Ψυχαγωγία

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Όπως αποκάλυψαν στην εκπομπή "Το Πρωινό" ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού θα πραγματοποιήσουν το πρώτο τους κοινό επαγγελματικό βήμα στο θέατρο. 

Συγκεκριμένα όπως αναφέρθηκε στην εκπομπή, οι δύο ηθοποιοί θα συνεργαστούν και επί σκηνής, κάτι που έχουν κάνει ήδη για τον κινηματογράφο, στην θεατρική παράσταση που ετοιμάζει η Μιμή Ντενίση με το δεύτερο μέρος του «Σμύρνη μου αγαπημένη».

Αν επιβεβαιωθούν οι φήμες τότε η συνεργασία του ζευγαριού θα απασχολήσει αρκετά!

 

Επόμενο άρθρο

Η Ριάνα κινείται νομικά εναντίον του... πατέρα της!

Η κίνηση του πατέρα της που την οδήγησε στη συγκεκριμένη απόφαση...
16/01/2019 - 13:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Διασκέδασαν αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα
18/04/2019 - 15:34

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για την σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη μετά τον χωρισμό

Όσα ξεχωρίζει στον μέλλοντα σύζυγο της, Λευτέρη Σουλτάτο
14/04/2019 - 11:42

Κατερίνα Γερονικολού: Απαντά αν δέχθηκε πρόταση από τον Ανδρέα Γεωργίου(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πλάνο οικογένειας στο μυαλό της και η λατρεία στο...χαλούμι
03/04/2019 - 19:13

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν αντέχει στον σύντροφο της
14/01/2019 - 10:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ