Ψυχαγωγία

Full in love η Θεοδωρίδου! Δείτε το νέο σύντροφο της τραγουδίστριας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Νατάσσα Θεοδωρίδου είναι ξανά ερωτευμένη και δεν κρύβεται...

Η γνωστή τραγουδίστρια είναι full in love με τον επιχειρηματία Τριαντάφυλλο Σερέτη εδώ και πέντε μήνες. Οι δυο τους όσο περνάει ο καιρός κάνουν δημόσιες εμφανίσεις δείχνοντας την αγάπη τους...

Ο Τριαντάφυλλος Σερέτης κατέχει beach bar στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής. Δείτε σχετικές φωτογραφίες αλλά και ενσταντανέ που αποκάλυψε στο περιοδικό Hello! 

ΛΚΞΝΌΠΚΞΚΝ

ΛΚΞΚΝΜ

΄ΚΛΚΝ

Επόμενο άρθρο

Μόλις ανακοινώθηκε! Αυτή είναι η κριτική επιτροπή της Κύπρου για την Eurovision

Η πενταμελής ομάδα που θα επηρεάσει τον τελικό νικητή του διαγωνισμού
30/04/2019 - 13:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

Sin Boy: "Εξαφανίστηκε" για έναν...έρωτα - Δείτε τη νέα σύντροφό του(ΦΩΤΟ)

Οι φήμες, η "φυγή" του από την Ελλάδα και η αλλαγή πλεύσης
08/12/2019 - 12:03

"Μετάνιωσα που ερωτεύτηκα έναν Τούρκο και πήγα στα κατεχόμενα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έμεινα μόνη, άστεγη, διωγμένη από γονείς και ο άνδρας μού παίρνει το παιδί στην Τουρκία"
20/11/2019 - 18:47

Άσπα Τσίνα:"Τρελάθηκα όταν έμαθα ότι ο σύντροφος μου είχε σχέση με άλλη γυναίκα"

Οι αποκαλύψεις για το χωρισμό της από τον πατέρα του παιδιού της και η απιστία
20/11/2019 - 10:10

Στα "μαχαίρια" η τριάδα της φωτιάς για έναν...άντρα! Όλες οι λεπτομέρειες

Αυτός είναι ο λόγος που δεν μιλάνε τα γνωστά μοντέλα
18/11/2019 - 13:15

Έζησε για ένα χρόνο "όμηρος" στο υπόγειο της πρώην συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

Το μαρτύριο ενός λογιστή στην Αγγλία που αποκαλύφθηκε χάρη στην παρέμβαση γείτονα
09/11/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οργή Τουρκίας για την αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων από τη Γερουσία

"Θέτουν σε κίνδυνο το μέλλον των διμερών μας σχέσεων"

Ο μικρός Αντώνης λύγισε...τον Αβέρωφ Νεοφύτου (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε την οικογένεια του μικρού και έδωσε προσωπικά τις δικές του ευχές

Νυχτοβάτες "σήκωσαν" χρηματοκιβώτιο με λεία 300 χιλιάδων ευρώ

Κατάφεραν να μπουν στο διαμέρισμα γυναίκας από την κύρια είσοδο
Ελλάδα

Στην Αθήνα ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου της Λιβύης

Συνάντηση με τον Έλληνα ομόλογο του παρουσία του Υπουργού Εξωτερικών

Καλαμάτα: Περιέλουσε με βενζίνη τη γυναίκα του και πήγε να την κάψει ζωντανή

Χαροπαλεύει στο νοσοκομείο με σοβαρά εγκαύματα η 39χρονη

Μητσοτάκης: Η Ευρώπη υψώνει τείχη απέναντι στην τουρκική προκλητικότητα

Θα ενημερώσει τους εταίρους του στη Σύνοδο Κορυφής για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Λιβύη: Ο Χαφτάρ έδωσε εντολή για την κατάληψη της Τρίπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτό που ο ίδιος περιέγραψε ως «η τελική μάχη»

Η Γερουσία των ΗΠΑ υπερψήφισε το ψήφισμα για την Αρμενική Γενοκτονία

Κανείς δεν προέβαλε ένσταση και το ψήφισμα εγκρίθηκε ομόφωνα

Υπό έλεγχο η πυρκαγιά στο μοναδικό αεροπλανοφόρο της Ρωσίας

10 άτομα οδηγήθηκαν στο νοσοκομείο για παροχή πρώτων βοηθειών

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 13/12/2019 - 06:00DIVIDED