Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Η Ελένη Μενεγάκη συνεχίζει τις καλοκαιρινές της διακοπές μαζί με τον Ματέο και τα παιδιά της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, μετά από μια γεμάτη σεζόν, γεμίζει τις μπαταρίες της για να επιστρέψει δριμύτερη από Σεπτέμβρη στους τηλεοπτικούς μας δέκτες. Λάτρης του Instagram, μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της ιδιαίτερα τώρα που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές. Η Ελένη έχοντας ως βάση τα Άχλα της Άνδρου, κάνει βόλτες με το σκάφος στα νησιά του Αιγίου και του Ιονίου και μετά από λίγες ημέρες "απουσίας" από το Instagram, η Ελένη επέστρεψε αναρτώντας φωτογραφίες φορώντας το μαύρο μπικίνι της και χωρίς ίχνος μακιγιάζ.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Μενεγάκη: Για ψώνια με τις κόρες της - Το δώρο που αγόρασε στη Βαλέρια (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή casual εμφάνιση της παρουσιάστριας και τα...χαμόγελα στο φακό
22/01/2020 - 13:08

Πέτρος Ιακωβίδης: Το φλερτ μέσω Instagram και ο θείος του...Νίκος Κουρκούλης

Όσα αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή και την αδερφή του μπήκε στο χώρο της μουσικής
19/01/2020 - 15:11

Μενεγάκη - Λάτσιος: Δειπνούν μαζί, 10 χρόνια μετά το "δύσκολο" διαζύγιο (ΦΩΤΟ)

Η χαμογελαστή παρουσιάστρια που απολάμβανε την στιγμή και ο..."ομιλητικός" πρώην σύζυγος
15/01/2020 - 12:08

Xρήστος Μάστορας: Η απίστευτη μεταμόρφωση του σε… Joker (ΦΩΤΟ)

Το επιτυχημένο makeup και το "maniac" ύφος του τραγουδιστή που..."τρέλανε" το διαδίκτυο
12/01/2020 - 16:50

Χ. Αριστοτέλους: "Κάποιος προσπαθεί να με μπλοκάρει από το Ιnstagram" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη της παρουσιάστριας που αφήνει "αιχμές" και...η δυσκολία που αντιμετωπίζει
08/01/2020 - 10:49

Η 51χρονη Αννίτα Ναθαναήλ ποζάρει γυμνή και αναστατώνει (ΦΩΤΟ)

Η προκλητική φωτογραφία, η αρνητική κριτική και η απόφαση να...απενεργοποιήσει τα σχόλια
06/01/2020 - 15:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψήφισε τον νόμο αύξησης των Δικαστών η Βουλή

Τι αλλάζει στους Επαρχιακούς Δικαστές και στο Διοικητικό Δικαστήριο Διεθνούς Προστασίας

Child alert για την απαγωγή της 16χρονη Romia (ΦΩΤΟ)

"Παρακαλούμε για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την εξαφάνιση"

Δεν θα γίνεται κατάχρηση της εξουσίας με τον νέο νόμο παρακολουθήσεων τηλεφώνων

Τι λέει ο Πρόεδρος της Επιτροπής Νομικών και ποιοι θα παρακολουθούνται
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Θύελλα αντιδράσεων στην Τουρκία για το νόμο «Παντρέψου τον βιαστή σου»

Παρόμοιο νομοσχέδιο είχε αποσυρθεί το 2016 μετά από τη διεθνή κατακραυγή

Ισχυρή έκρηξη στο Χιούστον του Τέξας έθεσε σε συναγερμό τις Αρχές (BINTEO)

Τι αναφέρουν οι πληροφορίες για υλικές ζημιές και τραυματισμούς

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/01/2020 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ