Ψυχαγωγία

H Ελένη Μενεγάκη δίνει "πληρωμένη απάντηση" και αποκαλύπτει πόσα ...κιλά είναι

Κάθε φωτογραφία της Ελένης Μενεγάκη σχολιάζεται ποικιλοτρόπως στα social media και φέρνει σωρεία likes.

Η παρουσιάστρια είναι από τις λίγες που απαντά στις θαυμαστές της, τόσο σε θετικά όσο και αρνητικά σχόλια. Ένας από τα σχόλια που την κριτίκαραν ήταν το ακόλουθο

«Έχεις γίνει 50 κιλά ρε Ελένη και μου το παίζεις και φαγανή μπροστά στην κάμερα. Δεν λέω, πολύ καλά κρατιέσαι αλλά και πολύ δούλεμα ρε αγάπη»

Με την παρουσιάστρια να δίνει πληρωμένη απάντηση και να μας αποκαλύπτει και τα κιλά της:

«Είμαι 59 κιλά, τρώω καλά και είμαι ευτυχισμένη».

Επόμενο άρθρο

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο επίγειος "παράδεισος" της Ελένης Μενεγάκη στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Ανοιχτό για τους τουρίστες με ανέσεις και καλοκαιρινή χλιδή
23/06/2019 - 14:11

Αποκάλυψη! Αυτή η παρουσιάστρια θα έπαιρνε τη θέση της...Ελένης Μενεγάκη

Το είχε ζητήσει ο διευθυντής του καναλιού αλλά αυτή αρνήθηκε...
23/06/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Στη παραλία με μαγιό και χωρίς ίχνος...μακιγιάζ (ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι η λαμπερή παρουσιάστρια χωρίς περαιτέρω καλλωπισμούς
23/06/2019 - 11:20

Ελένη Μενεγάκη:Το συγκινητικό δώρο που έκανε η κόρη της στον μπαμπά της...(ΦΩΤΟ)

Η ζωγραφιά και η απεικόνιση της οικογένειας τους μέσα από τη μικρή Μαρίνα
16/06/2019 - 16:10

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς photoshop και πιο σέξυ από ποτέ στην αμμουδιά(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που υπενθυμίζει ότι είναι η πιο όμορφη παρουσιάστρια της Ελλάδας
16/06/2019 - 12:01

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Η πρωινή βουτιά της αγαπημένης παρουσιάστριας και το μήνυμα της
09/06/2019 - 10:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ