Ψυχαγωγία

Eλένη Μενεγάκη: Τα...unfollow της παρουσιάστριας και όσα ξεκαθάρισε on air!

Η Ελένη Μενεγάκη "μπαίνει" στο παιχνίδι των unfollow και στέλνει το δικό της μήνυμα, υπογραμμίζοντας μην τα παίρνουν κάποιο τόσο σοβαρά και μια τέτοια κίνηση δεν επιδεικνύει έλλειψη συμπάθειας.

Η γνωστή παρουσιάστρια ανέφερε ότι έχει κάνει πολλά unfollow, σε λογαριασμούς με μικρά παιδάκια που ακολουθούσε ως πιο νεαρή μαμά ενώ όσους ακολουθεί, έχει γίνει μετά από κίνηση των ίδιων. Συγκεκριμένα δήλωσε

«Θυμάστε πριν από 5-6 χρόνια που σας έλεγα ότι τα μισά accounts που ακολουθώ έχουν να κάνουν με μωρά; Για μπείτε τώρα να δείτε. Έχω μπει σε άλλα. Και όσους ακολουθώ, οι περισσότεροι το έχουν κάνει μόνοι τους. Δηλαδή έχουν έρθει καλεσμένοι και μου λένε, να σε βάλω να με ακολουθείς; Και να σταματήσω, δηλαδή, θα παρεξηγούν θα πουν ότι κάτι έχω μαζί τους; Γιατί; Μην τα παίρνετε προσωπικά αυτά, παιδιά!»

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Βλοντάκης: "Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα"

Όσα δήλωσε για την "Γυναίκα χωρίς όνομα" και τη σύζυγο του
21/10/2019 - 18:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη για Στέφανο Μιχαήλ-Δανάη Παππά:Έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον (ΦΩΤΟ)

Οι φίλοι, συνεργάτες και σύμφωνα με τις φήμες πρώην ζευγάρι ήρθε σε...ρήξη
17/10/2019 - 16:50

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Το unfollow στον Λιάγκα και το block στην Τσολάκη!

Όσα δήλωσε και ο λόγος που έκανε ακόμα και την φίλη του, Μαίρη Συνατσάκη unfollow
15/10/2019 - 12:25

"Λιώνει" η Μενεγάκη για το γιο της - Η γλυκιά αγκαλιά και τα τρυφερά λόγια(ΦΩΤΟ)

Βρέθηκαν σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας με θέα την Ακρόπολη
29/09/2019 - 11:26

Ελένη Μενεγάκη: 7+1 φωτογραφίες που ποζάρει...χωρίς μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι η βασίλισσα της ψυχαγωγίας στην Ελλάδα χωρίς ίχνος χρήσης καλλυντικών
07/08/2019 - 11:35

Μέγκαν-Χάρι: Τους έκαναν όλους....unfollow στο Instagram - Mάθετε το λόγο(ΦΩΤΟ)

Το πριγκιπικό ζευγάρι πλέον δεν ακολουθεί ούτε το Παλάτι στα social media
05/08/2019 - 12:02

Ο Ευθύμης Ζησάκης τρόλαρε δημόσια στα social media την... Ελένη Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Μια κίνηση από τον γνωστό ηθοποιό που δεν περίμενε κανείς
07/07/2019 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 50χρονο και δύο φίλους του για απειλές (ΒΙΝΤΕΟ)

Εθεάθη έξω από σπίτι άλλου προσώπου να κρατά πιστόλι

Ραγδαία αύξηση παρουσιάζουν οι ροές άτυπων μεταναστών από την Αφρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλο πρόβλημα το κύκλωμα των εικονικών γάμων το οποίο είναι πολύ δύσκολο να εντοπιστεί

Στο "μικροσκόπιο" της Αστυνομίας η νέα καταγγελία περιστατικού bullying (ΒΙΝΤΕΟ)

Την μαρτυρία τους και τα όσα βίωσαν έδωσαν ο πατέρας και ο θείος του 16χρονου μαθητή
Ελλάδα

Αθήνα: Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα ναρκωτικών με 22 συλλήψεις στις Αχαρνές

Στο «καρτέλ» δύο εγκληματικές οργανώσεις και επτά συμμορίες

Σαρώνει την Ελλάδα η «Βικτώρια» με ακραία καιρικά φαινόμενα

Έντονα τα προβλήματα με πλημμύρες, κλειστά σχολεία και απεγκλωβισμούς

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο
Διεθνή

50-50 αν θα αναλάβει η νέα Ευρωπαϊκή Επιτροπή τον Δεκέμβριο

Οι εκλογές στη Βρετανία δημιουργούν περίπλοκα δεδομένα

Νέοι βομβαρδισμοί στη Γάζα ενώ ο αριθμός των νεκρών αυξήθηκε στους 11

Κλιμακώνονται οι συγκρούσεις με νεκρούς και τραυματίες

Τούρκος ΥΠΕΣ: Ολλανδία και Γερμανία συμφώνησαν να δεχθούν μέλη του ISIS

Οι δηλώσεις έγιναν στα πλαίσια της επαναπροώθησης κρατουμένων που ξεκίνησε τη Δευτέρα

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 13/11/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ