Ψυχαγωγία

H κόρη της Παυλίδου ενσαρκώνει τη μητέρα της ως άλλη..."Ναστάζια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια άκρως ξεκαρδιστική και ιδιαίτερη μεταμόρφωση πραγματοποίησε η κόρη της Χριστίνας Παυλίδου, Μαρία Τσιάκκα, μέσω της δημοφιλής πλατφόρμας TikTok.

Η μικρή Μαρία θέλησε να μεταμορφωθεί σε άλλη "Ναστάζια" και να ενσαρκώσει τον ρόλο της μητέρας της από το "Βουράτε Γειτόνοι", ώστε να πετύχει τη μίμηση ανάμεσα σ' άλλες προσπάθειες Κυπρίων κοριτσιών, που ενσάρκωσαν το διάλογο με τη "Βαθούλλα".

Το αποτέλεσμα ξεκαρδιστικό, αφού πρόσεξε κάθε λεπτομέρεια και τοποθέτησε μέχρι και τη χαρακτηριστική ελιά πάνω από το στόμα. Mε κόκκινη περούκα και το μοναδικό ύφος της αγαπημένης περσόνας, πέτυχε στο έπακρο ακόμη και το..."ανατρίχιασμα" της.

Δείτε το στιγμιότυπο:

Επόμενο άρθρο

Πράξη ανθρωπιάς από Κύπριο σχεδιαστή που φτιάχνει αφιλοκερδώς μάσκες (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την απόφαση να συνεισφέρει με τον δικό του τρόπο στο κοινό καλό
09/04/2020 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

H "Ναστάζια" επέστρεψε και μας προειδοποιεί για τον..."κορνιζοποιό" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με "Σωκράτη" σε χρέη cameraman μιλάει για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει στη καραντίνα
30/04/2020 - 09:19

Η Παυλίδου διαβάζει Τριβιζά και δίνει στο παραμύθι "σάρκα και οστά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού με την στήριξη Alpha Κύπρου και Alphanews.live
10/04/2020 - 13:41

" Φοβόμαστε για τα παιδιά μας - Δεν γίνεται να τους αφήσουμε στο έλεος του Θεού"

"Κραυγή αγωνίας" από την Χριστίνα Παυλίδου για τα παιδιά της που βρίσκονται στην Αγγλία
28/03/2020 - 15:10

Και όμως η Χριστίνα Παυλίδου έγινε...youtuber και μαγείρεψε με τη κόρη της!

Δείτε το πρώτο της blog και μπείτε μαζί της στην κουζίνα
28/03/2020 - 11:32

Χ. Παυλίδου: "Eγώ ευτύχησα γιατί έχω έναν εξαιρετικό άνθρωπο δίπλα μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

H ερωτική εξομολόγηση στον...Γιώργο Τσιάκκα μετά από 30 χρόνια κοινής πορείας
01/02/2020 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμα σε μπαρ και σύλλογο στην Πάφο, παραβίασαν τα μέτρα κατά του κορωνοϊού

Συνολικά έγιναν 21 καταγγελίες πολιτών και 4 υποστατικών για παραβάσεις

26 ασθενείς στο Κέντρο Αποκατάστασης στην Τερσεφάνου

Έξι ασθενείς με κορωνοϊό νοσηλεύονται στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Χώρες Κατηγορίας Γ: Πότε δεχόμαστε επιβάτες και κάτω από ποιες προϋποθέσεις;

Πως μεταφράζεται η υποβάθμιση χωρών και πως επηρεάζεται το επιβατικό κοινό
Ελλάδα

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξακολουθούν να αγνοούνται μία 40χρονη οδηγός και ένας ακόμη κτηνοτρόφος

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν
Διεθνή

Βρετανικά ΜΜΕ: Πιθανό νέο εθνικό "lockdown" μετά τα αυξανόμενα κρούσματα

Σε μόλις εικοσιτέσσερις ώρες καταγράφηκαν 4.422 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ρίχνει τους τόνους ο Ερντογάν και μιλά για διάλογο αναφερόμενος στην Αν.Μεσόγειο

Η απάντηση του Τούρκου Προέδρου στο μήνυμα του Μακρόν ο οποίος τον καλούσε σε διάλογο

ΗΠΑ: Γυναίκα θα αντικαταστήσει τη δικάστρια Ρουθ μετά το θάνατο της;

Σε ηλικία 87 ετών απεβίωσε η δικαστής του Ανώτατου Δικαστηρίου των ΗΠΑ

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 13:00ALPHA NEWS