Ψυχαγωγία

"Φεύγει ένα βάρος..." - Συγκινεί η δημόσια συγγνώμη, διά στόματος Κώστα Σχοινιού

Το "Soundtrack of love" έρχεται την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με παρουσιάστρια την Χριστιάνα Αριστοτέλους για να μας συγκινήσει, να μας διασκεδάσει και να μας περάσει συναισθήματα αισιοδοξίας.

Μια από τις ιστορίες που θα μας συγκινήσουν αυτή του Κώστα Σχοινιού. Ο ηθοποιός αφιερώνει ένα τραγούδιστον 30χρονο βαφτιστικό και αδελφότεκνό του, θέλοντας να του εκφράσει την αγάπη του, αλλά και να του ζητήσει μία μεγάλη συγγνώμη. 

Οι πολύ έντονοι ρυθμοί και οι αλλεπάλληλες και δύσκολες επαγγελματικές του υποχρεώσεις, δεν του επιτρέπουν να περνά ποιοτικό και ποσοτικό χρόνο μαζί του, κάτι που του λείπει αρκετά. Μέχρι και στο Μυστήριο του γάμου του δεν κατάφερε να παραστεί ο Κώστας, λόγω θεατρικής παράστασης.

Δείτε το τρέιλερ και συντονιστείτε και εσείς για μια ακόμη συγκινητική εκπομπή την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου VS Παίκτη ριάλιτι: Έπαιξε σε σειρά μαζί μου και ήμουν αντίθετος!

Όσα δήλωσε ο γνωστός παρουσιαστής και η δυσφορία του
16/11/2019 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι μαύρες μνήμες του "Νικολάκη" κάθε...14η Αυγούστου (VID)

Τα δυο τραγικά περιστατικά που "σημάδευσαν" την ζωή του
14/08/2020 - 14:51

O Sandro τραγουδάει για πρώτη φορά...ζωντανά σε κυπριακό κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση στο Soundtrack of Love, οι δηλώσεις του και όσα έγιναν backstage
08/12/2019 - 17:58

"Θυμάμαι που μοίραζα με τη μαμά μου προφυλακτικά και φυλλάδια ενημέρωσης"

Συγκινεί η Χρύση Μιχαηλίδου με το δημόσιο "σ'αγαπώ" στη μητέρα της
08/12/2019 - 12:26

Soundtrack of love: 4 νέες ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκπρόσωπος της Eurovision ζωντανά στη σκηνή για πρώτη φορά
06/12/2019 - 11:21

Η Love Band που έκλεψε τις εντυπώσεις και μας ταξίδεψε στο "Soundtrack of Love"

Γνωρίζουμε καλύτερα το μουσικό "διαμάντι" του show
03/12/2019 - 11:42

Μεγάλη έκπληξη! O Aνδρέας Γεωργίου...συγκινεί στο Soundtrack of Love (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
01/12/2019 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καλούν την Κυβέρνηση να αναθεωρήσει την παράταση κλεισίματος των Δημοτικών

«Η τηλεκπαίδευση δεν μπορεί να υποκαταστήσει τη διδασκαλία με φυσική παρουσία»

Είδαν να "κάνουν φτερά" από τον λογαριασμό τους χιλιάδες ευρώ λόγω απάτης (VID)

Επιτήδειοι αποσπούν προσωπικά δεδομένα μέσω παραπλανητικών μηνυμάτων
Ελλάδα

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

Στα 26 τα κρούσματα από μεταλλάξεις του κορωνοϊού στην Ελλάδα

Σε επιφυλακή οι υγειονομικές Αρχές, διερευνώνται κι άλλα περιστατικά
Διεθνή

Το Βέλγιο απαγόρευσε τα «μη αναγκαία ταξίδια» μέχρι την 1η Μαρτίου

Ανησυχία για την υψηλή μεταδοτικότητα της βρετανικής παραλλαγής του νέου κορωνοϊού

Τραγωδία στην Ιταλία: Νεκρή η 10χρονη Αντονέλλα μετά από "πρόκληση" του TikTok

Το μικρό παιδί υπέστη καρδιακή ανακοπή, λόγω έλλειψης οξυγόνου

Μικρότερες ποσότητες εμβολίου στην Ε.Ε. θα παραδώσει αρχικά η AstraZeneca

Αύξηση της προβλεψιμότητας και της σταθερότητας των παραδόσεων ζητά η Ε.Ε.

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 04:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ