Ψυχαγωγία

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πρεμιέρα: Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον ALPHA Κύπρου

Μην ανοίγεις σε αγνώστους… μόνο στην Αντελίνα. Η Αντελίνα Βαρθακούρη «κάνει ντου», χτυπάει τα κουδούνια ανυποψίαστων ανθρώπων και «εισβάλλει» στα σπίτια και τις ζωές τους προκειμένου να τους κάνει «άνω-κάτω» και να μοιράσει χρήματα. Η εκπομπή «Αντελίνα, χτύπα το κουδούνι» κάνει πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου.                                                                                                                           

Σε ένα πρωτότυπο, real life game show, η Αντελίνα ξεσηκώνει τον κόσμο με τον αυθορμητισμό και το χιούμορ της. Κάθε επεισόδιο και μια διαφορετική γειτονιά της Αθήνας. Κάθε σπίτι και μια νέα περιπέτεια με διαφορετικούς ανθρώπους και χαρακτήρες. Άφθονο γέλιο, χορός, τραγούδι, εκπλήξεις, απρόσμενες αντιδράσεις και 2000ευρώ, έρχονται στο σπίτι σου μέσα από την οθόνη του ALPHA.

 Πρεμιέρα: Τρίτη 2 Ιουνίου και έπειτα από Δευτέρα έως Παρασκευή στις 14.30 στον ALPHA Κύπρου

 To hashtag της εκπομπής είναι #adelinaxtypato

Δείτε το trailer:

Επόμενο άρθρο

"Τέλος" η Γωγώ Αλεξανδρινού από το...κρατικό κανάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόφαση να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και οι πρώτες πληροφορίες
26/05/2020 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

Χωρίς μαρτυρία δεν μπορούν να κλείσουν καταστήματα και να κατάσχουν ουσίες

"Δεμένα" τα χέρια των Αρχών για λουκέτο σε επιχειρήσεις που πωλούν κανναβινοειδή
25/06/2020 - 17:01

Οι δύσκολες ώρες του Αρχηγού με τον serial killer και τι αφήνει στη μέση (VID)

Ο Κύπρος Μιχαηλίδης μιλά στον Alpha Κύπρου λίγες ημέρες προτού παραδώσει τα ηνία
12/06/2020 - 21:13

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό: "Η μόνη μου οικογένεια είναι το παιδί μου"

Η ρατσιστική αντιμετώπιση, οι κλειστές πόρτες και ο κίνδυνος να μείνει άστεγη
29/05/2020 - 09:20

"Deal": Η καλύτερη συμφωνία που έκλεισες ποτέ, επιστρέφει!

Tο αγαπημένο τηλεπαιχνίδι έρχεται με αλλαγές, εκπλήξεις και περισσότερα κέρδη
22/05/2020 - 07:28

Η τηλεταινία με τη ζωή της πριγκίπισσας "Diana"…έρχεται στον ALPHA Κύπρου!

Ένας μύθος ανέγγιχτος από το χρόνο ζωντανεύει με πρωταγωνίστρια την Naomi Watts
19/05/2020 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Οδόφραγμα! Αμέσως τώρα!» ζητούν οι κάτοικοι της Λουρουτζίνας

Πραγματοποιούν εκδήλωση διαμαρτυρίας ζητώντας την διάνοιξη οδοφράγματος

Επέστρεψε από την Αλβανία και εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Ένα νέο κρούσμα της πανδημίας ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας μέσα από τα test επιβατών

"Καμίνι" και αύριο η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Nέα κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες
Ελλάδα

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας
Διεθνή

Περισσότερα από 6.200 νέα κρούσματα κορωνοϊού στη Ρωσία

Κατέχει τον τέταρτο μεγαλύτερο απολογισμό κρουσμάτων στον κόσμο

Τσαβούσογλου: Στην Ισπανία υπάρχουν τζαμιά που μετατράπηκαν σε εκκλησίες

«Απορρίπτουμε την καταδίκη της ΕΕ για την Αγιά Σοφιά»

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας στους κλειστούς δημόσιους χώρους, λέει ο Μακρόν

«Πρέπει να προβλέψουμε και να προετοιμαστούμε» για μια επανεκκίνηση της επιδημίας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS