Ψυχαγωγία

Γωγώ Αλεξανδρινού:"Άλλαξα όταν έγινα μάνα-Έχω περάσει κρίση στο γάμο μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για όλα. Η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων μίλησε για την θέση της στο κρατικό κανάλι, τις αρνητικές κριτικές που εισέπραξε, αν έχει βιώσει κρίση στον γάμο της αλλά και πώς περνάει την καθημερινότητά της με τα παιδιά της.

Η ίδια ειλικρινής όπως πάντα και πιο γλυκιά από ποτέδήλωσε και 

Δεν άκουσα πάρα πολλά για τον τρόπο που "μπήκα" στο ΡΙΚ. Είναι γνωστό, έγινε πρόταση και την δέχθηκα. Κάποιος που πιστεύει ότι έχω πάει στο κρατικό κανάλι με κομματικά κριτήρια, δεν θα αλλάξει γνώμη με ότι και να πω. Μέσα από την δουλειά μου θα αποδείξω την αλήθεια και ότι δεν υπάρχει εκδούλευση.

Καταλαβαίνω αυτό τον συνειρμό που κάνουν. Μου έστειλε μια γυναίκα στο Facebook, ότι "μια χαρά η δουλειά σου να κάθεσαι από τον Μάρτη και να πληρώνεσαι από το ΡΙΚ" , αλλά της εξήγησα και μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε.

Δεν πληρώνομαι, όταν δεν εμφανίζομαι. Για αυτό ένιωσα αδικία. Το ψέμα έχει κοντά πόδια και η αλήθεια βγαίνει στην επιφάνεια. 

Άλλαξα σαν άνθρωπος, όταν έγινα μάνα και άλλαξα εντελώς, τον τελευταίο χρόνο. Έχω εκπαιδεύσει τον εαυτό μου να κάνει δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι "φούρνος", όπως ήμουν παλιά. Τα παιδιά μού έμαθαν την υπομονή, την υπέρβαση και ότι μέσα μας κρύβουμε δυνάμεις που δεν ξέρουμε ότι έχουμε και ότι όταν χρειαστεί τις ανασύρουμε. Έχω πολύ λίγους φίλους αλλά καλούς. Τους έχω σαν αδέρφια. 

Δεν έχω πολύ κοινωνική ζωή με τον άντρα μου και φταίω εγώ. Έχω βγει από την φάση του "ξενυχτιού" αλλά ο Χαράλαμπος είναι πιο του γλεντιού, που τον χαλαρώνει από την πίεση της δουλειάς του. Έχουμε περάσει κρίση με τον σύζυγό μου πολύ' παλιά, τώρα είμαστε πολύ καλά. Έχουμε τις μικρο-εντάσεις μας, αλλά στο τέλος πάμε να μαλώσουμε αλλά γελάμε γιατί ξέρουμε τον λόγο του απέναντι. 

Δείτε την συνέντευξη της Γωγούς Αλεξανδρινού στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και την συγκίνησή της on air

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Τα πρώτα λόγια για τον ερχομό του μικρού...Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές της ομάδας της εκπομπής στην παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής
25/10/2018 - 14:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Γωγώ Αλεξανδρινού αποκάλυψε την περιπέτεια υγείας που είχε η κόρη της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ενδείξεις τα ευρήματα και οι άγνωστες δύσκολες στιγμές που βίωσε
24/09/2019 - 16:51

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Γωγώ Αλεξανδρινού από τον άντρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στην εκπομπή "Παράδοση κατ' οίκον" την Κυριακή στις 21.15
25/06/2019 - 10:15

"Λύγισε" η Γωγώ Αλεξανδρινού στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια που άκουσε και έφεραν τη συγκίνησή της...
24/06/2019 - 19:32

Kατερίνα Αγαπητού: Τα λουλούδια που δέχτηκε και το πρόσωπο που την συγκίνησε!

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" χωρίς την λεχώνα Χριστιάνα και η έκπληξη..
24/04/2019 - 16:54

H συγκινητική έκπληξη στη Γωγώ Αλεξανδρινού από τον άντρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τούρτα, οι φίλοι και η γλυκιά αγκαλιά με τη κορούλα της
28/03/2019 - 11:23

"Να γελάς..."-Το συγκινητικό μήνυμα της Αλεξανδρινού στην Κουφαλίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά ανάρτηση της δημοσιογράφου και το μήνυμά της
12/02/2019 - 17:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από την άσκηση Κύπρου - Γαλλίας στην ΑΟΖ (ΦΩΤΟ)

Μηνύματα αποφασιστικότητας και αλληλεγγύης έστειλε το «CYP/FRA/2019»

Δεν κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή ο άτυχος Νεκτάριος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε το μοιραίο τροχαίο που του έκοψε το νήμα της ζωής του

Γιατρός φέρεται να καταχωρούσε "extra" εξετάσεις σε ασθενή (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα καταγγελία για κατάχρηση του συστήματος εξετάζει ο ΟΑΥ
Ελλάδα

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης

Αθήνα: Χημικά και κρότου λάμψης χρησιμοποίησε σε φοιτητές η ΕΛ.ΑΣ

Διαδηλωτές χτύπησαν με τα κοντάρια τους τις κλούβες της Αστυνομίας

Η κραυγή αγωνίας της μητέρας του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά στον Alpha για τον αγώνα να συγκεντρωθεί το ποσό και να μεταβεί το παιδί στην Αμερική
Διεθνή

Χτύπησαν κομβόι με δημοσιογράφους στη Συρία (ΒΙΝΤΕΟ)

«Σφαγή» αμάχων με 26 νεκρούς κατά την πέμπτη ημέρα της τουρκικής εισβολής

Τούρκος ΥΠΕΞ: Πάρτε τους Σύρους πρόσφυγες στις χώρες σας

"Ό,τι κι αν κάνουν, είτε για εμπάργκο όπλων είτε για κάτι άλλο, μας κάνει πιο δυνατούς"

Τουλάχιστον 26 άμαχοι σκοτώθηκαν κατά την πέμπτη ημέρα της "Ειρηνικής Άνοιξης"

130.000 άνθρωποι εκτοπίστηκαν από δυο πόλεις, σύμφωνα με εκτιμήσεις του ΟΗΕ

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 01:00WORLD PARTY