Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Παρέα με την μικρή Μαρίνα πήγε στην δουλειά της σήμερα η Ελένη Μενεγάκη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με την κορούλα της από τις χαλαρές στιγμές που περνούσαν λίγο πριν βγει στον αέρα της εκπομπής της.  Η Μαρίνα κρατάει την μανούλα της και η φωτογραφία "μάζεψε" πολλά likes και σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους! 

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Η Ελένη Μενεγάκη μου έδωσε 2 εκατομμύρια για να φτιάξω το σπίτι μου"

Η δήλωση της παρουσιάστριας και τα λεφτά που δεν γύρισαν ποτέ πίσω
17/11/2019 - 18:41

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή φωτογραφία με τον Άγγελο, το φιλί και οι ευχές της

Η ανάρτηση της παρουσιάστριας ανήμερα της ονομαστικής γιορτής του γιου της
08/11/2019 - 09:10

Ελένη Μενεγάκη: Oικογενειακό...γλέντι για τα γενέθλια της στον κήπο της (ΦΩΤΟ)

Έτσι γιόρτασε τα γενέθλια της η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/11/2019 - 09:00

Η Ελένη Μενεγάκη έχει γενέθλια! Μάθετε πόσων χρονών έγινε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και η ευχή της on air
29/10/2019 - 14:52

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή selfie με τον αδερφό της και το σχόλιο της! (ΦΩΤΟ)

Ο Οκτώβριος είναι ένας ξεχωριστός μήνας για την παρουσιάστρια και την οικογένεια της
27/10/2019 - 17:58

Η Eλένη Μενεγάκη μιλάει για όλα: Ο καρκίνος,η πρόληψη,τα unfollow και η επιτυχία

Σκέφτεται να μείνει εκτός κάποια στιγμή από την τηλεόραση;
24/10/2019 - 11:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέθηκε πιστόλι σε στέγη ηλικιωμένων στην Πάφο

Διαβατήριο που βρέθηκε στη συσκευασία "καίει" 43χρονο - Ψάχνουν τα ίχνη του οι αρχές

Έτσι μπορείς να "υιοθετήσεις" μια οικογένεια τα Χριστούγεννα

Πότε αρχίζει η παγκύπρια εκστρατεία που υλοποιείται για έκτη χρονιά
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Οκλαχόμα: Άνδρας μπούκαρε σε εμπορικό κέντρο και σκόρπισε το θάνατο (ΦΩΤΟ)

Άφαντος ο δράστης της αιματηρής επίθεσης που έθεσε σε συναγερμό τις αρχές

Ένας νεκρός από τη φονική κατολίσθηση στην Αυστρία

Τα ακραία καιρικά φαινόμενα προκάλεσαν προβλήματα σε μετακινήσεις και ηλεκτροδότηση

ΟΗΕ: 7 εκατομμύρια παιδιά στερούνται την ελευθερία τους

Κρατούνται σε φυλακές, διαμένουν σε ιδρύματα και κέντρα φιλοξενίας μεταναστών

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ