Ψυχαγωγία

H Ελένη Μενεγάκη δίνει "πληρωμένη απάντηση" και αποκαλύπτει πόσα ...κιλά είναι

Κάθε φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη σχολιάζεται ποικιλοτρόπως στα social media και φέρνει σωρεία likes.

Η παρουσιάστρια είναι από τις λίγες που απαντά στις θαυμαστές της, τόσο σε θετικά όσο και αρνητικά σχόλια. Ένας από τα σχόλια που την κριτίκαραν ήταν το ακόλουθο

«Έχεις γίνει 50 κιλά ρε Ελένη και μου το παίζεις και φαγανή μπροστά στην κάμερα. Δεν λέω, πολύ καλά κρατιέσαι αλλά και πολύ δούλεμα ρε αγάπη»

Με την παρουσιάστρια να δίνει πληρωμένη απάντηση και να μας αποκαλύπτει και τα κιλά της:

«Είμαι 59 κιλά, τρώω καλά και είμαι ευτυχισμένη».

Επόμενο άρθρο

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε με την κορούλα της από το στούντιο της εκπομπής "Ελένη"
18/04/2019 - 13:20

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια μετά την δημοσίευση της αναγγελίας του γάμου του ζευγαριού
05/04/2019 - 09:45

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

Ποια κέρδισε με διαφορά στήθους στο στιλ και την κομψότητα;
01/04/2019 - 17:42

Άντρεα Κυριάκου: Το μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ότι και να κάνεις πίστεψε με θα βρεθούν οι κακοπροαίρετοι που θα σχολιάσουν..."
30/03/2019 - 10:36

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την Μαρίνα! (ΦΩΤΟ)

Ο Άγγελος αγκαλιά με τη Μαρίνα λίγο μετά την γέννηση της και οι ευχές για τα γενέθλια της
29/03/2019 - 09:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 23:15ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ