Ψυχαγωγία

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάποιος από εμάς δεν είναι καλά... Κάποιος από μας λείπει"

Έτσι ξεκίνησε σήμερα η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την αγαπημένη παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους να ανακοινώνει την απουσία του δημοσιογράφου, Τάσου Ευαγγέλου.

Ο δημοσιογράφος είναι άρρωστος με αποτέλεσμα να μην μπορεί να παρευρεθεί στην εκπομπής, ενώ έμεινε "ανοιχτό" η ημερομηνία επιστροφής του. Με λίγο χιούμορ και με ευχές για περαστικά η ομάδα συνέχισε την συζήτηση...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Θα παρουσίαζαν μαζί εκπομπή στην τηλεόραση; Τί απαντά η παρουσιάστρια...
19/11/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τα κιλά της και αν έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις
20/02/2019 - 17:50

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

Λουκάς Χάματσος: "Το θέατρο με εξιτάρει, μου αρέσει, με προκαλεί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του σε θεατρική παράσταση και τα μελλοντικά του σχέδια
14/02/2019 - 16:47

Άννα Βίσση: Απαντά πρώτη φορά αν θα "κατέβει" ...Ευρωβουλευτής (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόλυτη σταρ σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
13/02/2019 - 14:21

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Μια εύκολη και πεντανόστιμη συνταγή... "Με αγάπη"
12/02/2019 - 13:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ