Ψυχαγωγία

H Ελένη Μενεγάκη δίνει "πληρωμένη απάντηση" και αποκαλύπτει πόσα ...κιλά είναι

Κάθε φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη σχολιάζεται ποικιλοτρόπως στα social media και φέρνει σωρεία likes.

Η παρουσιάστρια είναι από τις λίγες που απαντά στις θαυμαστές της, τόσο σε θετικά όσο και αρνητικά σχόλια. Ένας από τα σχόλια που την κριτίκαραν ήταν το ακόλουθο

«Έχεις γίνει 50 κιλά ρε Ελένη και μου το παίζεις και φαγανή μπροστά στην κάμερα. Δεν λέω, πολύ καλά κρατιέσαι αλλά και πολύ δούλεμα ρε αγάπη»

Με την παρουσιάστρια να δίνει πληρωμένη απάντηση και να μας αποκαλύπτει και τα κιλά της:

«Είμαι 59 κιλά, τρώω καλά και είμαι ευτυχισμένη».

Επόμενο άρθρο

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Mενεγάκη "καρφώνει" τους συνεργάτες της για πρώτη φορά και..on air(ΦΩΤΟ)

Τα...ραβασάκια που αφήνουν στις σημειώσεις της και η αγαπησιάρικη διάθεση
27/11/2019 - 19:34

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

"Η Ελένη Μενεγάκη μου έδωσε 2 εκατομμύρια για να φτιάξω το σπίτι μου"

Η δήλωση της παρουσιάστριας και τα λεφτά που δεν γύρισαν ποτέ πίσω
17/11/2019 - 18:41

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή φωτογραφία με τον Άγγελο, το φιλί και οι ευχές της

Η ανάρτηση της παρουσιάστριας ανήμερα της ονομαστικής γιορτής του γιου της
08/11/2019 - 09:10

Ευθύνονται τα αντισυλληπτικά για τα... "παραπανίσια" κιλά;

Μύθοι και γεγονότα για τις γυναίκες που κάνουν χρήση
07/11/2019 - 13:46

Ελένη Μενεγάκη: Oικογενειακό...γλέντι για τα γενέθλια της στον κήπο της (ΦΩΤΟ)

Έτσι γιόρτασε τα γενέθλια της η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/11/2019 - 09:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το "σπίτι του Άη Βασίλη" στην καρδιά της...Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάθε χρόνο μετατρέπεται σε έναν παραμυθένιο χώρο με χριστουγεννιάτικα χειροποίητα στολίδια

Στην Κύπρο η πρώτη μητέρα-αστροναύτης που ταξίδεψε στο διάστημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο μήνυμα στέλνει στις γυναίκες που προσπαθούν να ισορροπήσουν καριέρα και οικογένεια

Στρατός και ΜΜΑΔ περιπολούν σε 24ωρη βάση την παλιά Λευκωσία (BINTEO)

Στόχος η πρόληψη της εγκληματικότητας, της τρομοκρατίας και της παράνομης μετανάστευσης
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχαήλ σε μια τηλεοπτική εκπομπή, κάνει μεγάλες αποκαλύψεις για τη ζωή του...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 05/12/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ