Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα Αγίου Βαλεντίνου...

Ο έρωτας έχει την τιμητική του σήμερα και η Ελένη Μενεγάκη δεν μπορούσε να μην αναφερθεί στην γιορτή των ερωτευμένων.

Αμέσως μετά την έναρξη της εκπομπής, η παρουσιάστρια αποκάλυψε ποια είναι η γνώμη της για την ημέρα αυτή, αλλά και αν η ίδια θα γιορτάσει σήμερα με τον σύζυγό της, Μάκη Παντζόπουλο.

"Νομίζω ότι αυτή η μέρα είναι για τα πιο νεαρά παιδιά... Είναι μια γιορτή που γιορτάζουν τα μικρά, ερωτευμένα, πιτσουνάκια... Ο έρωτας δεν έχει ηλικία. Εγώ τον δοξάζω καθημερινά. Κοιτάξτε κι εσείς να πιάσετε σειρά σωστή, εγώ καλά τα κάνω...", είπε χαρακτηριστικά.

Επόμενο άρθρο

Η Γωγώ Αλεξανδρινού εκτός Sigma... - Όλες οι πληροφορίες και η πρώτη αντίδραση

Τίτλοι τέλους για την επαγγελματική σχέση της δημοσιογράφου με το κανάλι του Παρισινού
14/02/2018 - 12:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ