Ψυχαγωγία

Επέτειος γάμου για την Κατερίνα Αγαπητού: Η έκπληξη από το σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξι χρόνια γάμου γιορτάζουν σήμερα η Κατερίνα Αγαπητού και ο σύζυγος της, Κριστιάν Ονουφρίου. 

Η παρουσιάστρια μαζί με την ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" βρίσκονται σε γνωστό ξενοδοχείο της Λευκωσίας λόγω γυρισμάτων της εκπομπής που θα προβληθεί την Δευτέρα του Κατακλυσμού, 17 Ιουνίου. Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων ο Κρίστιαν μαζί με τον γιο τους, κρατώντας μια ανθοδέσμη διέκοψαν για λίγο το γύρισμα εκπλήσσοντας ευχάριστα την παρουσιάστρια.

Δείτε το σχετικό βίντεο: 

Η Κατερίνα Αγαπητού πριν την έκπληξη που της ετοίμασε ο σύζυγος της, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με τον σύζυγο της γράφοντας στη λεζάντα: 

Επόμενο άρθρο

Μάριος Τόκας: 65 χρόνια από τη γέννηση του σπουδαίου Κύπριου μουσικοσυνθέτη

Ένα συγκινητικό βίντεο με αδημοσίευτο υλικό από το οικογενειακό αρχείο
08/06/2019 - 12:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

To τόλμησε η Κατερίνα Αγαπητού! Απαρνήθηκε το μελαχρινό και έγινε...κατάξανθη

Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της παρουσιάστριας στο hair look της
04/12/2019 - 12:34

"Ένα γιατρό βρε παιδιά" - Η αδιαθεσία της Αγαπητού...on air και οι πόνοι(ΒΙΝΤΕΟ)

"Με έπιασε ένας πολύ έντονος πόνος...Απολογούμαι "
23/11/2019 - 15:05

Απούσα για δεύτερη ημέρα η Αριστοτέλους - Ποια την αντικατέστησε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γνώριμη γυναικεία παρουσία έκατσε στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/11/2019 - 12:57

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Οι δημόσιες ευχές που αντάλλαξαν για την πρώτη επέτειο γάμου

Το ταξίδι τους, οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν και τα συγκινητικά τους λόγια
03/09/2019 - 13:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο

Άστεγος κόντεψε να καεί ζωντανός μετά από πυρκαγιά στο στρώμα του

Νοσηλεύεται με εγκαύματα στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού

Τι πρέπει να γνωρίζουν οι Κύπριοι πολίτες για τον κοροναϊό

Πως να επικοινωνήσετε σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης ένεκα της επιδημίας
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 16:15ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;