Ψυχαγωγία

Επιστρέφει στη "Μουρμούρα" η... Δάφνη Λαμπρογιάννη;(ΦΩΤΟ)

Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη επιστρέφει στην πετυχημένη καθημερινή σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» και τον... πρώην άντρα της;


Η αγαπημένη ηθοποιός, Κλέλια Ρένεση αποκάλυψε με μία φωτογραφία στα social media ότι η πρώην σύζυγός του Ηλία, η Μαρίνα, βρέθηκε μαζί τους σε μια συνάντηση... με έντονη δόση μουρμούρας! Δεν αποκαλύφθηκε ακόμα αν θα συμμετέχει στην σειρά αλλά όπως φαίνεται βρέθηκε στην κοπή της πίτας μαζί τους, με ποικίλα σχόλια στα social media για επικείμενη συνεργασία.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

dafnh

Επόμενο άρθρο

Bουράτε Γειτόνοι: Ο Μάππουρος (επιτέλους!) εμφανίστηκε στο νέο τρέιλερ(ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ με τον Ρίκκο σε ρόλο... Σκρουτζ να κάνει μπάνιο
06/02/2019 - 23:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Δάφνη Λαμπρογιάννη: Aποκάλυψε τον λόγο που έφυγε από την "Μουρμούρα"...

Το ενδεχόμενο επιστροφής και η αντικαταστάτρια Κλέλια Ρένεση
22/03/2019 - 11:40

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

Θέκλα Πετρίδου:Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο(ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Η καθημερινή κωμική σειρά του Alpha έχει την πιο...απρόσμενη επίσκεψη
26/02/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναγκαστική προσγείωση αεροπλάνου στην Πάφο αντί στη Λάρνακα λόγω κακοκαιρίας

Αεροσκάφος με 217 επιβάτες προερχόμενο από τη Βόρεια Μακεδονία

LIVE: Νέα κίτρινη προειδοποίηση από την Μετεωρολογική Υπηρεσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το AlphaNews.live σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό τις εξελίξεις

Διαμαρτύρονται για την οχληρία στο λιμάνι Λεμεσού οι κάτοικοι Ζακακίου

Όρισε ερευνώντα λειτουργό για το θέμα η Επίτροπος Διοικήσεως
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

Συνοριακά φυλάκια στα σύνορα με την Τουρκία θα εγκαταστήσει η Δαμασκός

Δημιουργούνται στο πλαίσιο του μνημονίου αμοιβαίας κατανόησης στη συνάντηση του Σότσι

Τραμπ: Η ζώνη ασφαλείας στα σύνορα Τουρκίας - Συρίας δημιουργήθηκε

"Η κατάπαυση πυρός διατηρήθηκε και οι στρατιωτικές μάχες τερματίστηκαν"

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/10/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ