Ψυχαγωγία

Ελισάβετ Μουτάφη: Όσα δήλωσε για την γνωριμία με τον σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη για πρώτη φορά στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ελισάβετ Μουτάφη. Η γνωστή Ελληνίδα ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφαση της να πηγαινοέρχεται στην Κύπρο για τη συμμετοχή της σε κυπριακή σειρά, για την γνωριμία με τον σύζυγο της και τον γάμο της.

Δεν το σκέφτηκα πολύ. Μου άρεσε η δουλειά και η πρόταση οπότε είπα θα πάω και τελικά βγήκα σωστή.  

Πια ξέρουν στον χώρο ότι είμαι ένας άνθρωπος ανοικτός  όμως για κάποιο λόγο και παλαιότερα λόγο του physique μου νιώθανε ότι είμαι απόμακρή αλλά όταν κάτι δεν μου αρέσει μπορεί να γίνω έτσι αλλά πάντα είχαν θέμα με το physique μου. Ο κόσμος είναι πολύ ανοικτός πλέον και αυτό είναι πολύ ωραίο. Εγώ θεωρώ ότι από τη στιγμή που επιλέγει αυτή τη δουλειά ο κόσμος είναι αυτό που σε δέχεται και σε κρατά οπότε οφείλεις να είσαι εκεί, να τους σέβεσαι  Θέλει πάντα μια ισορροπία.

Η γνωριμία έγινε από τους κουμπάρους μας, γνωριστήκαμε και έγινε πολύ γρήγορα γιατί είμαστε σε μια ηλικία που ξέρουμε τι θέλουμε και ξέραμε ότι θέλουμε να είμαστε μαζί. όταν γίνονται τα πράγματα εύκολα κάτι καλό είναι και δεν εννοώ εύκολα πρόχειρα, όταν κυλάνε. Έγινε κατευθείαν πολύ γλυκά με κοινή τεράστια ανάγκη να είμαστε μαζί. Μείναμε μαζί πολύ γρήγορα και είμαστε πολύ ευτυχισμένοι.  Ήταν τρεις μέρες ο γάμος μας και το ζήσαμε. ήταν οι τρεις πιο ‘όμορφες μέρες της ζωής μας.

Εμένα δεν με βλέπει κάποιος και θα πει αυτή θα κάνει Τατουάζ αλλά το έκανα ως εικαστική παρέμβαση στον εαυτό μου. Τα τατουάζ μου δεν σημαίνουν κάτι απλά μου άρεσαν σαν σχέδια. Δεν υπάρχει κάποιος βαθύτερος λόγος.  

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Ελισάβετ Μουτάφη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το Baby Shower - έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που ετοίμασαν στην Αριστοτέλους οι συνεργάτες της λίγο πριν γεννήσει
22/04/2019 - 19:15

Ηλέκτρα Φωτιάδου:"Ελπίζω στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόταση στην Αριστοτέλους να γίνει θεατρική παραγωγός και η αναζήτηση χορηγίας
22/04/2019 - 16:44

Απτόητη η Αριστοτέλους: Δείτε που βρέθηκε λίγο πριν γεννήσει (ΦΩΤΟ)

Τρεις ημέρες πριν φέρει στο κόσμο τον μικρό Εφραίμ συνεχίζει κανονικά το πρόγραμμά της
22/04/2019 - 08:50

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ