Ψυχαγωγία

"Ένα γιατρό βρε παιδιά" - Η αδιαθεσία της Αγαπητού...on air και οι πόνοι(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια έντονη αδιαθεσία και έναν δυνατό πόνο στο σώμα της ένιωσε η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια, Κατερίνα Αγαπητού κατά την διάρκεια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα".

Η Κατερίνα κατά την διάρκεια του σχολιασμού όπως φαίνεται και στο παρακάτω βίντεο ένιωσε έναν δυνατό πόνο και δήλωσε

"Με έπιασε ένας πολύ έντονος πόνος...Δεν ξέρω από που έρχεται"

Η ανησυχία των συνεργατών της ήταν έκδηλη με αποτέλεσμα να πασάρουν γρήγορα ένα βίντεο. Στην επιστροφή τους, η Κατερίνα έλειπε από το πλατό λόγω του πόνου με αποτέλεσμα ο Χάρης Παπαθεοχάρους να βοηθήσει εκ νέου την κατάσταση και να ξαναπασάρει άλλο βίντεο. 

Η Κατερίνα επέστρεψε λίγη ώρα μετά, εκφράζοντας την απολογία της on air. Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Τα νυχτοπερπατήματα της Φουρέιρα στη Λευκωσία με την "Dream Team" του Fuego-ΦΩΤΟ

Συνάντησε "φωτιά" για την τραγουδίστρια με φίλους και συνεργάτες
23/11/2019 - 13:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

To τόλμησε η Κατερίνα Αγαπητού! Απαρνήθηκε το μελαχρινό και έγινε...κατάξανθη

Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της παρουσιάστριας στο hair look της
04/12/2019 - 12:34

Απούσα για δεύτερη ημέρα η Αριστοτέλους - Ποια την αντικατέστησε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γνώριμη γυναικεία παρουσία έκατσε στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/11/2019 - 12:57

Μέσω κατεχομένων διέφυγε ο Σάκκος, μετά τον θάνατο του 18χρονου Ιωάννη (ΒΙΝΤΕΟ)

Καμία ένσταση για κράτηση του 40χρονου κατά τη διαδικασία στο ΓΝ Λεμεσού
05/11/2019 - 21:25

Εγκατέλειψε λόγω αδιαθεσίας ο Τσιτσιπάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπήκαν οι γιατροί στο court και δεν κατάφερε να συνεχίσει τον αγώνα
26/09/2019 - 15:04

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Ένιωσε αδιαθεσία και αποχώρησε από την «Αρένα» ο Καραπατάκης

Δεν συντρέχει κανένας λόγος για ανησυχία για τον πρόεδρο της ομάδας
25/07/2019 - 21:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ