Ψυχαγωγία

Ελισάβετ Μουτάφη: Όσα δήλωσε για την γνωριμία με τον σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη για πρώτη φορά στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ελισάβετ Μουτάφη. Η γνωστή Ελληνίδα ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφαση της να πηγαινοέρχεται στην Κύπρο για τη συμμετοχή της σε κυπριακή σειρά, για την γνωριμία με τον σύζυγο της και τον γάμο της.

Δεν το σκέφτηκα πολύ. Μου άρεσε η δουλειά και η πρόταση οπότε είπα θα πάω και τελικά βγήκα σωστή.  

Πια ξέρουν στον χώρο ότι είμαι ένας άνθρωπος ανοικτός  όμως για κάποιο λόγο και παλαιότερα λόγο του physique μου νιώθανε ότι είμαι απόμακρή αλλά όταν κάτι δεν μου αρέσει μπορεί να γίνω έτσι αλλά πάντα είχαν θέμα με το physique μου. Ο κόσμος είναι πολύ ανοικτός πλέον και αυτό είναι πολύ ωραίο. Εγώ θεωρώ ότι από τη στιγμή που επιλέγει αυτή τη δουλειά ο κόσμος είναι αυτό που σε δέχεται και σε κρατά οπότε οφείλεις να είσαι εκεί, να τους σέβεσαι  Θέλει πάντα μια ισορροπία.

Η γνωριμία έγινε από τους κουμπάρους μας, γνωριστήκαμε και έγινε πολύ γρήγορα γιατί είμαστε σε μια ηλικία που ξέρουμε τι θέλουμε και ξέραμε ότι θέλουμε να είμαστε μαζί. όταν γίνονται τα πράγματα εύκολα κάτι καλό είναι και δεν εννοώ εύκολα πρόχειρα, όταν κυλάνε. Έγινε κατευθείαν πολύ γλυκά με κοινή τεράστια ανάγκη να είμαστε μαζί. Μείναμε μαζί πολύ γρήγορα και είμαστε πολύ ευτυχισμένοι.  Ήταν τρεις μέρες ο γάμος μας και το ζήσαμε. ήταν οι τρεις πιο ‘όμορφες μέρες της ζωής μας.

Εμένα δεν με βλέπει κάποιος και θα πει αυτή θα κάνει Τατουάζ αλλά το έκανα ως εικαστική παρέμβαση στον εαυτό μου. Τα τατουάζ μου δεν σημαίνουν κάτι απλά μου άρεσαν σαν σχέδια. Δεν υπάρχει κάποιος βαθύτερος λόγος.  

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Ελισάβετ Μουτάφη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Δείτε το σκηνικό που ετοιμάζεται για το λαμπερό show(ΦΩΤΟ)

Πυρετώδεις προετοιμασίες για τη μεγάλη πρεμιέρα στις 29 Σεπτεμβρίου
24/08/2019 - 13:15

Αυτοί θα είναι οι τραγουδιστές στο "Soundtrack of love" με την Αριστοτέλους-ΦΩΤΟ

Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο show του Alpha Κύπρου
24/08/2019 - 10:37

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ