Ψυχαγωγία

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού βρίσκονται σε μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής τους τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο. Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε ο ηθοποιός στο περιοδικό Grande αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη συνεργασία του με τη σύντροφο του, αν φοβήθηκε ότι η συνύπαρξη θα προκαλέσει φθορά στη σχέση τους ενώ αποκάλυψε ότι λόγω του βεβαρημένου προγράμματος τους δεν βρίσκονται σχεδόν ποτέ. Ο ίδιος δήλωσε: 

Μου αρέσει όλη η διαδικασία. Μου αρέσει που θα μοιράζομαι χρόνο. Είναι έτσι τα προγράμματα που δύσκολα βρίσκεις χρόνο. Πόσο μάλλον όταν είμαστε δύο ηθοποιοί που κάνουμε δύο διαφορετικά σήριαλ και δύο διαφορετικές θεατρικές παραστάσεις. Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα. Οπότε νομίζω πως θα είναι ωφέλιμο...

Επόμενο άρθρο

Ευθύμης Ζησάκης: Η εξομολόγηση για το τροχαίο ατύχημα του και το λάθος του

Απαντά σε όσους τον χαρακτηρίζουν "ασυνεπή" και μιλά για τους δαίμονες
08/05/2019 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Καλοκαιρινή απόδραση στη Ρόδο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τις διακοπές του ζευγαριού
17/08/2019 - 11:50

Γιάννης Τσιμιτσέλης:Γιόρτασε τα γενέθλια του με την κόρη του και την Γερονικολού

Η τρυφερή φωτογραφία που ανάρτησε μαζί με την κόρη του
28/07/2019 - 14:01

"Η Κατερίνα Γερονικολού είναι....έγκυος" - Η απάντηση στις φήμες και η αποκάλυψη

Όλα όσα δήλωσε οικογενειακό τους πρόσωπο και το "ξεκαθάρισμα"
21/07/2019 - 10:56

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Η Κατερίνα είναι ο άνθρωπός μου"

Τα τρυφερά λόγια του ηθοποιού για τη σύντροφο του και το ενδεχόμενο του γάμου
21/06/2019 - 11:44

Κατερίνα Γερονικολού: Τι απαντά στο ενδεχόμενο γάμου με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη;

"Οι σχέσεις πάντα είναι δύσκολες και πάντα απαιτούν συμβιβασμούς..."
18/06/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες

Εμπρησμό "βλέπουν" Αστυνομία και Πυροσβεστική για τη φωτιά σε πολυτελές όχημα

Για την κατάσβεση της πυρκαγιάς ανταποκρίθηκαν μέλη της Υπηρεσίας με δύο οχήματα

Έφοδος του ΟΠΕ σε δύο υποστατικά στην Πάφο για πάταξη του ηλεκτρονικού τζόγου

Κατασχέθηκαν 20 πύργοι υπολογιστών, κάμερες παρακολούθησης και χρηματικό ποσό
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ