Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Πριν από λίγες ημέρες δημοσίευμα ελλαδικού περιοδικού ανέφερε ότι η Ελένη Φουρέιρα δέχτηκε πρόταση γάμου από τον Αλμπέρτο Μποτία ωστόσο άτομο από το περιβάλλον του ζευγαριού διέψευσε την πρόταση γάμου αλλά και την επανασύνδεση τους μετά τον χωρισμό που είχε γραφτεί παλαιότερα. Μιλώντας στη Real News, άτομο από το φιλικό τους κύκλο ανέφερε:

Καταρχάς δεν υπήρξε επανασύνδεση, γιατί πολύ απλά το ζευγάρι δεν χώρισε ποτέ. Η Ελένη και ο Αλμπέρτο έχουν ένα πρόγραμμα φορτωμένο από πολλές επαγγελματικές υποχρεώσεις. Η Ελένη έχει πάρα πολλές συναυλίες εντός και εκτός Ελλάδος, στο πλαίσιο της προώθησης της καριέρας της διεθνώς. Ο Αλμπέρτο έχει ως έδρα του τη Σαουδική Αραβία. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι το ζευγάρι είχε χωρίσει. Αντίθετα, οι δυο τους βρίσκονται σε καθημερινή επικοινωνία και με την πρώτη ευκαιρία συναντιούνται είτε στην Ελλάδα είτε στην Ισπανία


Όσο για το αν θα προχωρήσει η σχέση τους στο επόμενο στάδιο, αυτό του γάμου, τόσο η Ελένη όσο και ο Αλμπέρτο έχουν προτεραιότητά τους την επαγγελματική τους πορεία και μετά την προσωπική», αναφέρει το ίδιο άτομο, διαψεύδοντας για τα καλά τις φήμες περί αρραβώνα.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Με συνεργασία "έκπληξη" στη σκηνή του φετινού διαγωνισμού...
21/02/2019 - 12:10

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

Ελένη Φουρέιρα: Σχολίασε την συμμετοχή της Τάμτα και της Ντούσκα στην Eurovision

"Έπαθα σοκ" - Τί δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια για τις συναδέλφους της;
26/01/2019 - 12:34

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια που ακούει Φουρέιρα και το βίντεο που δημοσίευσε
22/01/2019 - 10:24

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Σάββας Καδής: "Διάλογος υποκρισίας και δεν γίνεται αποδεκτός από εμάς"

Πυρά κατά ΟΑΥ από τον νέο Πρόεδρο του Παγκύπριου Συνδέσμου Ιδιωτικών Νοσηλευτηρίων

Έτρεχε με 194 χιλιόμετρα την ώρα και συνελήφθη

Συνελήφθη για αυτόφωτο αδίκημα

Πρωταράς: Πυρκαγιά σε μπυραρία "απειλεί" ξενοδοχειακές μονάδες

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία στην ελεύθερη περιοχή Αμμοχώστου
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ