Ψυχαγωγία

H Mέγκαν Φοξ είναι ξανά ερωτευμένη και ιδού ο...νέος κούκλος σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

H Μέγκαν Φοξ όπως φαίνεται γύρισε νέα σελίδα στην προσωπική της ζωή μετά από δέκα χρόνια γάμου, με τον Mπράιαν Όστιν Γκριν.

Τον περασμένο Μάιο η εκθαμβωτική ηθοποιός και ο Όστιν Γκριν με τον οποίο έχουν αποκτήσει και τρία παιδιά, αποφάσισαν να πάρουν διαζύγιο. Η Μέγκαν Φοξ είναι ξανά ερωτευμένη και μάλιστα μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram δημοσίευσε και την πρώτη κοινή φωτογραφία με νέο της σύντροφο, Machine Gun Kelly.

Το ζευγάρι σύμφωνα με δημοσιεύματα γνωρίστηκε στα γυρίσματα της ταινίας “Midnight in the Switchgrass”H Meghan Fox μέχρι να κάνει την εν λόγω δημοσίευση δεν είχε επιβεβαιώσει τη σχέση της με τον γνωστό ράπερ και ηθοποιό. Τελικά όμως, αποφάσισε ότι δεν υπάρχει λόγος να κρύβει τον νέο της έρωτα και έτσι πόζαρε μαζί του στο Instagram.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

H σύντροφος του Σόμμερ μιλά πρώτη φορά για την αποβολή του παιδιού τους (VID)

“Είναι κάτι που δεν περίμενα όλο αυτό και μέσα από αυτό είδα τον Κώστα διαφορετικά…”
23/09/2020 - 14:26

Δολοφόνησαν Ιταλό διαιτητή και τη σύντροφό του

Ανατριχίλα έχει προκαλέσει η άγρια δολοφονία του
22/09/2020 - 10:38

Η "Αγγελική" είναι ερωτευμένη και ιδού...ο κούκλος σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Μάλιστα έκαναν και το επόμενο βήμα στη σχέση τους
21/09/2020 - 13:54

Χ. Παπαθεοχάρους: Ιδού η πανέμορφη Θεογνωσία που του "έκλεψε" τη καρδιά (ΦΩΤΟ)

Full in Love ο νεαρός δημοσιογράφος και δεν διστάζει να μας το δείχνει μέσω Instagram
14/09/2020 - 12:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ