Ψυχαγωγία

Γενέθλια για τον Τρύφωνος! Η εντυπωσιακή “βασιλική” τούρτα και η ηλικία του

Γενέθλια σήμερα, για τον αγαπημένο ραδιοφωνικό παραγωγό και παρουσιαστή, Τάσο Τρύφωνος, ο οποίος φέτος έχει κάθε δίκιο να γιορτάζει αφού ήταν η χρονιά του.

Με τον ίδιο στα προσωπικά του από ότι φαινέται να περνάει μια πολύ καλή περίοδο, αλλά και τις μετοχές του στα επαγγελματικά να είναι στο ζενίθ, με την μεγάλη επιτυχία στην Κύπρο με το “Τhe Chase” στον Alpha Κύπρου αλλά και στην Ελλάδα με τον “Αδύναμο κρίκο” και την ραδιοφωνική διαχρονική επιτυχημένη πορεία στο ραδιόφωνο, ο Τάσος “σβήνει” τα κεράκια ως… βασιλιάς με μια εντυπωσιακή τούρτα.

Ο Τάσος γεννήθηκε το 1974 και πλέον αποτελεί ένα από τους πιο αγαπητούς παρουσιαστές σε Ελλάδα και Κύπρο.

σφχψ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αλέξης Παπαχελάς στο TET-A-TET «Όταν ακούς τον Ιωαννίδη να λέει...»

Με ιστορικές αποκαλύψεις και όχι μόνο, στο αποψινό «TET-A-TET»
16/01/2022 - 11:16

«TET-A-TET» με τον κορυφαίο δημοσιογράφο Αλέξη Παπαχελά

Με ιστορικές αποκαλύψεις και εκτιμήσεις γύρω από το Κυπριακό και όχι μόνο!
15/01/2022 - 12:18

Mε το “δεξί” ο Alpha Κύπρου στο 2022! Σαρώνει στα νούμερα τηλεθέασης (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Τα νούμερα τηλεθέασης την τελευταία εβδομάδα και η κυριαρχία
04/01/2022 - 13:18

Mπαλατσινού – Κικίλιας: Ο γιος τους έχει γενέθλια και ιδού η εντυπωσιακή τούρτα

Οι ευχές του Βασίλη Κικίλια μέσα από την τρυφερή ανάρτηση που έκανε
25/12/2021 - 17:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε 63 τοποθεσίες "σταθμεύουν" αύριο οι μονάδες για δωρεάν rapid test (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Πού μπορούν οι δικαιούχοι να εξεταστούν για κορωνοϊό την Κυριακή

Nature: Η ιστορία της "παραλλαγής" Deltacron που δεν ήταν παραλλαγή

Ο Δρ.Κωστρίκης δηλώνει ότι ορισμένες πλευρές της αρχικής υπόθεσης του έχουν παρερμηνευθεί

Διευκρινίσεις Υπουργείου Υγείας για τη μείωση της καραντίνας στενών επαφών

Τι αλλάζει από τη Δευτέρα και τι ισχύει για όσους διανύουν ήδη τον περιορισμό τους
Ελλάδα

Νίκος Δένδιας: "Η Ελλάδα δεν αφήνει αναπάντητη οποιαδήποτε πρόκληση"

Η Τουρκία συμπεριφέρεται ως παράγοντας αποσταθεροποίησης, αναφέρει ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Δικηγόρος 24χρονης: Συνελήφθη βασικός κατηγορούμενος για κύκλωμα μαστροπείας

Ραγδαίες εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα που ξεκίνησε

"Δεν βίασε μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου... Νόμιζα πως ήμουν καταδικασμένη"

Συγκλονίζει η κατάθεση της ανήλικης για τις στιγμές φρίκης που έζησε στα χέρια του ιερέα
Διεθνή

Το χρονικό του Ουκρανικού: Πώς ξέσπασε η διένεξη και τι επιχειρεί ο Πούτιν

Ο παράγοντας ΗΠΑ, ο ρόλος της Ευρώπης και το ενδεχόμενο ρωσικής εισβολής στην περιοχή

Αρνήθηκε να φορέσει τη μάσκα του στη διάρκεια πτήσης και επιτέθηκε στο πλήρωμα

Πλέον κινδυνεύει να καταδικαστεί σε έως και 20 χρόνια κάθειρξη

Γκουτέρες διαψεύδει... Μπάιντεν: "Η Ρωσία δεν θα εισβάλει στην Ουκρανία"

Εξέφρασε την ευχή η διπλωματία να μπορέσει να οδηγήσει στην επίλυση της κρίσης

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/01/2022 - 14:50ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΜΑ