Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου:Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε μετά τις φήμες εγκυμοσύνης-ΦΩΤΟ

Έντονες είναι οι φήμες τις τελευταίες ημέρες ότι η Ελένη Χτζίδου διανύει την πρώτη της εγκυμοσύνη σύμφωνα με ρεπορταζ που προβλήθηκε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή. 

Διαβάστε επίσης: Έγκυος η Ελένη Χατζίδου; (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια μετά την έντονη ενόχληση της από την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της από την εκπομπή "Happy Day" ανάρτησε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μαζί με τον αγαπημένο της, Ετεοκλή Παύλου με την φουσκωμένη της κοιλίτσα να σχολιάζεται έντονα.

Δείτε την φωτογραφία που δημοσίευσε: 

ελενη

 

Επόμενο άρθρο

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε
25/03/2019 - 10:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ετεοκλής Παύλου: Εξηγεί πως έχασε...50 κιλά από τον ακρωτηριασμό του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κατάθεση ψυχής, το κουράγιο και οι συμβουλές που δίνει στους ακόλουθούς του
09/12/2019 - 18:22

Eγκυμοσύνη από... προσπερματικά υγρά – Δείτε τι ισχύει και όλη την αλήθεια!

Γνώσεις που πρέπει να ξέρεις για την σεξουαλική σου ζωή
30/11/2019 - 20:28

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου:Μας δείχνουν πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης τους

Είναι μόλις 2,5 μηνών - Τα αρνητικά σχόλια, η γλυκιά φωτογραφία και σε ποιον μοιάζει
27/11/2019 - 18:42

Η Ελένη Χατζίδου αποκαλύπτει πως έχασε τα...κιλά της εγκυμοσύνης!

Πόσα κιλά πήρε συνολικά στην κύηση και ποιο όνομα θα δώσει στην κόρη της
27/11/2019 - 12:59

Εταιρεία προφυλακτικών έκανε δώρο στον... Σπανούλη

Απίστευτο τρολάρισμα από Παπαλουκά στο καλό του φίλο
06/11/2019 - 15:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ