Ψυχαγωγία

Φιλ Κόλινς:Τραγούδησε ακινητοποιημένος σε ειδικό κάθισμα και αποθεώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Φιλ Κόλινς, παρά τα κινητικά του πρόβληματα σε πρόσφατη συναυλία του στο Μπρισμπέιν της Αυστραλίας  εμφανίστηκε στη σκηνή  περπατώντας με τη βοήθεια ενός μπαστουνιού και το μεγαλύτερο μέρος της συναυλίας του το πέρασε καθιστός σε ένα ειδικό κάθισμα που είχε τοποθετηθεί ανάμεσα στα μέλη της μπάντας του με το κοινό να τον αποθεώνει.

Πριν από λίγο καιρό έπεσε και χτύπησε πολύ σοβαρά, έκανε επέμβαση στην πλάτη και όπως είπε ο ίδιος στο κοινό και κατά πάσα βεβαιότητα δεν θα ξαναπαίξει ποτέ ντραμς. Στη θέση του πίσω από τα ντραμς βρίσκεται πλέον ο 17χρονος γιος του, Νικ και μπορεί η φωνή του να έχει χάσει τη δύναμη της, ωστόσο η ερμηνεία του ειδικά στις μπαλάντες ήταν συναρπαστική και 40.000 άτομα του έδειξαν με τον πιο σαφή τρόπο την αγάπη τους.

κολινσ

 

 

Επόμενο άρθρο

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια που ακούει Φουρέιρα και το βίντεο που δημοσίευσε
22/01/2019 - 10:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν η μουσική σε ανεβάζει, κυριολεκτικά…

ΒΙΝΤΕΟ: Ούτε το αναπηρικό καροτσάκι, ούτε η αναπηρία η ίδια ήταν ικανά να τον σταματήσουν
12/07/2019 - 14:19

Στην Κύπρο η Μαρινέλλα για τη μεγάλη συναυλία (ΒΙΝΤΕΟ)

"Η αγάπη μου για την Κύπρο δεν περιγράφεται γύρισα σε όλη την Ελλάδα η Κύπρος με τραβάει"
29/06/2019 - 21:04

Συγκίνηση στη συναυλία της Αλέξιας αφιερωμένη στους πρόσφυγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έστειλε ξεκάθαρα μηνύματα αλληλεγγύης και σεβασμού στους μετανάστες,
21/06/2019 - 21:46

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
15/06/2019 - 20:56

Ξεσήκωσαν το κοινό οι Scorpions! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τη χθεσινή συναυλία του θρυλικού συγκροτήματος στη Λεμεσό
10/02/2019 - 16:55

Η στιγμή που το τσουνάμι χτυπά στη σκηνή συναυλιακού χώρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο θάνατος μέλους της μπάντας και η δραματική έκκληση του τραγουδιστή
23/12/2018 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ