Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

Η Έλλη Κοκκίνου έδωσε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή “Ελένη” και την Νάνσυ Παραδεισανού, στην οποία μίλησε μεταξύ άλλων  για το πρόβλημα υγείας που την είχε ταλαιπωρήσει πριν χρόνια και το εργασιακό bullying  που δέχθηκε για τα κιλά της.

Η ίδια δήλωσε 

«Η μοναδική στιγμή που είχα δεχτεί πάρα πολύ κακή κριτική ήταν όταν είχα πάρει από τον υποθυροειδισμό τα κιλά. Εκεί μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο, πολύ προσβλητικό. Τους εξηγούσα για το πρόβλημα υγείας μου, αλλά δεν τους ενδιέφερε. Μετά από τέσσερα χρόνια κατάφερα να αλλάξω την εξωτερική μου εικόνα, πήρε πολύ καιρό. Μου έλεγαν θα περπατάς δυο ώρες, εγώ περπατούσα τέσσερις, έβγαζα φουσκάλες κάτω από τα πόδια μου. Ήξερα πως με έβλεπαν οι άλλοι γιατί έβλεπαν μια άλλη Έλλη, μια διπλάσια Έλλη, στην κυριολεξία διπλάσια και με κάποιο οίκτο. Στην αρχή μέχρι να το ανακαλύψουμε έλεγαν τρώει κρυφά, με αμφισβητούσαν όλοι σχεδόν»

Επόμενο άρθρο

Πριγκιπικός "αέρας" φύσηξε στην Κύπρο μετά την άφιξη Ουίλιαμ - Κέιτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρίωρη επίσκεψη, οι χειραψίες και οι ευχές του πριγκιπικού ζεύγος για τα Χριστούγεννα
05/12/2018 - 20:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλλη Κοκκίνου: Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή και έναν δεύτερο γάμο

Το ενδεχόμενο υιοθεσίας ενός παιδιού και το περιστατικό που την στιγμάτισε
28/04/2019 - 15:42

Χρύσπα: Η αποκάλυψη για την διατροφική διαταραχή που πέρασε και τα κιλά της

Η εξομολόγηση της τραγουδίστριας και τα σχόλια που άκουσε από συνεργάτες της
24/04/2019 - 09:07

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει τον λόγο που χώρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια μιλά για τον λόγο που την οδήγησε στον χωρισμό με τον σύντροφο της
15/04/2019 - 09:44

Άντρεα Κυριάκου: Το μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ότι και να κάνεις πίστεψε με θα βρεθούν οι κακοπροαίρετοι που θα σχολιάσουν..."
30/03/2019 - 10:36

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της

Αποκάλυψε πόσα κιλά είναι και δηλώνει... "ευτυχισμένη"
25/03/2019 - 15:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρεμιέρα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις με το μάθημα των Νέων Ελληνικών (ΒΙΝΤΕΟ)

7689 υποψήφιοι διεκδικούν μία θέση στα Ανώτερα και Ανώτατα εκπαιδευτικά Ιδρύματα

Επιχείρηση καθαρισμού της Βόρειας ακτογραμμής του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάζεψαν από πλαστικά μπιτόνια μέχρι δίκτυα και παντόφλες
Ελλάδα

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα

Χειροπέδες σε δύο ανήλικες για διακίνηση ναρκωτικών

Στην κατοχή τους εντοπίστηκε ποσότητα ακατέργαστης κάνναβης
Διεθνή

Ένας νεκρός και 60 τραυματίες σε τροχαίο δυστύχημα με λεωφορείο στη Γερμανία

Σοκάρουν οι εικόνες με τα σωστικά συνεργεία στο σημείο του ατυχήματος

Γερμανία: Διαδηλώσεις κατά του εξτρεμισμού σε επτά μεγάλες πόλεις

Στο Βερολίνο από νωρίς το απόγευμα συγκεντρώθηκαν περισσότερα από 20.000 άτομα

Αίγυπτος: 14 τραυματίες από έκρηξη σε τουριστικό λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Κοντά στο νέο μουσείο στην περιοχή των Πυραμίδων της Αιγύπτου

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ