Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Μίλησε για την κόντρα με την Ελένη Μενεγάκη

Όταν η Ελεονώρα Μελέτη «πήρε» τη θέση της Ελένης Μενεγάκη στον Πρωινό καφέ άρχισαν να υπάρχουν έντονες φήμες ότι ανάμεσα στις δυο γυναίκες υπήρχε μια έντονη κόντρα και αντιπάθεια Η Ελεονώρα Μελέτη αποκάλυψε σε πρόσφατη συνέντευξη της στο ελλαδικό περιοδικό People τι πραγματικά συνέβη ανάμεσα στις δυο γυναίκες. Χαρακτηριστικά ανέφερε: 

Όταν διαδέχτηκα την Ελένη στον Πρωινό καφέ δημιουργήθηκε η αίσθηση πως υπάρχει μια κόντρα ανάμεσά μας. Ουσιαστικά δεν υπήρχε καμία κόντρα. Ήταν ένα πουληστερό κατασκεύασμα των ΜΜΕ, το οποίο τον πρώτο καιρό είχε επηρεάσει πολύ και εμένα. Θυμάμαι ένα βράδυ που είχα πάει στα μπουζούκια, την πρώτη χρονιά μου στον Πρωινό Καφέ. Όταν έφτασα, με ενημέρωσαν πως είναι μέσα η Ελένη Μενεγάκη. Αγχωμένη, πήρα αμέσως το κανάλι και τους ενημέρωσα, ρωτώντας αν θα έπρεπε να πάω ή όχι. Τελικά, με συμβούλεψαν να μη μπω μέσα κι έτσι έφυγα για να μην την συναντήσω. Υπήρχε μια ένταση χωρίς λόγο ανάμεσά μας. Όταν γνωριστήκαμε, υπήρξε αμέσως χημεία μεταξύ μας και έκτοτε πάω κάθε χρόνο στην εκπομπή της. Η Ελένη είναι από τα πρώτα πρόσωπα πέρα από συγγενείς και στενούς φίλους που έμαθαν πως είμαι έγκυος. Χαίρομαι πολύ που θα είμαστε κάτω από την ίδια τηλεοπτική στέγη.

Επόμενο άρθρο

Μαρία Μενούνος:Η συγκίνηση της μπροστά στη κάμερα μια μέρα πριν τον γάμο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την περιπέτεια της υγεία της, τον γάμο και την παρένθετη μητέρα..
05/10/2018 - 11:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Το τρυφερό σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη! (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα ποζάρει με την κορούλα της και η Ελένη σχολιάζει
11/08/2019 - 12:21

Η Ελένη Μενεγάκη αγκαλιά με την Μαρίνα σε παραλία της Άνδρου! (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη στην πιο καλοκαιρινή φωτογραφία τους
01/08/2019 - 09:12

Η Ελένη Μενεγάκη άφησε για λίγο την Άνδρο και ταξίδεψε στη... Μύκονο! (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που μοιράστηκε από τις καλοκαιρινές της διακοπές στο νησί των ανέμων
30/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες

Οκτώ βρέφη και δύο παιδιά στη βάρκα που έφτασε από τη Συρία στο λιμάνι Λάρνακας

Στην Κοκκινοτριμιθιά θα φιλοξενηθούν οι 33 μετανάστες που εντοπίστηκαν από την Λιμενική

Βαριά "καμπάνα" σε 44χρονο οδηγό υπό την επήρεια αλκοόλης

Τον ανέκοψαν για έλεγχο στη λεωφόρο Γρηγόρη Αυξεντίου στη Λάρνακα
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ