Ψυχαγωγία

Γωγώ Αλεξανδρινού:"Άλλαξα όταν έγινα μάνα-Έχω περάσει κρίση στο γάμο μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για όλα. Η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων μίλησε για την θέση της στο κρατικό κανάλι, τις αρνητικές κριτικές που εισέπραξε, αν έχει βιώσει κρίση στον γάμο της αλλά και πώς περνάει την καθημερινότητά της με τα παιδιά της.

Η ίδια ειλικρινής όπως πάντα και πιο γλυκιά από ποτέδήλωσε και 

Δεν άκουσα πάρα πολλά για τον τρόπο που "μπήκα" στο ΡΙΚ. Είναι γνωστό, έγινε πρόταση και την δέχθηκα. Κάποιος που πιστεύει ότι έχω πάει στο κρατικό κανάλι με κομματικά κριτήρια, δεν θα αλλάξει γνώμη με ότι και να πω. Μέσα από την δουλειά μου θα αποδείξω την αλήθεια και ότι δεν υπάρχει εκδούλευση.

Καταλαβαίνω αυτό τον συνειρμό που κάνουν. Μου έστειλε μια γυναίκα στο Facebook, ότι "μια χαρά η δουλειά σου να κάθεσαι από τον Μάρτη και να πληρώνεσαι από το ΡΙΚ" , αλλά της εξήγησα και μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε.

Δεν πληρώνομαι, όταν δεν εμφανίζομαι. Για αυτό ένιωσα αδικία. Το ψέμα έχει κοντά πόδια και η αλήθεια βγαίνει στην επιφάνεια. 

Άλλαξα σαν άνθρωπος, όταν έγινα μάνα και άλλαξα εντελώς, τον τελευταίο χρόνο. Έχω εκπαιδεύσει τον εαυτό μου να κάνει δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι "φούρνος", όπως ήμουν παλιά. Τα παιδιά μού έμαθαν την υπομονή, την υπέρβαση και ότι μέσα μας κρύβουμε δυνάμεις που δεν ξέρουμε ότι έχουμε και ότι όταν χρειαστεί τις ανασύρουμε. Έχω πολύ λίγους φίλους αλλά καλούς. Τους έχω σαν αδέρφια. 

Δεν έχω πολύ κοινωνική ζωή με τον άντρα μου και φταίω εγώ. Έχω βγει από την φάση του "ξενυχτιού" αλλά ο Χαράλαμπος είναι πιο του γλεντιού, που τον χαλαρώνει από την πίεση της δουλειάς του. Έχουμε περάσει κρίση με τον σύζυγό μου πολύ' παλιά, τώρα είμαστε πολύ καλά. Έχουμε τις μικρο-εντάσεις μας, αλλά στο τέλος πάμε να μαλώσουμε αλλά γελάμε γιατί ξέρουμε τον λόγο του απέναντι. 

Δείτε την συνέντευξη της Γωγούς Αλεξανδρινού στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και την συγκίνησή της on air

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Τα πρώτα λόγια για τον ερχομό του μικρού...Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές της ομάδας της εκπομπής στην παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής
25/10/2018 - 14:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Celebrities περπάτησαν ως μοντέλα στην πασαρέλα για καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μανούλες με τα παιδιά τους και διάσημοι από τον χώρο της τηλεόρασης σε νέο ρόλο
21/11/2019 - 17:55

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

Οι εγχώριοι celebrities του νησιού πήραν τους personal trainers και ξεκίνησαν τις κάμψεις
16/11/2019 - 12:13

Η Γωγώ Αλεξανδρινού αποκάλυψε την περιπέτεια υγείας που είχε η κόρη της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ενδείξεις τα ευρήματα και οι άγνωστες δύσκολες στιγμές που βίωσε
24/09/2019 - 16:51

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Γωγώ Αλεξανδρινού από τον άντρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στην εκπομπή "Παράδοση κατ' οίκον" την Κυριακή στις 21.15
25/06/2019 - 10:15

"Λύγισε" η Γωγώ Αλεξανδρινού στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια που άκουσε και έφεραν τη συγκίνησή της...
24/06/2019 - 19:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισοδιακή καταδίωξη 16χρονου οδηγού στους δρόμους της Κοκκινοτριμιθιάς

Αστυνομικοί του ζήτησαν να σταματήσει, ωστόσο συνέχισε να οδηγεί αλόγιστα και επικίνδυνα

Αθώος ο κατηγορούμενος για την υπόθεση θανάτου της Πετράνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Απαλλάχθηκε από την κατηγορία της ανθρωποκτονίας ο 28χρονος

Χωρίς προβλήματα έκαναν "πρεμιέρα" οι τετράμηνες εξετάσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαδικασία κύλησε ομαλά και υπήρξε μαζική συμμετοχή των μαθητών
Ελλάδα

Συνεχίζεται ο "χορός" των Ρίχτερ στην Κρήτη

Σεισμική δόνηση 4,4 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ κατέγραψαν οι σεισμογράφοι

Δεν θα υπάρξει θερμό επεισόδιο με τη Τουρκία λέει ο Σύμβουλος Εθνικής Ασφάλειας

"Δεν θα επιτρέψουμε τουρκικό γεωτρύπανο να επιχειρήσει στην ελληνική ΑΟΖ"

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού
Διεθνή

Θρίλερ οι έρευνες για εντοπισμό αγνοουμένων στο ηφαίστειο Ουακατάνε (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασώστες δίνουν μάχη με το χρόνο - Αναφορές για ένα νεκρό και πολλούς τραυματίες

Η 34χρονη Σάνα Μάριν, η νέα Πρωθυπουργός της Φινλανδίας (ΦΩΤΟ)

Αναλαμβάνει καθήκοντά την προσεχή εβδομάδα μετά την παραίτηση του `Αντι Ρίνε

Ένας νεκρός και τραυματίες από την έκρηξη σε ηφαίστειο στη Ν. Ζηλανδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τουρίστες βρίσκονταν στον κρατήρα - Προειδοποιούσαν οι επιστήμονες

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 09/12/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ