Ψυχαγωγία

Έλια Ιωαννίδου:Η ημερομηνία του γάμου της και η συμφιλίωση της με τον Γεωργίου!

Η Έλια Ιωαννίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την ημέρα του γάμου της, αποκαλύπτοντας λεπτομέρειες καθώς και την ημερομηνία του γάμου της. Συγκεκριμένα ανέφερε

Δεν περίμενα να μου γίνει η πρόταση γάμου. Είχα πάει να κάνω διαφήμιση για energy drink, ήταν πολύ οργανωμένο το "έγκλημα". Είναι κάτι που δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Είναι μια στιγμή που η κάθε κοπέλα ονειρεύεται στη ζωή της. Κακά τα ψέματα.... είναι μαγική στιγμή. Ήταν όλοι οι δικοί μου άνθρωποι εκεί, συγγενείς και φίλοι. Δεν σταμάτησα να κλαίω...

2 Ιουλίου παντρευόμαστε. Είμαστε έτοιμοι, όλα μπήκαν σε μια ροή και φόρμα. Ο Αλέξανδρος με συμπληρώνει και το καταλαβαίνω από μικρά πράγματα. Έχω κλείσει νυφικό και είναι ιδιαίτερο, δεν είναι καν το συνηθισμένο χρώμα. 

Τουλάχιστον θα είμαστε 1.500 άτομα στην χαιρέτιση. Νιώθω μια ωραία ανυπομονησία για τον γάμο μου.

Όσο για την σχέση της με τον Ανδρέα Γεωργίου τόνισε

Μου έδωσε την ευκαιρία ο Ανδρέας να δουλέψω ένα δραματικό ρόλο στο "Τατουάζ" . Δουλέψαμε μαζί μετά από πολλά χρόνια. Πέρασα πολύ ωραία, έδειξα κάτι άλλο από αυτό που ξέρανε όλοι μέχρι τώρα και γεφυρώθηκε εκείνο το χάσμα, που είναι το πιο σημαντικό. Πέρασαν χρόνια, οι άνθρωποι σκέφτονται διαφορετικά. Είναι κάτι που τελείωσε και δεν μπορείς σε αυτό τον χώρο να κρατήσεις "μανιάτικο". 

Ξαφνικά μου τηλεφώνησε ο Αντρέας και λέω δεν γίνεται, κάνει λάθος. Δεν περίμενα ότι θα ξανασυνεργαστούμε. Τώρα που τελείωσα τα γυρίσματα έστειλα μήνυμα και τους ευχαρίστησα μαζί με την Βάνα για την μεγάλη ευκαιρία που μουν έδωσαν.

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τα επαγγελματικά της σχέδια και την περιγραφή της πρότασης γάμου...

Επόμενο άρθρο

Οριστικό "φινάλε" για Αργυρό-Παπαγεωργίου:Η αιτία χωρισμού και όλο το παρασκήνιο

Ο τραγουδιστής ανακάλυψε το μυστικό της και της έδειξε την πόρτα της εξόδου
12/01/2019 - 17:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη περίμενε πρόταση γάμου αλλά ο Βασάλος… δεν την έκανε!

Το μήνυμα που έστειλε στον σύντροφο της στον «αέρα» της εκπομπής
14/01/2019 - 12:58

Χοβίκ:Η ρομαντική πρόταση γάμου τα ξημερώματα και η κίνηση που συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνώμη του για την Τάμτα και τα σχόλια για την Eurovision
03/01/2019 - 18:30

Παντρεύεται η Heidi Klum! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία που αποκάλυψε ότι είπε το «ναι» και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/12/2018 - 15:33

Η πρόταση γάμου που... πήγε στραβά και έγινε viral! (ΦΩΤΟ)

Το δαχτυλίδι που έπεσε στον υπόνομο, η ανακοίνωση της αστυνομίας και το... happy end
03/12/2018 - 12:23

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη για την αντίδραση της στην πρόταση γάμου(ΒΙΝΤΕO)

Οι αποκαλύψεις για την πρόταση γάμου και όλα όσα έγιναν στον γάμο της...
16/10/2018 - 17:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετασχηματιστής της ΑΗΚ αποκόπηκε και έπεσε σε γκρεμό

Πάσσαλοι ξεριζώθηκαν, ξένα αντικείμενα έπεσαν στις γραμμές της ΑΗΚ λόγω των σφοδρών ανέμων

Τι λένε οι Κύπριοι για την εξυπηρέτηση τους στα ταχυδρομεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξε έρευνα του Πανεπιστημιακού Κέντρου Ερευνών Πεδίου

Κατέβηκε από το λεωφορείο και άφησε την 10χρονη κόρη της μόνη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 10χρονο κοριτσάκι εντοπίστηκε να περιπλανιέται μονάχο του στους δρόμους της Λεμεσού
Ελλάδα

Πιθανόν την άλλη βδομάδα ενώπιον Βουλής η συμφωνία των Πρεσπών

Άγρια μάχη στη διαδικασία για να κερδίσει ψήφο εμπιστοσύνης ο Πρωθυπουργός

Νεκρός κρατούμενος στις Φυλακές Κορυδαλλού μετά από συμπλοκή

Του επιτέθηκαν με αυτοσχέδιο μαχαίρι μπροστά στα μάτια των σοφρωνιστικών υπαλλήλων

Τα καθημερινά καψώνια και οι εξευτελισμοί που ανεχόταν ο Βαγγέλης Γιακουμάκης

Συγκλονίζουν τα περιστατικά που περιλαμβάνει το κατηγορητήριο για την υπόθεση
Διεθνή

Σεισμική δόνηση μεγέθους 6,6 βαθμών στα Βανουάτου

Δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι μετά τον σεισμό

Πανηγυρισμοί έξω από τη Βουλή των Κοινοτήτων για την ήττα του Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που ανακοινώνεται το αποτέλεσμα της καταψήφισης της συμφωνίας

Τα έξι πιθανά σενάρια μετά την απόρριψη της συμφωνίας για Brexit

Τι ακολουθεί της συντριπτικής ήττας της Βρετανίδας Πρωθυπουργού;

tv news

Η Τατιάνα «συγκρούεται» με τον Τόνυ και του δίνει τη χαριστική βολή...

Χειροπέδες στον Νικόλα και τον Χάρη «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα μαθαίνει από τον Κωστή ότι ο Μηνάς παίζει διπλό παιχνίδι στην εταιρεία

Ο Αντρέας για την εγκυμοσύνη της Ρένας... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ