Ψυχαγωγία

Γέννησε η Μέγκαν Μαρκλ;

Έντονες είναι οι φήμες στα βρετανικά μέσα που θέλουν την Μέγκαν Μαρκλ να έχει ήδη φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί με τον πρίγκιπα Χάρι. 

Η φήμη ότι η δούκισσα του Σάσεξ έχει ήδη γεννήσει φούντωσε μετά την ανακοίνωση της βασιλικής οικογένειας που έλεγε ότι ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ επιθυμούν να κρατήσουν το γεγονός της γέννησης του βασιλικού παιδιού ιδιωτικό αφού ζήσουν τις πρώτες στιγμές ως οικογένεια και στη συνέχεια θα το μοιραστούν με το κοινό. Μετά τη συγκεκριμένη ανακοίνωση τα βρετανίκα ΜΜΕ ήδη αρχίζουν και διαβάζουν πίσω από τις γραμμές και κάποιοι θεωρούν ότι το βασιλικό μωρό έχει έρθει στον κόσμο. 

Σε δημοσίευμα στο  Bazaar.com υπάλληλος του παλατιού δήλωσε ότι η Μέγκαν αν και έχει καιρό να πραγματοποιήσει κάποια δημοσία εμφάνιση, εξακολουθεί ακόμη να εργάζεται. 

Δεδομένου ότι η ανακοίνωση από το παλάτι του Μπάκιγχαμ έρχεται σχεδόν ένα μήνα μετά την τελευταία βασιλική υποχρέωση στην οποία εμφανίστηκε η Μέγκαν Μαρκλ, οι φαν της βασιλικής οικογένειας συμπεραίνουν ότι το βασιλικό μωρό θα έρθει σύντομα στον κόσμο, αν δεν έχει έρθει ήδη.

Επόμενο άρθρο

Τζένιφερ Λόπεζ: Βάζει τέλος στις φήμες περί απιστίας με μια φωτογραφία

Η δημοσίευση της λατίνας σταρ που... κλείνει τα κακά στόματα
14/04/2019 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW