Ψυχαγωγία

H Britney Spears αποκάλυψε ποιος θα σχεδιάσει το νυφικό της

Η Britney Spears και ο αρραβωνιαστικός της, Sam Asghari, ετοιμάζονται να παντρευτούν και εμείς ως παιδιά των 90s είμαστε κάτι παραπάνω από ενθουσιασμένες.

Στις 12 Σεπτεμβρίου το ζευγάρι ανακοίνωσε τον αρραβώνα του με την τραγουδίστρια να δημοσιεύει στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, το εντυπωσιακό δαχτυλίδι της.

“Δεν μπορώ να το πιστέψω”, είχε γράψει η μητέρα δύο παιδιών κάτω από τη φωτογραφία του τεσσάρων καρατίων διαμαντένιου δαχτυλιδιού της, από τον οίκο Forever Diamonds NY.

Ring

Στην τελευταία της δημοσίευση στο Instagram, η Britney Spears, μοιράστηκε μια σειρά από selfies στις οποίες φοράει ένα ροζ φόρεμα από τούλι, στέλνοντας στους θαυμαστές της το μήνυμα ότι ήδη έχει διαλέξει ποιο θα είναι το νυφικό της.

Παρόλα αυτά, έσπευσε να ενημερώσει τους θαυμαστές της ότι το συγκεκριμένο φόρεμα δεν είναι το νυφικό της.

“Όχι…αυτό δεν είναι είναι το νυφικό μου! χαχαχα!”, έγραψε η Britney, προσθέτοντας: “Η Donatella Versace φτιάχνει το νυφικό μου αυτή τη στιγμή που μιλάμε. Να έχετε μία τέλεια νύχτα !!!!”

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Είδαμε για πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Όμορφα λόγια από τη Ζενεβιέβ Μαζαρί – Η ανάρτηση του συζύγου της
13/12/2021 - 12:14

Π. Βλαντή: Οι πρώτες εικόνες από τον παραμυθένιο γάμο της στην Ύδρα (VID)

Απαστράπτουσα μέσα στο ονειρικό νυφικό που επέλεξε για την ξεχωριστή μέρα
23/06/2021 - 16:42

Με "άρωμα" Ελλάδας ο γάμος του Τζόνσον - Νυφικό Έλληνα σχεδιαστή επέλεξε η Κάρι

Φτιαγμένο από κεντητό μεταξωτό τούλι από ελεφαντόδοντο με δαντέλα σε πολλά σημεία του
31/05/2021 - 09:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαφοροποιείται το εμβολιαστικό πλάνο: Τα διαθέσιμα εμβόλια στα walk-in κέντρα

Το Υπουργείο Υγείας έχει προχωρήσει στην παραιτέρω αύξηση των ημερήσιων ραντεβού

Ψάχνουν τη φόρμουλα για εφαρμογή του Test to Stay - "Κλειδώνουν" οι αποφάσεις

Τέλος στο αλαλούμ και στη σύγχυση αναμένεται να δώσει η σύσκεψη στο Υπουργείο Παιδείας

Σε αυτές τις τοποθεσίες θα γίνονται δωρεάν rapid tests τη Δευτέρα (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Πού θα βρίσκονται οι μονάδες δειγματοληψίας και οι ώρες λειτουργίας τους
Ελλάδα

Πέθανε ο σπουδαίος ζωγράφος Αλέκος Φασιανός

Αντιμετώπιζε τα τελευταία χρόνια προβλήματα υγείας

Ξυλοκοπήθηκε άγρια από τον σύντροφό της και δίνει μάχη για τη ζωή της

Η γυναίκα νοσηλεύεται με βαρύτατες κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

Από τις 50.000 στις 10.000: Μείωση καταγράφουν τα ημερήσια κρούσματα στην Ελλάδα

Στα 10.783 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού ενώ κατέληξαν σχεδόν 100 ασθενείς...
Διεθνή

Εντυπωσιακές εικόνες από την Κίνα: Οι νέοι "κρεμαστοί κήποι της Βαβυλώνας"

Συγκρότημα από ουρανοξύστες, καλυμμένο από χιλιάδες δέντρα και φυτά

Κρίση στην Ορθοδοξία: Τύμπανα πολέμου ηχούν στα Ουκρανικά σύνορα (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξαν νέο μέτωπο ΗΠΑ-ΡΩΣΙΑ με φόντο την αυτοκεφαλία της Ουκρανικής Εκκλησίας

Υποχρεωτικός ο εμβολιασμός για τους ενήλικες στην Αυστρία αλλιώς...πρόστιμο

Θα κυμαίνονται από 600 ως 3.600 ευρώ τα πρόστιμα είπε ο καγκελάριος Καρλ Νεχάμερ

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/01/2022 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ