Ψυχαγωγία

Επιστρέφει στη "Μουρμούρα" η... Δάφνη Λαμπρογιάννη;(ΦΩΤΟ)

Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη επιστρέφει στην πετυχημένη καθημερινή σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» και τον... πρώην άντρα της;


Η αγαπημένη ηθοποιός, Κλέλια Ρένεση αποκάλυψε με μία φωτογραφία στα social media ότι η πρώην σύζυγός του Ηλία, η Μαρίνα, βρέθηκε μαζί τους σε μια συνάντηση... με έντονη δόση μουρμούρας! Δεν αποκαλύφθηκε ακόμα αν θα συμμετέχει στην σειρά αλλά όπως φαίνεται βρέθηκε στην κοπή της πίτας μαζί τους, με ποικίλα σχόλια στα social media για επικείμενη συνεργασία.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

dafnh

Επόμενο άρθρο

Bουράτε Γειτόνοι: Ο Μάππουρος (επιτέλους!) εμφανίστηκε στο νέο τρέιλερ(ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ με τον Ρίκκο σε ρόλο... Σκρουτζ να κάνει μπάνιο
06/02/2019 - 23:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Δάφνη Λαμπρογιάννη: Aποκάλυψε τον λόγο που έφυγε από την "Μουρμούρα"...

Το ενδεχόμενο επιστροφής και η αντικαταστάτρια Κλέλια Ρένεση
22/03/2019 - 11:40

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

Θέκλα Πετρίδου:Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο(ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Η καθημερινή κωμική σειρά του Alpha έχει την πιο...απρόσμενη επίσκεψη
26/02/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ