Ψυχαγωγία

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" για πρώτη φορά τη σιωπή της για το ροζ βίντεο!

H Eιρήνη Καζαριάν "σπάει τη σιωπή της"

Στην πασαρέλα, ανάμεσα σε δεκάδες άλλα μοντέλα, βρέθηκε και η νικήτρια του Greece’s Next Top Model, Ειρήνη Καζαριάν. Η 21χρονη καλλονή του GNTM μίλησε  για το ροζ βίντεο, στο οποίο φέρεται να συμμετέχει. Η ίδια τόνισε για πρώτη φορά:

 «Το έχω πάρει πολύ ήρεμα. Ξύπνησα ένα πρωί και είδα αυτό το δημοσίευμα. Εννοείται πώς δεν είμαι εγώ, είναι ψευδές όλο αυτό. Πήρα τηλέφωνο τους δικηγόρους μου και έχω κινηθεί ήδη νομικά. Πήγα στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, αλλά δεν θα κάνω μήνυση ακόμα. Έχουμε βρει το άτομο που το έχει δημοσιεύσει. Στενοχωρήθηκα στην αρχή, διότι ένας άνθρωπος έκανε κάτι τέτοιο σε μια κοπέλα 21 ετών. Ήθελε να με ρίξει, αλλά δεν θα το καταφέρει»!

ειρηνη

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Θέλουμε να πάρουμε μέρος στο πρωτάθλημα που θα αγωνίζεται ο Ολυμπιακός»

Φοβερό αίτημα από την ΚΑΕ Παναθηναϊκός στο αίτημα του Ολυμπιακού
14/03/2019 - 18:53

Απάντησε στην Ανόρθωση ο Μιχαηλίδης

Έδωσε την δική του απάντηση ο πρόεδρος του Κυπριακού Οργανισμού Αθλητισμού
18/02/2019 - 19:20

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

Να μην του ζαλίζουν τα... αμελέτητα, είπε ο Νεϊμάρ στους δημοσιογράφους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση του Βραζιλιάνου ήταν άκρως αποστομωτική και μάλιστα με άσχημο τρόπο...
31/01/2019 - 14:23

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Τον κ. Ακιντζί τον απατά η μνήμη του (BINTEO)

Η απάντηση του ΠτΔ στις αναφορές για το κεφάλαιο δύο κρατών
25/01/2019 - 20:15

ΟΑΥ: Ο ΠΑΣΙΝ επιδίδεται σε μια ενορχηστρωμένη εκστρατεία δημιουργίας έντασης

Απαντά στις επικρίσεις των ιδιωτικών νοσηλευτηρίων για το ΓεΣΥ και τους καλεί σε διάλογο
19/01/2019 - 14:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θες να ενταχθείς στο δυναμικό της Αστυνομίας ή της Πυροσβεστικής;

Δες πως να κάνεις αίτηση και να διεκδικήσεις μία από τις 286 θέσεις που άνοιξαν

Έξι χρόνια στη φυλακή 45χρονος για μισό κιλό κοκαΐνης

Συνελήφθη μετά από καταδίωξη στη Λεμεσό τον Αύγουστο του 2017

Βγαίνουν στους δρόμους για το Σπήλαιο της Χρυσοσπηλιώτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν γίνουν εργασίες στην περιοχή θα καταρρεύσει το σπήλαιο εντελώς"
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ
Διεθνή

Μεγάλη έκρηξη σε εργοστάσιο σκόρπισε το θάνατο (ΦΩΤΟ)

Τουλάχιστον 47 άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους και 600 τραυματίστηκαν

Σε πολύνεκρη τραγωδία κατέληξε η γιορτή για το Νεβρόζ στον Τίγρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζει το βίντεο με δεκάδες ανθρώπους να παλεύουν στο νερό να σώσουν τη ζωή τους

"Ακυρώστε το Brexit" υπέγραψαν πέραν των 2 εκατομμυρίων πολιτών

Μαζική η συμμετοχή στο υπόμνημα του ιστότοπο του Κοινοβουλίου για ανάκληση του άρθρου 50

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ