Ψυχαγωγία

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

Κάιτη Γαρμπή - Φοίβος και ανάμεσα του η... Δέσποινα Βανδή.

Το πλέον πολυσυζητημένο δισκογραφικό reunion είναι αυτό της Καίτης Γαρμπή με τον Φοίβο. H δημοφιλής τραγουδίστρια και ο δημιουργός των επιτυχιών ενώνουν ξανά τις δυνάμεις τους μετά από 19 χρόνια. Μιλώντας στη ραδιοφωνική εκπομπή της Ράνιας Κωστάκη, οι δυο τους ήταν ιδιαίτερα αποκαλυπτικοί για τη σχέση τους.

«Θυμάμαι την πρώτη φορά που είδα στον Φοίβο στο στούντιο, ήταν ένα λεπτό αγοράκι σαν κλαράκι, ευγενέστατο. Ήταν τόσο σεμνός και μαζεμένος, όπως είναι ακριβώς τώρα», είπε η Καίτη Γαρμπή

Όσο για τον πρώτο τους καβγά, ο συνθέτης και στιχουργός είπε: «Σχετικά με το «Το κάτι» ήταν, εκεί γενικώς ότι έγινε με την Καίτη καβγαδίσαμε. Ουσιαστικά δεν έχουμε τσακωθεί ποτέ, έχει τη συνήθεια να γκρινιάζει. Είχαμε τελειώσει το τραγούδι και έκανε το βίντεο κλιπ. Έβαζε όλους τους συντελεστές του κλιπ να με παίρνουν τηλέφωνο να μου λένε να αλλάξω το «δεν πα να είσαι και ο Σχοινάς» και το «ως προς το μέγεθος». Εγώ ήμουν αγύριστο κεφάλι και της έλεγα ότι δεν το αλλάζω».

Όταν η Καίτη είπε πως αφιερώνει στον Φοίβο το τραγούδι «Ιεροσυλία», εκείνος αναρωτήθηκε: «Επειδή πήγα με τη Βανδή»; , αφήνοντας σπόντα για τον επαγγελματικό τους χωρισμό.

Επόμενο άρθρο

Τζάμπα καφέ σε μαθητές από τον Μητροπολίτη Άνθιμο για να πάνε εκκλησία(ΒΙΝΤΕΟ)

Και όμως προσέλκυσε τους νέους με την...πιο δελεαστική πρόταση
31/01/2019 - 11:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βανδή αποκάλυψε το πρωινό της: "Τρώω σπόρους κάνναβης με..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωινό που της χαρίζει ενέργεια και λαμπερό δέρμα
30/06/2019 - 20:49

Η Βανδή σπάει τη σιωπή της για την διακοπή της συνεργασίας της με τον Σφακιανάκη

Η λέξη που την εξόργισε και διέκοψε τη συνεργασία της με τον τραγουδιστή
30/06/2019 - 08:51

Η εντυπωσιακή εμφάνιση της Μελίνας Νικολαΐδη χωρίς την Δέσποινα Βανδή! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε που βρέθηκε η 15χρονη κόρη της τραγουδίστριας μαγνητίζοντας όλα βλέμματα
29/06/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW