Ψυχαγωγία

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Κατερίνα Γερονικολού και Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ και αυτό αποδεικνύεται και από την τελευταία τους βραδινή έξοδο! 

Το ζευγάρι άφησε για λίγο της επαγγελματικές του υποχρεώσεις και διασκέδασαν στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζονται οι Μέλισσες μαζί με καλούς τους φίλους. Η Κατερίνα Γερονικολού έκλεψε τις εντυπώσεις με την σέξι εμφάνιση της και οι δυο τους ήταν ιδιαίτερα διαχυτικοί μεταξύ τους αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα τόσο του κόσμου όσο και των φωτογράφων. 

Δείτε τις φωτογραφίες τους από την βραδινή τους έξοδο: 

q

 

d

 

1

 

Επόμενο άρθρο

Η επίθεση των Pink Floyd στην Madonna με αφορμή την εμφάνιση της στην Eurovision

Την αποκαλούν "ηλικιωμένη" και ο λόγος που της ζητούν να ακυρώσει την εμφάνιση της
18/04/2019 - 14:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Η Κατερίνα είναι ο άνθρωπός μου"

Τα τρυφερά λόγια του ηθοποιού για τη σύντροφο του και το ενδεχόμενο του γάμου
21/06/2019 - 11:44

Κατερίνα Γερονικολού: Τι απαντά στο ενδεχόμενο γάμου με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη;

"Οι σχέσεις πάντα είναι δύσκολες και πάντα απαιτούν συμβιβασμούς..."
18/06/2019 - 10:47

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Όσα δήλωσε για τη σχέση του και τη συνεργασία τους σε θέατρο και κινηματογράφο
08/05/2019 - 09:53

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δέκα μήνες στη φυλακή 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης κατοικίας και κλοπής

Του επιβλήθηκε η ποινή από το Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου

Βυθιζόμενοι κάδοι σε παραλιακές περιοχές της Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Στόχος του Δήμου η μείωση των αποβλήτων από παραλιακά ξενοδοχεία και άλλα υποστατικά

Σε "Έξυπνη Πρωτεύουσα" μετατρέπεται η Λευκωσία

Ολοκληρωμένο σχεδιασμό υιοθέτησε ο Δήμος της πόλης
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 14:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ