Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

Η Έλλη Κοκκίνου έδωσε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή “Ελένη” και την Νάνσυ Παραδεισανού, στην οποία μίλησε μεταξύ άλλων  για το πρόβλημα υγείας που την είχε ταλαιπωρήσει πριν χρόνια και το εργασιακό bullying  που δέχθηκε για τα κιλά της.

Η ίδια δήλωσε 

«Η μοναδική στιγμή που είχα δεχτεί πάρα πολύ κακή κριτική ήταν όταν είχα πάρει από τον υποθυροειδισμό τα κιλά. Εκεί μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο, πολύ προσβλητικό. Τους εξηγούσα για το πρόβλημα υγείας μου, αλλά δεν τους ενδιέφερε. Μετά από τέσσερα χρόνια κατάφερα να αλλάξω την εξωτερική μου εικόνα, πήρε πολύ καιρό. Μου έλεγαν θα περπατάς δυο ώρες, εγώ περπατούσα τέσσερις, έβγαζα φουσκάλες κάτω από τα πόδια μου. Ήξερα πως με έβλεπαν οι άλλοι γιατί έβλεπαν μια άλλη Έλλη, μια διπλάσια Έλλη, στην κυριολεξία διπλάσια και με κάποιο οίκτο. Στην αρχή μέχρι να το ανακαλύψουμε έλεγαν τρώει κρυφά, με αμφισβητούσαν όλοι σχεδόν»

Επόμενο άρθρο

Πριγκιπικός "αέρας" φύσηξε στην Κύπρο μετά την άφιξη Ουίλιαμ - Κέιτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρίωρη επίσκεψη, οι χειραψίες και οι ευχές του πριγκιπικού ζεύγος για τα Χριστούγεννα
05/12/2018 - 20:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η Κατερίνα Ζαρίφη: "Το bullying θα πρέπει να διώκεται ποινικά.."

Τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της, οι επικίνδυνες δίαιτες που έκανε και το μήνυμα της
10/02/2019 - 12:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ζυγίστηκε on air και αποκάλυψε τα κιλά της! (BINTEO)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ανέβηκε στη ζυγαριά...
06/02/2019 - 15:48

Κράτησε τον Μαρσέλο στον πάγκο γιατί... έβαλε κιλά

Με πάγκο τιμώρησε τον Βραζιλιάνο ακραίο ο Σαντιάγκο Σολάρι
21/01/2019 - 12:34

Ξεσπά η Χρηστίδου:Αν πάρω μερικά κιλά ακόμη μπορεί να με συγκρίνουν με την Όπρα!

“Γιατί δεν βγαίνεις να πεις τον λόγο που έχεις πάρει κιλά;”
23/11/2018 - 10:22

Οικονομάκου:Αποκάλυψε τα κιλά της εγκυμοσύνης, πως τα έχασε και πόσα είναι τώρα!

Η γνωστή ηθοποιός επέστρεψε στη σιλουέτα της με πολύ κόπο...
18/11/2018 - 11:00

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ