Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Πριν από λίγες ημέρες δημοσίευμα ελλαδικού περιοδικού ανέφερε ότι η Ελένη Φουρέιρα δέχτηκε πρόταση γάμου από τον Αλμπέρτο Μποτία ωστόσο άτομο από το περιβάλλον του ζευγαριού διέψευσε την πρόταση γάμου αλλά και την επανασύνδεση τους μετά τον χωρισμό που είχε γραφτεί παλαιότερα. Μιλώντας στη Real News, άτομο από το φιλικό τους κύκλο ανέφερε:

Καταρχάς δεν υπήρξε επανασύνδεση, γιατί πολύ απλά το ζευγάρι δεν χώρισε ποτέ. Η Ελένη και ο Αλμπέρτο έχουν ένα πρόγραμμα φορτωμένο από πολλές επαγγελματικές υποχρεώσεις. Η Ελένη έχει πάρα πολλές συναυλίες εντός και εκτός Ελλάδος, στο πλαίσιο της προώθησης της καριέρας της διεθνώς. Ο Αλμπέρτο έχει ως έδρα του τη Σαουδική Αραβία. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι το ζευγάρι είχε χωρίσει. Αντίθετα, οι δυο τους βρίσκονται σε καθημερινή επικοινωνία και με την πρώτη ευκαιρία συναντιούνται είτε στην Ελλάδα είτε στην Ισπανία


Όσο για το αν θα προχωρήσει η σχέση τους στο επόμενο στάδιο, αυτό του γάμου, τόσο η Ελένη όσο και ο Αλμπέρτο έχουν προτεραιότητά τους την επαγγελματική τους πορεία και μετά την προσωπική», αναφέρει το ίδιο άτομο, διαψεύδοντας για τα καλά τις φήμες περί αρραβώνα.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αποθεώθηκε από χιλιάδες κόσμου και έκλεψε τις εντυπώσεις
17/06/2019 - 12:42

"Fuego" και ο Υπουργός Υγείας για χάρη της...κόρης του (ΦΩΤΟ)

Απόλαυσε το εντυπωσιακό act της Ελένης Φουρέιρα στον Πρωταρά και σέλφαρε στα social media
17/06/2019 - 12:19

Ελένη Φουρέιρα:"Χρειάστηκε να κρυφτώ,να πω ψέματα για να με δεχθεί μια κοινωνία"

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια για την καταγωγή της και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
11/06/2019 - 16:24

Η εκρηκτική εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα στο Athens Pride! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια αποθεώθηκε ακόμα μια φορά από το κοινό
09/06/2019 - 14:58

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL