Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Mετά την τηλεόραση ανεβαίνει και στο θεατρικό σανίδι!

Όταν ακούστηκαν για πρώτη φορά οι φήμες πως θα δοκιμαστεί ως ηθοποιός, πολλοί ήταν αυτοί που τον έκριναν, τον αμφισβήτησαν ή ακόμα και τον κατηγόρησαν. Ωστόσο, μετά και την πρώτη του εμφάνιση στο γυαλί, πολύ ήταν αυτοί που έσπευσαν να..."επανορθώσουν" αναγνωρίζοντας, αν μη τι άλλο, το πηγαίο ταλέντο του.

Ο λόγος φυσικά για το Γιώργο Αγγελόπουλο, τον οποίο τους τελευταίους απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, Τατουάζ, ως  "Στέφανο".

Μετά το μεγάλο βήμα που έκανε στην τηλεόραση λοιπόν, ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζεται να ανέβει και στο θεατρικό σανίδι!

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του enikos.gr και του δημοσιογράφου, Βασίλη Μπουζιώτη ο Ντάνος θα λάβει μέρος στην παράσταση "Μπαμπά μην ξαναπεθάνεις Παρασκευή".

 ΝΤΑΝΟΣ

Όπως διαβάζουμε λοιπόν, o Γιώργος Αγγελόπουλος έπειτα από μια σειρά που έχει κάνει με τον Αλέξανδρο Ρήγα, που έχει γράψει μαζί με τον Δημήτρη Αποστόλου την μακροβιότητα μαύρη κωμωδία και την έχει σκηνοθετήσει, φέρεται τελικά να λέει το «ναι».

Μετά το "ναι" του λοιπόν, ο Ντάνος φέρεται να παίρνει τον ρόλο του παραγιού Ρουσέτου, που ερωτοτροπεί με μια από τις βασικές ηρωίδες, τη Γιάννα, ενώ παράλληλα έχει και ... ένοχα μυστικά που δεν θα αποκαλυφθούν, παρά στο φινάλε του έργου!

Να σημειώσουμε ωστόσο, πως, ο Γιώργος δεν συμμετείχε στην φωτογράφιση των συντελεστών της παράστασης, που έγινε πριν από λίγες ημέρες.

;

 

Επόμενο άρθρο

Όλα είναι έτοιμα για το αυριανό Φεστιβάλ Φράουλας

Η Δερύνεια έβαλε τα κόκκινά της και σας περιμένει!
24/05/2018 - 14:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η υποκριτική και το επόμενο βήμα μετά το "Τατουάζ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους για το βιβλίο του
06/03/2019 - 17:31

H έντονη αντίδραση της Έλενας Ακρίτα στα σχόλια για τον Αγγελόπουλο

Τα κακεντρεχή σχόλια για το βιβλίο του Ντάνου και όσα είπε η γνωστή δημοσιογράφος
28/02/2019 - 13:43

Ουρές για... το βιβλίο του Γιώργου Αγγελόπουλου! (ΦΩΤΟ)

Κυσμοσυρροή για το βιβλίο του Ντάνου
25/02/2019 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοτοσικλετιστής στο Νοσοκομείο μετά από τροχαίο

Έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας και κτύπησε στο πεζοδρόμιο

Έρευνες της Αστυνομίας για ναρκωτικά σε πλοίο που έκανε σταθμό στη Κύπρο

Πληροφορίες της Interpol έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Μεγαλείο ψυχής στον Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ (ΦΩΤΟΣ)

Ευκαιρία να αναδειχθούν οι ιστορίες των ανθρώπων που τρέχουν για ένα δικό τους σκοπό
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 20:20ALPHA NEWS