Ψυχαγωγία

Ελισάβετ Μουτάφη: Όσα δήλωσε για την γνωριμία με τον σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη για πρώτη φορά στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ελισάβετ Μουτάφη. Η γνωστή Ελληνίδα ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την απόφαση της να πηγαινοέρχεται στην Κύπρο για τη συμμετοχή της σε κυπριακή σειρά, για την γνωριμία με τον σύζυγο της και τον γάμο της.

Δεν το σκέφτηκα πολύ. Μου άρεσε η δουλειά και η πρόταση οπότε είπα θα πάω και τελικά βγήκα σωστή.  

Πια ξέρουν στον χώρο ότι είμαι ένας άνθρωπος ανοικτός  όμως για κάποιο λόγο και παλαιότερα λόγο του physique μου νιώθανε ότι είμαι απόμακρή αλλά όταν κάτι δεν μου αρέσει μπορεί να γίνω έτσι αλλά πάντα είχαν θέμα με το physique μου. Ο κόσμος είναι πολύ ανοικτός πλέον και αυτό είναι πολύ ωραίο. Εγώ θεωρώ ότι από τη στιγμή που επιλέγει αυτή τη δουλειά ο κόσμος είναι αυτό που σε δέχεται και σε κρατά οπότε οφείλεις να είσαι εκεί, να τους σέβεσαι  Θέλει πάντα μια ισορροπία.

Η γνωριμία έγινε από τους κουμπάρους μας, γνωριστήκαμε και έγινε πολύ γρήγορα γιατί είμαστε σε μια ηλικία που ξέρουμε τι θέλουμε και ξέραμε ότι θέλουμε να είμαστε μαζί. όταν γίνονται τα πράγματα εύκολα κάτι καλό είναι και δεν εννοώ εύκολα πρόχειρα, όταν κυλάνε. Έγινε κατευθείαν πολύ γλυκά με κοινή τεράστια ανάγκη να είμαστε μαζί. Μείναμε μαζί πολύ γρήγορα και είμαστε πολύ ευτυχισμένοι.  Ήταν τρεις μέρες ο γάμος μας και το ζήσαμε. ήταν οι τρεις πιο ‘όμορφες μέρες της ζωής μας.

Εμένα δεν με βλέπει κάποιος και θα πει αυτή θα κάνει Τατουάζ αλλά το έκανα ως εικαστική παρέμβαση στον εαυτό μου. Τα τατουάζ μου δεν σημαίνουν κάτι απλά μου άρεσαν σαν σχέδια. Δεν υπάρχει κάποιος βαθύτερος λόγος.  

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Ελισάβετ Μουτάφη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τα κιλά της και αν έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις
20/02/2019 - 17:50

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:45ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ