Ψυχαγωγία

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Όπως αποκάλυψαν στην εκπομπή "Το Πρωινό" ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού θα πραγματοποιήσουν το πρώτο τους κοινό επαγγελματικό βήμα στο θέατρο. 

Συγκεκριμένα όπως αναφέρθηκε στην εκπομπή, οι δύο ηθοποιοί θα συνεργαστούν και επί σκηνής, κάτι που έχουν κάνει ήδη για τον κινηματογράφο, στην θεατρική παράσταση που ετοιμάζει η Μιμή Ντενίση με το δεύτερο μέρος του «Σμύρνη μου αγαπημένη».

Αν επιβεβαιωθούν οι φήμες τότε η συνεργασία του ζευγαριού θα απασχολήσει αρκετά!

 

Επόμενο άρθρο

Η Ριάνα κινείται νομικά εναντίον του... πατέρα της!

Η κίνηση του πατέρα της που την οδήγησε στη συγκεκριμένη απόφαση...
16/01/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Η Κατερίνα είναι ο άνθρωπός μου"

Τα τρυφερά λόγια του ηθοποιού για τη σύντροφο του και το ενδεχόμενο του γάμου
21/06/2019 - 11:44

Κατερίνα Γερονικολού: Τι απαντά στο ενδεχόμενο γάμου με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη;

"Οι σχέσεις πάντα είναι δύσκολες και πάντα απαιτούν συμβιβασμούς..."
18/06/2019 - 10:47

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Όσα δήλωσε για τη σχέση του και τη συνεργασία τους σε θέατρο και κινηματογράφο
08/05/2019 - 09:53

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL