Ψυχαγωγία

H συγκινητική πρόταση γάμου σε γήπεδο και το...τρολ των φίλων του γαμπρού-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Παναγιώτης αν και μικρός σε ηλικία ερωτεύτηκε παράφορα την Ξένια και πλέον δεν σκεφτόταν τίποτα από το πώς να πείσει την κοπέλα του να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και για γίνουν και με την ευχή του Θεού... ένα ευτυχισμένο παντρεμένο ζευγάρι.

Ένας έρωτας που η φλόγα του παραμένει δυνατή εδώ και πολύ καιρό και για τον νεαρό ποδοσφαιριστή η επιλογή του γάμου και της επισημοποίησης ήταν...μονόδρομος. Έτσι, είπε να συνδυάσει μια εντυπωσιακή-συγκινητική πρόταση γάμου με πρωταγωνίστριες, τις δυο μεγάλες του αγάπες. Την Ξένια και την... ομάδα του!

jkas

Σε ένα παιχνίδι μεταξύ Ομόνοιας Ψευδά και Αμαθούς Αγίου Τύχωνα, που η ομάδα της πρώτης κέρδισε με ανατροπή 2-1, ο Παναγιώτης πετάχτηκε στις κερκίδες , γονάτισε και της έκανε μια ρομαντική πρόταση γάμου.  Οι φίλοι του και συμπαίκτες, "έκλεψαν" την παράσταση με το πανό που αφιέρωσαν στη νύφη και έγραφε " εννά του πεις το ναι να πνάσουμε;"

Και τελικά ...έπνασαν, αφού η απάντηση ήταν θετική. Δείτε την συγκινητική πρόταση στο γήπεδο

Επόμενο άρθρο

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύεται η Ιωάννα Λαμπροπούλου; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι απάντησε η ηθοποιός στα πειράγματα των συνεργατών της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
13/05/2019 - 16:37

Καλύτερος στην Πρέμιερ Λιγκ ο Φαν Ντάικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημαντική διάκριση για τον Ολλανδό αμυντικό της Λίβερπουλ
12/05/2019 - 19:57

Χατζίδου-Παύλου: Η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό δαχτυλίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευχάριστη ανακοίνωση, το βίντεο που δημοσίευσαν και το σχόλιο της τραγουδίστριας
27/04/2019 - 18:50

Πρόταση γάμου από διαιτητή στη... βοηθό διαιτητή (ΒΙΝΤΕΟ)

Άργησε τη σέντρα της αναμέτρησης αλλά ήταν για... καλό σκοπό
10/04/2019 - 16:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί είναι οι δράστες της γκανγκστερικής ληστείας στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις φωτογραφίες τους και βοηθήστε την Αστυνομία να τους εντοπίσει

14χρονη κατήγγειλε τον παππού της για σεξουαλική κακοποίηση

Ο 60χρονος οδηγήθηκε ενώπιον δικαστηρίου όπου αποφασίστηκε η 7ημερη κράτηση του

Χωρίς νερό περιοχές της Λεμεσού λόγω βλάβης

Οι αρμόδιες αρχές κάνουν ότι μπορούν ώστε να επιλυθεί το συντομότερο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

Παραιτήθηκε η Bρετανίδα Πρωθυπουργός Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παρά τις προσπάθειες, απέτυχα να υλοποιήσω το Brexit", είπε με βουρκωμένα μάτια

ΗΠΑ: Στους επτά αυξήθηκαν οι νεκροί από τα ακραία καιρικά φαινόμενα

Ανεμοστρόβιλοι και βροχοπτώσεις σαρώνουν τις κεντρικές πολιτείες

tv news

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Η Ρένα βρίσκει την ευκαιρία να ξανάρθει κοντά με τον Αντρέα

Η Έλλη προσπαθεί να κρατήσει τη Μελίτη μακριά από τα παιδιά της.. Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/05/2019 - 18:00ALPHA NEWS