Ψυχαγωγία

Game of Thrones: Αυτή είναι η ημερομηνία της πρεμιέρας της τελευταίας σεζόν!

Η επιτυχημένη σειρά επιστρέφει!

Μπορεί να ξέραμε μόνο ότι η πρεμιέρα της τελευταίας σεζόν του Game of Thrones θα ερχόταν τον Απρίλιο χωρίς να γνωρίζουμε το πότε αλλά η HBO έκανε την ανακοίνωση που περίμεναν όλοι οι φαν της σειράς. H HBO ανακοίνωσε ότι η πρεμιέρα της όγδοης σεζόν θα πραγματοποιηθεί στις 14 Απριλίου όπου θα αρχίσει και πάλι το... παιχνίδι των θρόνων στη μικρή οθόνη!

Μάλιστα το βράδυ της Κυριακής η HBO έδωσε στη δημοσιότητα ένα teaser βίντεο και σε αυτό η Άρια Σταρκ, η Σάνσα Σταρκ και ο Τζον Σνόου συναντώνται στις κρύπτες του Γουίντερφελ.

Επόμενο άρθρο

Aποχώρηση "βόμβα" από Τατουάζ: Εκτός πρωταγωνιστής της σειράς (ΦΩΤΟ)

Ανακοίνωσε το τέλος της συνεργασίας του για τον επόμενο κύκλο του σίριαλ
14/01/2019 - 10:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Game of Thrones" σπάει ρεκόρ υποψηφιοτήτων στα βραβεία Emmy!

Μάθετε σε πόσες κατηγορίες είναι υποψήφια η σειρά - φαινόμενο
17/07/2019 - 08:58

Απίθανο για την πρεμιέρα του Ελληνικού πρωταθλήματος το VAR

Πολύ δύσκολα θα χρησιμοποιηθεί η νέα τεχνολογία από την πρώτη αγωνιστική
10/07/2019 - 10:38

Στην Cytavision η Ευρωπαϊκή πρεμιέρα του Απόλλωνα

«Κλείδωσε» το πρώτο εκτός έδρας παιχνίδι της ομάδας της Λεμεσού
02/07/2019 - 13:18

Άλλαξε ο αντίπαλος του Παγδατή στην περιμέρα του Wimbledon

Τελικά απέναντι στον Καναδό Λάκι Λούζερ ο Κύπριος πρωταθλητής μας
29/06/2019 - 16:48

Γιουνάιτεντ - Τσέλσι στην πρεμιέρα της Πρέμιερ Λιγκ

Έγινε η κλήρωση του Αγγλικού πρωταθλήματος για τη νέα σεζόν
13/06/2019 - 11:01

Η Κύπρος στην εποχή του Γενικού Σχεδίου Υγείας (BINTEO)

Πρεμιέρα σήμερα για την μεγαλύτερη μεταρρύθμιση στην ιστορία της Κυπριακής Δημοκρατίας
01/06/2019 - 07:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS