Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Η Ελένη Μενεγάκη συνεχίζει τις καλοκαιρινές της διακοπές μαζί με τον Ματέο και τα παιδιά της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, μετά από μια γεμάτη σεζόν, γεμίζει τις μπαταρίες της για να επιστρέψει δριμύτερη από Σεπτέμβρη στους τηλεοπτικούς μας δέκτες. Λάτρης του Instagram, μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της ιδιαίτερα τώρα που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές. Η Ελένη έχοντας ως βάση τα Άχλα της Άνδρου, κάνει βόλτες με το σκάφος στα νησιά του Αιγίου και του Ιονίου και μετά από λίγες ημέρες "απουσίας" από το Instagram, η Ελένη επέστρεψε αναρτώντας φωτογραφίες φορώντας το μαύρο μπικίνι της και χωρίς ίχνος μακιγιάζ.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Γερονικολού: Το "photoshop" στο Instagram και τα... μυστικά της!

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει
18/10/2019 - 10:19

Και όμως η Τζένιφερ Άνιστον είχε "κρυφό" λογαριασμό στο Instagram!

Ο λόγος που είχε ψεύτικο λογαριασμό πριν την "επίσημη" είσοδο της στα social media
18/10/2019 - 09:33

Η "κόντρα" Τζένιφερ Άνιστον-Μέγκαν Μαρκλ στο Instagram και η... νικήτρια!

Μάθετε ποιο ρεκόρ κατάφερε να ξεπεράσει η γνωστή ηθοποιός
17/10/2019 - 12:23

"Υπέκυψε" η Τζένιφερ Άνιστον:Έκανε...Instagram και "έσπασε" ρεκόρ σε likes(ΦΩΤΟ)

Το reunion με τα... Φιλαράκια και τα 2.5 εκατομμύρια likes σε λίγες ώρες
15/10/2019 - 20:04

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

Οι αποκαλύψεις του παρουσιαστή και η ερώτηση για τη Σκορδά και την πρώην του
10/10/2019 - 11:40

Οριστικό τέλος στην κατασκοπία όσων ακολουθείς στο Instagram

Η αμφιλεγόμενη και τρομακτική επιλογή που είτε "έλιωσες", είτε δεν ήξερες ότι υπήρχε
09/10/2019 - 00:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματισμός αστυνομικού στη Λεμεσό σε επιχείρηση για πάταξη πορνείας

Βρέθηκε ποσότητα ναρκωτικών ουσιών στον έναν εκ των υπόπτων

Πότε ολοκληρώνεται ο σχεδιασμός του Νέου Νοσοκομείου Ψυχικής Υγείας

Δύο θάλαμοι στην Αθαλάσσα έχουν αναβαθμιστεί και οι άλλοι δύο πρέπει να κατεδαφιστούν

Έρχονται 58.000 εμβόλια για την εποχιακή γρίπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο ώρες περίμεναν οι ασθενείς στην ουρά για ένα αντιγριπικό εμβόλιο
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Πλήρως προετοιμασμένος να χρησιμοποιήσει στρατιωτική δύναμη κατά Άγκυρας ο Τραμπ

Τι δήλωσε ο Μάικ Πομπέο λίγες ώρες πριν τη λήξη της εκεχειρίας που συμφώνησαν ΗΠΑ-Τουρκία

Τραμπ: Δεν υποσχεθήκαμε στους Κούρδους ότι θα τους προστατεύουμε για 400 χρόνια

"Αν η Τουρκία συμπεριφερθεί άσχημα οι ΗΠΑ θα θέσουν δασμούς και κυρώσεις"

Αυτό είναι το παλαιότερο μαργαριτάρι στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Που ανακαλύφθηκε και τι έφερε στο φως αναφορικά με τη νεολιθική εποχή

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ