Ψυχαγωγία

Ευριδίκη Βαλαβάνη:Η πρόταση γάμου και η...τρέλα του Κωνσταντίνου Βασάλου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη Βαλαβάνη μιλά για την πιο όμορφη μέρα στη ζωή μιας γυναίκας, το γάμο.

Η παρουσιάστρια και αθλητικογράφος με αφορμή εκδήλωση που παρέλασε σαν νύφη αποκαλύφθηκε στην κάμερα του Alpha και στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη για το πως θα ήθελε να είναι η πρόταση γάμου,αλλά και αν έχει δεχθεί ποτέ, πώς θέλει να είναι το νυφικό της καθώς και τον ρόλο του Κωνσταντίνου Βασάλου.

Η ίδια δηλώνει

Μου έχει γίνει πρόταση γάμου, πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν μικρή. Δεν πήγαινε...

Το νυφικό μου θα είναι στενό αλλά θα λείπει η πλάτη ανοιχτή.

Στην πρόταση γάμου θέλω λίγη τρέλα... Ο Κωνσταντίνος έχει την τρέλα αυτή!

Δείτε όσα είπε αλλά και να κάνει πασαρέλα ως...νύφη!

 

βαλαβανη

BALABAH

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

Η πιο "ΑΠΟΕΛίστικη" πρόταση γάμου... είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε στο orange shop, γονάτισε και την ζήτησε σε γάμο
03/02/2019 - 14:09

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη περίμενε πρόταση γάμου αλλά ο Βασάλος… δεν την έκανε!

Το μήνυμα που έστειλε στον σύντροφο της στον «αέρα» της εκπομπής
14/01/2019 - 12:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματσάκης: Κακός χειρισμός από τους γιατρούς για το πεντάμηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θεωρώ πως δεν υπάρχει βιασμός σε αυτή τη περίπτωση" / "Πρέπει να γίνει μια επανεξέταση"

Χειροπέδες σε συνάδελφό τους πέρασαν Αστυνομικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Λοχίας της Αστυνομίας και φιλικό του πρόσωπο τελούν υπό κράτηση

Κλείδωσε συνάντηση ΟΑΥ και ΠΙΣ με παρουσία Υπ. Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συζήτηση στην Επιτροπή Υγείας της Βουλής δεν προχωρούσε λόγω των μεταξύ τους διαφορών
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ