Ψυχαγωγία

Έλια Ιωαννίδου:Η ημερομηνία του γάμου της και η συμφιλίωση της με τον Γεωργίου!

Η Έλια Ιωαννίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την ημέρα του γάμου της, αποκαλύπτοντας λεπτομέρειες καθώς και την ημερομηνία του γάμου της. Συγκεκριμένα ανέφερε

Δεν περίμενα να μου γίνει η πρόταση γάμου. Είχα πάει να κάνω διαφήμιση για energy drink, ήταν πολύ οργανωμένο το "έγκλημα". Είναι κάτι που δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Είναι μια στιγμή που η κάθε κοπέλα ονειρεύεται στη ζωή της. Κακά τα ψέματα.... είναι μαγική στιγμή. Ήταν όλοι οι δικοί μου άνθρωποι εκεί, συγγενείς και φίλοι. Δεν σταμάτησα να κλαίω...

2 Ιουλίου παντρευόμαστε. Είμαστε έτοιμοι, όλα μπήκαν σε μια ροή και φόρμα. Ο Αλέξανδρος με συμπληρώνει και το καταλαβαίνω από μικρά πράγματα. Έχω κλείσει νυφικό και είναι ιδιαίτερο, δεν είναι καν το συνηθισμένο χρώμα. 

Τουλάχιστον θα είμαστε 1.500 άτομα στην χαιρέτιση. Νιώθω μια ωραία ανυπομονησία για τον γάμο μου.

Όσο για την σχέση της με τον Ανδρέα Γεωργίου τόνισε

Μου έδωσε την ευκαιρία ο Ανδρέας να δουλέψω ένα δραματικό ρόλο στο "Τατουάζ" . Δουλέψαμε μαζί μετά από πολλά χρόνια. Πέρασα πολύ ωραία, έδειξα κάτι άλλο από αυτό που ξέρανε όλοι μέχρι τώρα και γεφυρώθηκε εκείνο το χάσμα, που είναι το πιο σημαντικό. Πέρασαν χρόνια, οι άνθρωποι σκέφτονται διαφορετικά. Είναι κάτι που τελείωσε και δεν μπορείς σε αυτό τον χώρο να κρατήσεις "μανιάτικο". 

Ξαφνικά μου τηλεφώνησε ο Αντρέας και λέω δεν γίνεται, κάνει λάθος. Δεν περίμενα ότι θα ξανασυνεργαστούμε. Τώρα που τελείωσα τα γυρίσματα έστειλα μήνυμα και τους ευχαρίστησα μαζί με την Βάνα για την μεγάλη ευκαιρία που μουν έδωσαν.

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τα επαγγελματικά της σχέδια και την περιγραφή της πρότασης γάμου...

Επόμενο άρθρο

Οριστικό "φινάλε" για Αργυρό-Παπαγεωργίου:Η αιτία χωρισμού και όλο το παρασκήνιο

Ο τραγουδιστής ανακάλυψε το μυστικό της και της έδειξε την πόρτα της εξόδου
12/01/2019 - 17:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

H συγκινητική...πρόταση γάμου Κύπριου στη μέση του δρόμου στο Manchester(BINTEO)

Οι Βρετανοί ούρλιαζαν ..."Yes" και χειροκροτούσαν το ερωτευμένο ζευγάρι
08/07/2019 - 16:40

Παντρεύεται η Ιωάννα Λαμπροπούλου; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι απάντησε η ηθοποιός στα πειράγματα των συνεργατών της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
13/05/2019 - 16:37

Χατζίδου-Παύλου: Η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό δαχτυλίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευχάριστη ανακοίνωση, το βίντεο που δημοσίευσαν και το σχόλιο της τραγουδίστριας
27/04/2019 - 18:50

Πρόταση γάμου από διαιτητή στη... βοηθό διαιτητή (ΒΙΝΤΕΟ)

Άργησε τη σέντρα της αναμέτρησης αλλά ήταν για... καλό σκοπό
10/04/2019 - 16:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για έξι μέρες ο 32χρονος που έκρυβε στο γραφείο του κοκαΐνη

Ιδιοκτήτης νυχτερινού κέντρου στην Αγ. Νάπα συνελήφθη μετά από έφοδο της ΥΚΑΝ

Έπεσαν οι υπογραφές για αναβάθμιση και συντήρηση οδικού φωτισμού στη Λάρνακα

Τι περιλαμβάνει η σύμβαση και πότε αναμένεται να ολοκληρωθούν τα έργα

Ρολόγια και μετρητά αξίας 17.000 ευρώ έκαναν "φτερά" από οικία στο Παραλίμνι

Παραβίασαν την πόρτα εισόδου και έδρασαν ανενόχλητοι
Ελλάδα

Άγρια συμπλοκή κρατουμένων σε φυλακές στα Χανιά

Με σοβαρά τραύματα μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός
Διεθνή

Εκρήξεις στο ηφαίστειο Ουμπίνας στο Περού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απομάκρυνση των κατοίκων από τα σπίτια τους διέταξαν οι Αρχές

"Έφυγε" ο διάσημος αρχιτέκτονας Σέσαρ Πέλι

Ίσως το πιο διάσημο αρχιτεκτόνημα του είναι οι δίδυμοι πύργοι της Πετρόνας

Τουλάχιστον 10 νεκροί μετά την έκρηξη σε εργοστάσιο στην Κίνα (ΦΩΤΟ)

Άλλοι 5 άνθρωποι αγνοούνται ενώ οι τραυματίες ανέρχονται στους 19

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS