Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Παρέα με την μικρή Μαρίνα πήγε στην δουλειά της σήμερα η Ελένη Μενεγάκη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με την κορούλα της από τις χαλαρές στιγμές που περνούσαν λίγο πριν βγει στον αέρα της εκπομπής της.  Η Μαρίνα κρατάει την μανούλα της και η φωτογραφία "μάζεψε" πολλά likes και σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους! 

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με μαγιό και το σχόλιο που δέχτηκε για photoshop

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστρια στα αρνητικά σχόλια
02/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία με τον αδερφό της από το παρελθόν!(ΦΩΤΟ)

Οι "αλλαγές" στην εμφάνιση και η ερώτηση στους διαδικτυακούς της φίλους
30/06/2019 - 09:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε "Έξυπνη Πρωτεύουσα" μετατρέπεται η Λευκωσία

Ολοκληρωμένο σχεδιασμό υιοθέτησε ο Δήμος της πόλης

Για 8 ημέρες στο κελί 42χρονος για σωρεία αδικημάτων

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Επιχείρηση διάσωσης στη θαλάσσια περιοχή ανοικτά του Πισσουρίου

Χρειάστηκε η μεταφορά επιβάτη σκάφους στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

Εντείνεται η πολιτική κρίση στην Τσεχία

Πίεση στον Πρωθυπουργό της χώρας ασκούν οι Σοσιαλδημοκράτες

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα