Ψυχαγωγία

Eλένη Φουρέιρα: Οι σέξυ πόζες στη θάλασσα και οι καλοκαιρινές διακοπές της(ΦΩΤΟ)

Ελένη Φουρέιρα...

Η ποπ τραγουδίστρια που κατάφερε μέσε σε λίγο καιρό να μιλά για χάρη της όλη η Ευρώπη και καθήλωσε χιλιάδες τηλεθεατές στον διαγωνισμό της Eurovision, εκπροσωπώντας τη χώρα μας, μαγνητίζει τα βλέμματα και σαγηνεύει όσο καμιά άλλη στις καλοκαιρινές διακοπές της.

 Διαβάστε επίσης: Η Ελένη Φουρέιρα "μένει" για πάντα στην Αγία Νάπα...! (ΦΩΤΟ)

Η ίδια ανέβασε την θερμοκρασία του Instagram στα ύψη ανεβάζοντας στον προσωπικό της λογαριασμό, σέξυ πόζες της στην θάλασσα με ένα καυτό μαύρο μπικίνι, αποδεικνύοντας ότι δεν έχει αντίπαλο στην κούρσα της πιο σέξυ τραγουδίστριας στην ελληνική δισκογραφία.

Στο πλευρό των καλοκαιρινών διακοπών της δεν βρέθηκε ο Αλμπέρτο Μποτία, αλλά ένας άλλος γοητευτικός άνδρας. Ο λόγος για τον Πέτρο Τσαπαρδώνη που ασχολείται με τον χώρο της εστίασης ως διευθυντής γνωστής αλυσίδας εστιατορίων στην Αθήνα. Ο νεαρός άνδρας που κέντρισε το ενδιαφέρον των follower της Ελένης Φουρέιρα, είναι ο κολλητός της με τον οποίο και χαλαρώνουν μαζί στις διακοπές τους.

Δείτε ακόμα περισσότερα βίντεο από την καλοκαιρινή απόδραση της τραγουδίστριας, τα παιχνίδια και τις φωτογραφίες στην θάλασσα καθώς και τις πόζες στην αιώρα με τον κολλητό της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ούρλιαζαν οι Ισπανοί!H Φουρέιρα έκανε Πρωτοχρονιά στην Ισπανική τηλεόραση-ΒΙΝΤΕΟ

Οι εκρηκτικές εμφανίσεις της τραγουδίστριας που ...αποθεώθηκαν
02/01/2019 - 19:35

Eλένη Φουρέιρα: Δείτε το κορμί της χωρίς photoshop και φίλτρα (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Είναι σέξυ, το ξέρει και το αποδεικνύει με κάθε τρόπο
16/08/2018 - 12:03

Η Ελένη Φουρέιρα έβαλε "fuego" στην Ισπανία και αποθεώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της αγαπημένης τραγουδίστριας στο ισπανικό stage
17/06/2018 - 10:36

Όταν ο Λούης τρόλαρε την συνάντηση Αναστασιάδη-Φουρέιρα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φλερτ του Προέδρου, οι συμβουλές και τα προσόντα της Φουρέιρα
09/06/2018 - 11:32

Η Φουρέιρα έβαλε "fuego" σε ισπανικό σόου και τους έμαθε να...χορεύουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκίνησε την διεθνή της περιοδεία και σαρώνει στο πέρασμά της
28/05/2018 - 10:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ