Ψυχαγωγία

Ευριδίκη: Μας δείχνει πρώτη φορά τη μητέρα της και είναι...ολόιδιες!(ΦΩΤΟ)

Η Ευριδίκη μας έδειξε για πρώτη φορά τη μανούλα της.

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έδωσε το παρόν της σε κοσμικό γεγονός και είχε συντροφιά τη γλυκιά μητέρα της. Η ίδια με μια selfie "πρόδωσε" τη γυναίκα που την μεγάλωσε και στέκεται δίπλα της σε κάθε στιγμή, μέσω μιας φωτογραφίας, την οποία μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της. 

Η Ευριδίκη έγραψε στη λεζάντα

Δεν έχει σημασία πόσο χρονών μπορεί να είναι, μερικές φορές ένα κορίτσι χρειάζεται απλά τη μαμά της

/Λ΄Μ

Επόμενο άρθρο

Συνάντηση Γερμανού-Μακρυπούλια στην Κύπρο:Όσα "ξεκαθάρισαν" για τον Χατζηγιάννη!

Ελέω φημών περί χωρισμού, η παρουσιάστρια τοποθετήθηκε...
22/04/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ευριδίκη σε προετοιμασίες λίγο πριν το...γάμο! (ΦΩΤΟ)

Ποιος γνωστός σεφ θα αναλάβει το μενού;
05/07/2019 - 09:42

Τραγωδία στη Λεμεσό: Η 26χρονη είχε ειδοποιήσει τους γονείς του 35χρονου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι γονείς του μετέβησαν στην περιοχή για να αποτρέψουν το τραγικό αποτέλεσμα
29/06/2019 - 20:29

Ελλάδα:Η κόρη σκότωσε την ηλικιωμένη που βρέθηκε τυλιγμένη σε κουβέρτα στο δρόμο

Έσπασε κατά την διάρκεια της ανάκρισης η 68χρονη αφού έπεφτε σε αντιφάσεις
16/06/2019 - 15:22

Πρόβα νυφικού για την Ευριδίκη με γνωστό Κύπριο σχεδιαστή! (ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας η Κύπρια τραγουδίστρια
15/06/2019 - 12:10

Ευριδίκη: Η ανάρτηση με τον σύντροφο της λίγο πριν τον γάμο τους! (ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ η Κύπρια τραγουδίστρια
11/06/2019 - 10:10

Επιστολή μητέρας προς Χαμπιαούρη: "Που θα αφήνουμε τα παιδιά μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός γονέων για το ολοήμερο σχολείο
06/06/2019 - 22:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ