Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

Η Έλλη Κοκκίνου έδωσε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή “Ελένη” και την Νάνσυ Παραδεισανού, στην οποία μίλησε μεταξύ άλλων  για το πρόβλημα υγείας που την είχε ταλαιπωρήσει πριν χρόνια και το εργασιακό bullying  που δέχθηκε για τα κιλά της.

Η ίδια δήλωσε 

«Η μοναδική στιγμή που είχα δεχτεί πάρα πολύ κακή κριτική ήταν όταν είχα πάρει από τον υποθυροειδισμό τα κιλά. Εκεί μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο, πολύ προσβλητικό. Τους εξηγούσα για το πρόβλημα υγείας μου, αλλά δεν τους ενδιέφερε. Μετά από τέσσερα χρόνια κατάφερα να αλλάξω την εξωτερική μου εικόνα, πήρε πολύ καιρό. Μου έλεγαν θα περπατάς δυο ώρες, εγώ περπατούσα τέσσερις, έβγαζα φουσκάλες κάτω από τα πόδια μου. Ήξερα πως με έβλεπαν οι άλλοι γιατί έβλεπαν μια άλλη Έλλη, μια διπλάσια Έλλη, στην κυριολεξία διπλάσια και με κάποιο οίκτο. Στην αρχή μέχρι να το ανακαλύψουμε έλεγαν τρώει κρυφά, με αμφισβητούσαν όλοι σχεδόν»

Επόμενο άρθρο

Πριγκιπικός "αέρας" φύσηξε στην Κύπρο μετά την άφιξη Ουίλιαμ - Κέιτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρίωρη επίσκεψη, οι χειραψίες και οι ευχές του πριγκιπικού ζεύγος για τα Χριστούγεννα
05/12/2018 - 20:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευθύνονται τα αντισυλληπτικά για τα... "παραπανίσια" κιλά;

Μύθοι και γεγονότα για τις γυναίκες που κάνουν χρήση;
13/03/2019 - 19:46

Μπόγρης:Ξεκαθαρίζει τη σχέση του με την Ελευθερίου και ρίχνει σπόντα σε Κοκκίνου

Με μια φωτογραφία και μια λεζάντα έδωσε έμμεσα απάντηση στις φήμες
11/03/2019 - 13:58

Ο Λούης έβαλε στόχο να... χάσει κιλά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που θέλει να χάσει μέχρι το καλοκαίρι ο γνωστός παρουσιαστής
03/03/2019 - 17:47

Ξεσπά η Κατερίνα Ζαρίφη: "Το bullying θα πρέπει να διώκεται ποινικά.."

Τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της, οι επικίνδυνες δίαιτες που έκανε και το μήνυμα της
10/02/2019 - 12:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ζυγίστηκε on air και αποκάλυψε τα κιλά της! (BINTEO)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ανέβηκε στη ζυγαριά...
06/02/2019 - 15:48

Κράτησε τον Μαρσέλο στον πάγκο γιατί... έβαλε κιλά

Με πάγκο τιμώρησε τον Βραζιλιάνο ακραίο ο Σαντιάγκο Σολάρι
21/01/2019 - 12:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ