Ψυχαγωγία

Γωγώ Αλεξανδρινού:"Άλλαξα όταν έγινα μάνα-Έχω περάσει κρίση στο γάμο μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για όλα. Η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων μίλησε για την θέση της στο κρατικό κανάλι, τις αρνητικές κριτικές που εισέπραξε, αν έχει βιώσει κρίση στον γάμο της αλλά και πώς περνάει την καθημερινότητά της με τα παιδιά της.

Η ίδια ειλικρινής όπως πάντα και πιο γλυκιά από ποτέδήλωσε και 

Δεν άκουσα πάρα πολλά για τον τρόπο που "μπήκα" στο ΡΙΚ. Είναι γνωστό, έγινε πρόταση και την δέχθηκα. Κάποιος που πιστεύει ότι έχω πάει στο κρατικό κανάλι με κομματικά κριτήρια, δεν θα αλλάξει γνώμη με ότι και να πω. Μέσα από την δουλειά μου θα αποδείξω την αλήθεια και ότι δεν υπάρχει εκδούλευση.

Καταλαβαίνω αυτό τον συνειρμό που κάνουν. Μου έστειλε μια γυναίκα στο Facebook, ότι "μια χαρά η δουλειά σου να κάθεσαι από τον Μάρτη και να πληρώνεσαι από το ΡΙΚ" , αλλά της εξήγησα και μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε.

Δεν πληρώνομαι, όταν δεν εμφανίζομαι. Για αυτό ένιωσα αδικία. Το ψέμα έχει κοντά πόδια και η αλήθεια βγαίνει στην επιφάνεια. 

Άλλαξα σαν άνθρωπος, όταν έγινα μάνα και άλλαξα εντελώς, τον τελευταίο χρόνο. Έχω εκπαιδεύσει τον εαυτό μου να κάνει δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι "φούρνος", όπως ήμουν παλιά. Τα παιδιά μού έμαθαν την υπομονή, την υπέρβαση και ότι μέσα μας κρύβουμε δυνάμεις που δεν ξέρουμε ότι έχουμε και ότι όταν χρειαστεί τις ανασύρουμε. Έχω πολύ λίγους φίλους αλλά καλούς. Τους έχω σαν αδέρφια. 

Δεν έχω πολύ κοινωνική ζωή με τον άντρα μου και φταίω εγώ. Έχω βγει από την φάση του "ξενυχτιού" αλλά ο Χαράλαμπος είναι πιο του γλεντιού, που τον χαλαρώνει από την πίεση της δουλειάς του. Έχουμε περάσει κρίση με τον σύζυγό μου πολύ' παλιά, τώρα είμαστε πολύ καλά. Έχουμε τις μικρο-εντάσεις μας, αλλά στο τέλος πάμε να μαλώσουμε αλλά γελάμε γιατί ξέρουμε τον λόγο του απέναντι. 

Δείτε την συνέντευξη της Γωγούς Αλεξανδρινού στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και την συγκίνησή της on air

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Τα πρώτα λόγια για τον ερχομό του μικρού...Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές της ομάδας της εκπομπής στην παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής
25/10/2018 - 14:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γωγώ Αλεξανδρινού: Οι πρώτες δηλώσεις για την αποχώρησή της από το ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ολοκληρώνεται ένας πολύ ωραίος κύκλος για εμένα..."
27/05/2020 - 16:32

ΡΙΚ: "Με δική της επιθυμία δεν συνεχίζει στο κρατικό κανάλι η Γωγώ Αλεξανδρινού"

Η επίσημη ανακοίνωση, το "ευχαριστώ" και πότε λήγει το συμβόλαιό της
27/05/2020 - 14:49

"Τέλος" η Γωγώ Αλεξανδρινού από το...κρατικό κανάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόφαση να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και οι πρώτες πληροφορίες
26/05/2020 - 15:51

H Γωγώ Αλεξανδρινού έκανε τεστ για τον... κορωνοϊό (ΦΩΤΟ)

To αρνητικό αποτέλεσμα και το μήνυμα που στέλνει
17/04/2020 - 21:08

Γωγώ Αλεξανδρινού: Η τρυφερή ευχή από τον σύζυγό της για τα γενέθλιά της(ΦΩΤΟ)

"Αυτοί που σε αγαπούν δεν χρειάζεται να είναι δίπλα μας, είναι πάντοτε μαζί μας"
28/03/2020 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή ο χειρούργος οδοντίατρος Κώστας Ιωάννου

"Παρά τις δυσκολίες της ασθένειας του, μας έδινε το καλύτερο παράδειγμα ζωής"

Όσοι...ξέμειναν στη Λευκωσία: Άλλοι για καφέ και βόλτα κι άλλοι στα κατεχόμενα

Τι δηλώνουν για την επιλογή τους να μείνουν στην πρωτεύουσα και όχι στα παράλια

Πότε θα πετάξουμε τις μάσκες: Τις βγάζουν πρώτα οι εμβολιασμένοι; (BINTEO)

Μεγάλη ανησυχία για την ινδική μετάλλαξη ιδιαίτερα κατά την περίοδο του καλοκαιριού
Ελλάδα

Οι "ελιγμοί" του πιλότου: Μιλά από τα κρατητήρια στα κανάλια, δηλώνει μετάνοια

Συνεπιμέλεια του βρέφους θα ζητήσει η οικογένεια του καθ' ομολογία δολοφόνου

"Μακάρι να μην κατέστρεφα τις ζωές μας, πάντα θα αγαπάω την Καρολάιν"

Μετανιωμένος ο καθ' ομολογία δολοφόνος, τι λέει για την αγκαλιά στην πεθερά του

Η σχέση της 15χρονης μαθήτριας Καρολάιν με τον 28χρονο πιλότο Μπάμπη

Γιατί δεν αντέδρασαν οι γονείς της, γιατί έχει σημασία και το ψυχογράφημα του συζυγοκτόνου
Διεθνή

Οι άνθρωποι που έσφυξαν τα δόντια και φόρεσαν την ταμπέλα "πρόσφυγας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πλανήτης τιμά το σθένος και τη δύναμη όσων αναγκάστηκαν να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ο πατέρας που έδωσε το συκώτι του και χάρισε ξανά ζωή στην κόρη του (BINTEO)

Βρισκόταν για χρόνια σε λίστες αναμονής περιμένοντας ήπαρ η 11χρονη

Φορτηγό έπεσε πάνω σε πλήθος σε Pride Parade, τουλάχιστον ένας νεκρός

ένα «τραγικό ατύχημα» ή επίθεση κατά της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας;

tv news

Η Ηλιάνα εξομολογείται στον Οδυσσέα πως δεν τον έχει ξεπεράσει ακόμα...

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Ο Αποστόλης ακούει τον Δημήτρη να λέει ότι έπρεπε να σκοτώσει την Αγγελική...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/06/2021 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ