Ψυχαγωγία

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού βρίσκονται σε μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής τους τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο. Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε ο ηθοποιός στο περιοδικό Grande αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη συνεργασία του με τη σύντροφο του, αν φοβήθηκε ότι η συνύπαρξη θα προκαλέσει φθορά στη σχέση τους ενώ αποκάλυψε ότι λόγω του βεβαρημένου προγράμματος τους δεν βρίσκονται σχεδόν ποτέ. Ο ίδιος δήλωσε: 

Μου αρέσει όλη η διαδικασία. Μου αρέσει που θα μοιράζομαι χρόνο. Είναι έτσι τα προγράμματα που δύσκολα βρίσκεις χρόνο. Πόσο μάλλον όταν είμαστε δύο ηθοποιοί που κάνουμε δύο διαφορετικά σήριαλ και δύο διαφορετικές θεατρικές παραστάσεις. Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα. Οπότε νομίζω πως θα είναι ωφέλιμο...

Επόμενο άρθρο

Ευθύμης Ζησάκης: Η εξομολόγηση για το τροχαίο ατύχημα του και το λάθος του

Απαντά σε όσους τον χαρακτηρίζουν "ασυνεπή" και μιλά για τους δαίμονες
08/05/2019 - 09:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Η Κατερίνα είναι ο άνθρωπός μου"

Τα τρυφερά λόγια του ηθοποιού για τη σύντροφο του και το ενδεχόμενο του γάμου
21/06/2019 - 11:44

Κατερίνα Γερονικολού: Τι απαντά στο ενδεχόμενο γάμου με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη;

"Οι σχέσεις πάντα είναι δύσκολες και πάντα απαιτούν συμβιβασμούς..."
18/06/2019 - 10:47

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Διασκέδασαν αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα
18/04/2019 - 15:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 07:00ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ