Ψυχαγωγία

H Σοφία Μουτίδου άλλαξε τα μαλλιά της κι έγινε αγνώριστη

Η Σοφία Μουτίδου είναι μία από τις ηθοποιούς που είναι ιδιαίτερα αγαπητή από το κοινό, τόσο μέσα από τους ρόλους της, όσο και μέσα από τον προσιτό και έξω καρδιά χαρακτήρα της. 

Η ίδια είναι λάτρης των social media και καθημερινά μοιράζεται με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμές από τη ζωή της και όχι μόνο.

Χθες, η ταλαντούχα ηθοποιός αποφάσισε να ανανεώσει του look της και έτσι άλλαξε τα μαλλιά της, διατηρώντας μεν το μήκος τους, αλλά κάνοντας ένα έντονο φιλάρισμα στο πάνω μέρος.

Μάλιστα τελειώνοντας, θέλησε να παρουσιάσει στους followers της το νέο της look κι έτσι δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την παρακάτω φωτογραφία γράφοντας "#new kourema", στην λεζάντα που την συνόδευε. Όπως αναμενόταν, τα likes και τα κολακευτικά σχόλια έπεσαν... βροχή, από την πρώτη στιγμή της δημοσίευσής της.

Επόμενο άρθρο

Παντρεύτηκαν και δεν τους πήρε χαμπάρι κανείς!

Η Αθηναΐς Νέγκα παντρεύτηκε μυστικά τον κούκλο σύντροφό της – Η πρώτη φωτογραφία του γάμου
17/10/2017 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Σοφία Μουτίδου ξεσπά για τον Μητροπολίτη Μόρφου με μοναδικό τρόπο(ΒΙΝΤΕΟ)

"Τα μυαλά αυτά είναι επικίνδυνα, επηρεάζουν κόσμο και πολιτεία..."
06/08/2019 - 14:55

Σοφία Μουτίδου: Εξηγεί γιατί αποχώρησε από την παράσταση που συμμετείχε

"Δήλωσα παραίτηση, γιατί συνέβη κάτι που με πρόσβαλε.Έθιξαν την αξιοπρέπειά μου…"
11/02/2019 - 13:15

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

Άλλαξε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
10/08/2018 - 10:17

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Σοφία Μουτίδου:"Tα 3/4 της ζωης μου υπήρξα βαθύτατα άφραγκη χωρίς καμία στήριξη"

Το δημόσιο ξέσπασμα της ηθοποιού για τους φίλους την που την εκμεταλλεύονται
16/04/2018 - 09:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ