Ψυχαγωγία

"Φεύγει ένα βάρος..." - Συγκινεί η δημόσια συγγνώμη, διά στόματος Κώστα Σχοινιού

Το "Soundtrack of love" έρχεται την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με παρουσιάστρια την Χριστιάνα Αριστοτέλους για να μας συγκινήσει, να μας διασκεδάσει και να μας περάσει συναισθήματα αισιοδοξίας.

Μια από τις ιστορίες που θα μας συγκινήσουν αυτή του Κώστα Σχοινιού. Ο ηθοποιός αφιερώνει ένα τραγούδιστον 30χρονο βαφτιστικό και αδελφότεκνό του, θέλοντας να του εκφράσει την αγάπη του, αλλά και να του ζητήσει μία μεγάλη συγγνώμη. 

Οι πολύ έντονοι ρυθμοί και οι αλλεπάλληλες και δύσκολες επαγγελματικές του υποχρεώσεις, δεν του επιτρέπουν να περνά ποιοτικό και ποσοτικό χρόνο μαζί του, κάτι που του λείπει αρκετά. Μέχρι και στο Μυστήριο του γάμου του δεν κατάφερε να παραστεί ο Κώστας, λόγω θεατρικής παράστασης.

Δείτε το τρέιλερ και συντονιστείτε και εσείς για μια ακόμη συγκινητική εκπομπή την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου VS Παίκτη ριάλιτι: Έπαιξε σε σειρά μαζί μου και ήμουν αντίθετος!

Όσα δήλωσε ο γνωστός παρουσιαστής και η δυσφορία του
16/11/2019 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Sandro τραγουδάει για πρώτη φορά...ζωντανά σε κυπριακό κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση στο Soundtrack of Love, οι δηλώσεις του και όσα έγιναν backstage
08/12/2019 - 17:58

"Θυμάμαι που μοίραζα με τη μαμά μου προφυλακτικά και φυλλάδια ενημέρωσης"

Συγκινεί η Χρύση Μιχαηλίδου με το δημόσιο "σ'αγαπώ" στη μητέρα της
08/12/2019 - 12:26

Soundtrack of love: 4 νέες ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκπρόσωπος της Eurovision ζωντανά στη σκηνή για πρώτη φορά
06/12/2019 - 11:21

Η Love Band που έκλεψε τις εντυπώσεις και μας ταξίδεψε στο "Soundtrack of Love"

Γνωρίζουμε καλύτερα το μουσικό "διαμάντι" του show
03/12/2019 - 11:42

Μεγάλη έκπληξη! O Aνδρέας Γεωργίου...συγκινεί στο Soundtrack of Love (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
01/12/2019 - 10:00

Η "συγνώμη" της Ντόρις Κυριακίδου στη...μητέρα της Έλλη Κυριακίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου ένα ακόμα συγκλονιστικό show
28/11/2019 - 20:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρία στο AlphaNews.live: Τρεις οι Κύπριοι τραυματίες στο Λίβανο

Tι δηλώνει για τη φονική έκρηξη η Πρόεδρος της Κυπριακής Κοινότητας

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 02:30WORLD PARTY