Ψυχαγωγία

H συγκινητική πρόταση γάμου σε γήπεδο και το...τρολ των φίλων του γαμπρού-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Παναγιώτης αν και μικρός σε ηλικία ερωτεύτηκε παράφορα την Ξένια και πλέον δεν σκεφτόταν τίποτα από το πώς να πείσει την κοπέλα του να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και για γίνουν και με την ευχή του Θεού... ένα ευτυχισμένο παντρεμένο ζευγάρι.

Ένας έρωτας που η φλόγα του παραμένει δυνατή εδώ και πολύ καιρό και για τον νεαρό ποδοσφαιριστή η επιλογή του γάμου και της επισημοποίησης ήταν...μονόδρομος. Έτσι, είπε να συνδυάσει μια εντυπωσιακή-συγκινητική πρόταση γάμου με πρωταγωνίστριες, τις δυο μεγάλες του αγάπες. Την Ξένια και την... ομάδα του!

jkas

Σε ένα παιχνίδι μεταξύ Ομόνοιας Ψευδά και Αμαθούς Αγίου Τύχωνα, που η ομάδα της πρώτης κέρδισε με ανατροπή 2-1, ο Παναγιώτης πετάχτηκε στις κερκίδες , γονάτισε και της έκανε μια ρομαντική πρόταση γάμου.  Οι φίλοι του και συμπαίκτες, "έκλεψαν" την παράσταση με το πανό που αφιέρωσαν στη νύφη και έγραφε " εννά του πεις το ναι να πνάσουμε;"

Και τελικά ...έπνασαν, αφού η απάντηση ήταν θετική. Δείτε την συγκινητική πρόταση στο γήπεδο

Επόμενο άρθρο

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μπέκαμ αντίκρισε το...φρικτό "ομοίωμα" του και έπαθε σοκ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απίστευτη φάρσα που του ετοίμασαν και η ξεκαρδιστική αντίδρασή του
13/03/2019 - 10:01

Η Τζένιφερ Λόπεζ παντρεύεται για τέταρτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε, η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό μονόπετρο
10/03/2019 - 10:33

Εφ’ όρου ζωής αποκλεισμός για παίκτη που επιτέθηκε με λεπίδα σε αντιπάλους

Το περιστατικό σημειώθηκε στη 2 Lig της Τουρκίας - Δείτε το σχετικό βίντεο
08/03/2019 - 08:55

Κέιτι Πέρι: Αποκάλυψε πως της έκανε πρόταση γάμου ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η ρομαντική πρόταση γάμου μέσα στο... ελικόπτερο και το ατύχημα
28/02/2019 - 11:36

17χρονος ποδοσφαιριστής πέθανε μέσα σε γήπεδο στην Ελλάδα

Τραγωδία στην Ημαθία με νεκρό νεαρό ποδοσφαιριστή
17/02/2019 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη 34χρονος για ναρκωτικά στην Πάφο

Τι εντόπισαν οι αρχές στο σπίτι και στην αυλή του

Αγώνας δρόμου ενάντια στην ενδομητρίωση για να "σπάσει η σιωπή"

Το Endomarch Cyprus συμμετέχει το Σάββατο στον ΟΠΑΠ Μαραθώνιο Λεμεσού

Μπούκαραν σε φούρνο και άδειασαν την ταμειακή μηχανή

Ληστεία σε αρτοποιείο στη Λάρνακα τα ξημερώματα
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

"Ακυρώστε το Brexit" υπέγραψαν πέραν των 2 εκατομμυρίων πολιτών

Μαζική η συμμετοχή στο υπόμνημα του ιστότοπο του Κοινοβουλίου για ανάκληση του άρθρου 50

Παγώνει την παράδοση των F-35 στην 'Αγκυρα η Ουάσινγκτον;

Τι δηλώνουν αξιωματούχοι για την πιθανή εξέλιξη και τη Ρωσία

Οι ΗΠΑ αναγνωρίζουν τα Υψώματα Γκόλαν ως ισραηλινό έδαφος

O Τραμπ ανακοίνωσε την αναγνώριση μέσω twitter

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/03/2019 - 09:30DEAL