Ψυχαγωγία

Έλια Ιωαννίδου:Η ημερομηνία του γάμου της και η συμφιλίωση της με τον Γεωργίου!

Η Έλια Ιωαννίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την ημέρα του γάμου της, αποκαλύπτοντας λεπτομέρειες καθώς και την ημερομηνία του γάμου της. Συγκεκριμένα ανέφερε

Δεν περίμενα να μου γίνει η πρόταση γάμου. Είχα πάει να κάνω διαφήμιση για energy drink, ήταν πολύ οργανωμένο το "έγκλημα". Είναι κάτι που δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Είναι μια στιγμή που η κάθε κοπέλα ονειρεύεται στη ζωή της. Κακά τα ψέματα.... είναι μαγική στιγμή. Ήταν όλοι οι δικοί μου άνθρωποι εκεί, συγγενείς και φίλοι. Δεν σταμάτησα να κλαίω...

2 Ιουλίου παντρευόμαστε. Είμαστε έτοιμοι, όλα μπήκαν σε μια ροή και φόρμα. Ο Αλέξανδρος με συμπληρώνει και το καταλαβαίνω από μικρά πράγματα. Έχω κλείσει νυφικό και είναι ιδιαίτερο, δεν είναι καν το συνηθισμένο χρώμα. 

Τουλάχιστον θα είμαστε 1.500 άτομα στην χαιρέτιση. Νιώθω μια ωραία ανυπομονησία για τον γάμο μου.

Όσο για την σχέση της με τον Ανδρέα Γεωργίου τόνισε

Μου έδωσε την ευκαιρία ο Ανδρέας να δουλέψω ένα δραματικό ρόλο στο "Τατουάζ" . Δουλέψαμε μαζί μετά από πολλά χρόνια. Πέρασα πολύ ωραία, έδειξα κάτι άλλο από αυτό που ξέρανε όλοι μέχρι τώρα και γεφυρώθηκε εκείνο το χάσμα, που είναι το πιο σημαντικό. Πέρασαν χρόνια, οι άνθρωποι σκέφτονται διαφορετικά. Είναι κάτι που τελείωσε και δεν μπορείς σε αυτό τον χώρο να κρατήσεις "μανιάτικο". 

Ξαφνικά μου τηλεφώνησε ο Αντρέας και λέω δεν γίνεται, κάνει λάθος. Δεν περίμενα ότι θα ξανασυνεργαστούμε. Τώρα που τελείωσα τα γυρίσματα έστειλα μήνυμα και τους ευχαρίστησα μαζί με την Βάνα για την μεγάλη ευκαιρία που μουν έδωσαν.

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τα επαγγελματικά της σχέδια και την περιγραφή της πρότασης γάμου...

Επόμενο άρθρο

Οριστικό "φινάλε" για Αργυρό-Παπαγεωργίου:Η αιτία χωρισμού και όλο το παρασκήνιο

Ο τραγουδιστής ανακάλυψε το μυστικό της και της έδειξε την πόρτα της εξόδου
12/01/2019 - 17:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τζένιφερ Λόπεζ παντρεύεται για τέταρτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε, η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό μονόπετρο
10/03/2019 - 10:33

Κέιτι Πέρι: Αποκάλυψε πως της έκανε πρόταση γάμου ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η ρομαντική πρόταση γάμου μέσα στο... ελικόπτερο και το ατύχημα
28/02/2019 - 11:36

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ

Όχημα παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λάρνακας

Ασθενοφόρο, μετέφερε 35ρονο στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

Κατάπαυση του πυρός με το Ισραήλ ανακοίνωσε εκπρόσωπος της Χαμάς

Η εκτόξευση ρουκέτας προκάλεσε τον τραυματισμό πέντε ανθρώπων στο Ισραήλ

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ