Ψυχαγωγία

Επέτειος γάμου για την Κατερίνα Αγαπητού: Η έκπληξη από το σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξι χρόνια γάμου γιορτάζουν σήμερα η Κατερίνα Αγαπητού και ο σύζυγος της, Κριστιάν Ονουφρίου. 

Η παρουσιάστρια μαζί με την ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" βρίσκονται σε γνωστό ξενοδοχείο της Λευκωσίας λόγω γυρισμάτων της εκπομπής που θα προβληθεί την Δευτέρα του Κατακλυσμού, 17 Ιουνίου. Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων ο Κρίστιαν μαζί με τον γιο τους, κρατώντας μια ανθοδέσμη διέκοψαν για λίγο το γύρισμα εκπλήσσοντας ευχάριστα την παρουσιάστρια.

Δείτε το σχετικό βίντεο: 

Η Κατερίνα Αγαπητού πριν την έκπληξη που της ετοίμασε ο σύζυγος της, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία με τον σύζυγο της γράφοντας στη λεζάντα: 

Επόμενο άρθρο

Μάριος Τόκας: 65 χρόνια από τη γέννηση του σπουδαίου Κύπριου μουσικοσυνθέτη

Ένα συγκινητικό βίντεο με αδημοσίευτο υλικό από το οικογενειακό αρχείο
08/06/2019 - 12:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κούλλης Νικολάου: Τα λόγια αγάπης για την 14η επέτειο γάμου με την Κλαίρη!(ΦΩΤΟ)

Η ερωτική εξομολόγηση και η φωτογραφία που ανάρτησε
17/07/2019 - 11:18

Ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια Μπέκαμ γιορτάζουν είκοσι χρόνια γάμου! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που μοιράστηκαν και οι τρυφερές ευχές που αντάλλαξαν
04/07/2019 - 12:50

Κατερίνα Αγαπητού: Ποια είναι η σχέση της με τη Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η επιστροφή στην τηλεόραση και όσα της είπε η Αριστοτέλους
11/06/2019 - 09:58

Οι ευχές της Χριστιάνας για την δεύτερη επέτειο γάμου με τον Εφραίμ! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/06/2019 - 10:48

Κατερίνα Αγαπητού: Το μπότοξ και η πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο σημείο στο πρόσωπο της θέλει να αλλάξει η παρουσιάστρια
25/05/2019 - 14:03

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

"Ήμουν εγχειρισμένη και το έμαθα όταν είδα τα πιστοποιητικά"
20/05/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ο Αντώνης μας, μπορεί να κοιτάζει με τα ματάκια του το μέλλον με σιγουριά"

Η ανακοίνωση της οικογένειας του μικρού αγοριού που συγκίνησε ολόκληρη την Κύπρο

Στο κελί για τρία χρόνια 45χρονος για την απόπειρα φόνου σε ταβέρνα της Λεμεσού

Επιτέθηκε και τραυμάτισε 48χρονο - Το χρονικό της υπόθεσης

Κυβερνητικές αποφάσεις για τους πληγέντες στο Πισσούρι

Πράσινο Υπουργικού για ανθρωπιστική βοήθεια σε ιδιοκτήτες σπιτιών στην περιοχή «Λίμνες»
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανικό πρόβλημα;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 16:45KITCHEN LAB