Ψυχαγωγία

Εντυπωσίασε η Κέιτ Μίντλετον στους εορτασμούς για τα γενέθλια της βασίλισσας!

Με ένα κίτρινο φόρεμα η Κέιτ Μίτλετον έκλεψε για ακόμα μια φορά τις εντυπώσεις στους εορτασμούς για τα γενέθλια της βασίλισσας Ελισάβετ. 

Διαβάστε επίσηςΟ λόγος που η βασίλισσα Ελισάβετ γιορτάζει δυο φορές τον χρόνο τα γενέθλια της!

Η δούκισσα του Κέιμπριτζ, εμφανίστηκε στην παρέλαση "Trooping the Colour", προς τιμή της βασίλισσας για τα 93α γενέθλια της και παρά το γεγονός ότι όλα τα βλέμματα ήταν στραμμένα στη Μέγκαν Μαρκλ λόγω της πρώτης δημόσιας εμφάνισης της μετά τη γέννηση του γιου της, κατάφερε με την παρουσία της να στραφούν τα φλας των φωτογράφων πάνω της.

Διαβάστε επίσης: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Μέγκαν Μαρκλ μετά τη γέννηση του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η Κέιτ Μίντλετον επέλεξε ένα κίτρινο φόρεμα Alexander McQueen, ένας από τους σχεδιαστές που επιλέγει τις περισσότερες φορές στις επίσημες βασιλικές εμφανίσεις της. 

1m

 

s

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Μέγκαν ή Κέιτ; Με ποια από τις δυο έχει καλύτερη σχέση η βασίλισσα Ελισάβετ;

Με ποια από τις δυο έχει περισσότερα κοινά η βασίλισσα;
29/06/2019 - 12:42

Ποια Μέγκαν! Η Αθηνά Οικονομάκου εντυπωσιάζει μια ανάσα από την Βασίλισσα(ΦΩΤΟ)

Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε στο Λονδίνο για να παρευρεθεί στις ιπποδρομίες Royal Ascot
23/06/2019 - 14:57

Πρίγκιπας Χάρι – Μέγκαν Μαρκλ: Πού και πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η αλλαγή ημερομηνίας και η απουσία της βασίλισσας
23/06/2019 - 10:37

Ο λόγος που η βασίλισσα Ελισάβετ θα απουσιάζει από... τη βάφτιση του Άρτσι!

Πότε θα γίνει η βάφτιση και γιατί δεν θα είναι παρούσα η βασίλισσα
20/06/2019 - 09:04

Συναγερμός στο παλάτι! Το τροχαίο που βάζει σε μπελάδες τον Ουίλιαμ και την Κέιτ

Ο σοβαρός τραυματισμός μιας γυναίκας και όλο το παρασκήνιο του τροχαίου
19/06/2019 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 64χρονο για υπόθεση παιδικής πορνογραφίας

Μιλούσε σε δωμάτια επικοινωνίας με σκοπό τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών
Ελλάδα

Νεκρός ο γιος γνωστού επιχειρηματία μετά από τροχαίο ατύχημα

Ο 23χρονος ξέφυγε από την πορεία του και «καρφώθηκε» σε στύλο της ΔΕΗ

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα
Διεθνή

Ισχυρή απάντηση και κυρώσεις για τους S-400 στην Τουρκία ζητεί ο Μενέντεζ

Απογοήτευση εκφράζουν οι Δημοκρατικοί για τη στάση που τηρεί ο Τραμπ

"Οι ΗΠΑ υπονομεύουν την παγκόσμια στρατηγική σταθερότητα" λέει το ΥΠΑΜ της Κίνας

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ ενέκρινε πρόσφατα την πιθανή πώληση όπλων αξίας 2,2 δις δολαρίων

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ