Ψυχαγωγία

Game of Thrones: Αυτή είναι η ημερομηνία της πρεμιέρας της τελευταίας σεζόν!

Η επιτυχημένη σειρά επιστρέφει!

Μπορεί να ξέραμε μόνο ότι η πρεμιέρα της τελευταίας σεζόν του Game of Thrones θα ερχόταν τον Απρίλιο χωρίς να γνωρίζουμε το πότε αλλά η HBO έκανε την ανακοίνωση που περίμεναν όλοι οι φαν της σειράς. H HBO ανακοίνωσε ότι η πρεμιέρα της όγδοης σεζόν θα πραγματοποιηθεί στις 14 Απριλίου όπου θα αρχίσει και πάλι το... παιχνίδι των θρόνων στη μικρή οθόνη!

Μάλιστα το βράδυ της Κυριακής η HBO έδωσε στη δημοσιότητα ένα teaser βίντεο και σε αυτό η Άρια Σταρκ, η Σάνσα Σταρκ και ο Τζον Σνόου συναντώνται στις κρύπτες του Γουίντερφελ.

Επόμενο άρθρο

Aποχώρηση "βόμβα" από Τατουάζ: Εκτός πρωταγωνιστής της σειράς (ΦΩΤΟ)

Ανακοίνωσε το τέλος της συνεργασίας του για τον επόμενο κύκλο του σίριαλ
14/01/2019 - 10:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Game of Thrones: Κυκλοφόρησαν οι πρώτες φωτογραφίες από τον 8ο κύκλο! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα της τελευταίας σεζόν πλησιάζει και είδαμε τα πρώτα στιγμιότυπα...
08/02/2019 - 10:33

Πέντε πολυαναμενόμενες πρεμιέρες τηλεοπτικών σειρών τους προσεχείς μήνες!

Όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα για τις πρεμιέρες των σειρών που καθήλωσαν το κοινό
06/02/2019 - 14:40

Αποκαλυπτικό: Ετοιμαζόταν τρομοκρατικό χτύπημα στην πρεμιέρα του EURO 2004

H Πορτογαλική αστυνομία κατάφερε να αποτρέψει την τρομοκρατική ενέργεια
04/02/2019 - 20:30

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» η Βασιλική Χατζηαδάμου τα σπάει με τον Μιχάλη Σοφοκλέους!

Δείτε τι δήλωσαν η Βασιλική και ο Μιχάλης λίγο πριν από την πρεμιέρα
01/02/2019 - 11:49

Η Βασιλική Χατζηαδάμου την Κυριακή θα κάνει... "Παράδοση κατ'οίκον..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα εκπομπή του Alpha Κύπρου ετοιμάζεται για την μεγάλη πρεμιέρα!
28/01/2019 - 18:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΟΑΥ: Κάλεσε τον ΠΙΣ σε διάλογο για προσωπικούς και ειδικούς γιατρούς (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορούμε να ανταποκριθούμε λόγω σύντομης ειδοποίησης" ήταν η απάντηση του Συλλόγου

Τίθεται σε εφαρμογή το σχέδιο στειρώσεων αδέσποτων γάτων

Δημοτικά και Κοινοτικά Συμβούλια καλούνται να υποβάλουν το σχετικό έντυπο

Όταν η υπερπανσέληνος "φώτισε" τον ουρανό της πρωτεύουσας (ΦΩΤΟ)

Το μοναδικό φαινόμενο "παγίδευσε" στον φακό της η Κάτια Χριστοδούλου
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο γραφείο του Μητσοτάκη

Στο σημείο έσπευσαν κλιμάκια του  ΤΕΕΜ για έρευνες

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης
Διεθνή

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ