Ψυχαγωγία

Γωγώ Αλεξανδρινού:"Άλλαξα όταν έγινα μάνα-Έχω περάσει κρίση στο γάμο μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για όλα. Η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων μίλησε για την θέση της στο κρατικό κανάλι, τις αρνητικές κριτικές που εισέπραξε, αν έχει βιώσει κρίση στον γάμο της αλλά και πώς περνάει την καθημερινότητά της με τα παιδιά της.

Η ίδια ειλικρινής όπως πάντα και πιο γλυκιά από ποτέδήλωσε και 

Δεν άκουσα πάρα πολλά για τον τρόπο που "μπήκα" στο ΡΙΚ. Είναι γνωστό, έγινε πρόταση και την δέχθηκα. Κάποιος που πιστεύει ότι έχω πάει στο κρατικό κανάλι με κομματικά κριτήρια, δεν θα αλλάξει γνώμη με ότι και να πω. Μέσα από την δουλειά μου θα αποδείξω την αλήθεια και ότι δεν υπάρχει εκδούλευση.

Καταλαβαίνω αυτό τον συνειρμό που κάνουν. Μου έστειλε μια γυναίκα στο Facebook, ότι "μια χαρά η δουλειά σου να κάθεσαι από τον Μάρτη και να πληρώνεσαι από το ΡΙΚ" , αλλά της εξήγησα και μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε.

Δεν πληρώνομαι, όταν δεν εμφανίζομαι. Για αυτό ένιωσα αδικία. Το ψέμα έχει κοντά πόδια και η αλήθεια βγαίνει στην επιφάνεια. 

Άλλαξα σαν άνθρωπος, όταν έγινα μάνα και άλλαξα εντελώς, τον τελευταίο χρόνο. Έχω εκπαιδεύσει τον εαυτό μου να κάνει δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι "φούρνος", όπως ήμουν παλιά. Τα παιδιά μού έμαθαν την υπομονή, την υπέρβαση και ότι μέσα μας κρύβουμε δυνάμεις που δεν ξέρουμε ότι έχουμε και ότι όταν χρειαστεί τις ανασύρουμε. Έχω πολύ λίγους φίλους αλλά καλούς. Τους έχω σαν αδέρφια. 

Δεν έχω πολύ κοινωνική ζωή με τον άντρα μου και φταίω εγώ. Έχω βγει από την φάση του "ξενυχτιού" αλλά ο Χαράλαμπος είναι πιο του γλεντιού, που τον χαλαρώνει από την πίεση της δουλειάς του. Έχουμε περάσει κρίση με τον σύζυγό μου πολύ' παλιά, τώρα είμαστε πολύ καλά. Έχουμε τις μικρο-εντάσεις μας, αλλά στο τέλος πάμε να μαλώσουμε αλλά γελάμε γιατί ξέρουμε τον λόγο του απέναντι. 

Δείτε την συνέντευξη της Γωγούς Αλεξανδρινού στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και την συγκίνησή της on air

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Τα πρώτα λόγια για τον ερχομό του μικρού...Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές της ομάδας της εκπομπής στην παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής
25/10/2018 - 14:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γωγώ Αλεξανδρινού: Οι πρώτες δηλώσεις για την αποχώρησή της από το ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ολοκληρώνεται ένας πολύ ωραίος κύκλος για εμένα..."
27/05/2020 - 16:32

ΡΙΚ: "Με δική της επιθυμία δεν συνεχίζει στο κρατικό κανάλι η Γωγώ Αλεξανδρινού"

Η επίσημη ανακοίνωση, το "ευχαριστώ" και πότε λήγει το συμβόλαιό της
27/05/2020 - 14:49

"Τέλος" η Γωγώ Αλεξανδρινού από το...κρατικό κανάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόφαση να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και οι πρώτες πληροφορίες
26/05/2020 - 15:51

H Γωγώ Αλεξανδρινού έκανε τεστ για τον... κορωνοϊό (ΦΩΤΟ)

To αρνητικό αποτέλεσμα και το μήνυμα που στέλνει
17/04/2020 - 21:08

Γωγώ Αλεξανδρινού: Η τρυφερή ευχή από τον σύζυγό της για τα γενέθλιά της(ΦΩΤΟ)

"Αυτοί που σε αγαπούν δεν χρειάζεται να είναι δίπλα μας, είναι πάντοτε μαζί μας"
28/03/2020 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

27 καταγγελίες σε υποστατικά και πολίτες για τον κορωνοϊό

Εντατικοί οι έλεγχοι ενόψει δεκαπενταυγούστου - Στη Λεμεσό οι περισσότεροι "ασυμμόρφωτοι"

"Μάμμα βάλε γλήορα την τηλεόραση, έππεσεν αεροπλάνο δικό μας..."

Πέντε δημοσιογράφοι περιγράφουν στο alphanews.live τα όσα έζησαν την 14η Αυγούστου 2005

Δεκαπενταύγουστος με εξαιρετικά υψηλές θερμοκρασίες

Κίτρινη προειδοποίηση τμήματος μετεωρολογίας - Σε ισχύ μέχρι τις πέντε το απόγευμα
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Η δεκάδα των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως

Πρώτες στον κατάλογο των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα παραμένουν οι ΗΠΑ

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 09:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ