Ψυχαγωγία

Χαρά Παππά:"Ο μπαμπάς μου είναι 52 και ο σύντροφός μου Μπουράκ...47”

Το γνωστό μοντέλο Χαρά Παππά σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη Στη φωλιά των Κου Κου, απαντά με ειλικρίνεια σε όλες τις ερωτήσεις του Γιώργου Κρικοριάν και δεν διστάζει να αποκαλύψει ηλικίες αλλά και όλο το παρασκήνιο της σχέσης της με τον Μπουρακ Χακί.

Συγκεκριμένα δήλωσε:

“Τον γνώρισα σε νυχτερινό κέντρο. Κοιταζόμασταν πολλές ώρες, πέρασε ένα τρίωρο. Νομίζω ότι εκείνος έκανε την πρώτη κίνηση, εκείνος νομίζει ότι την έκανα εγώ. Έφυγα πολύ νωρίς για Τουρκία, γνώρισα την οικογένειά του, γνώρισε τη δική μου. Δεν τον είχα δει στη σειρά.

Με την ηλικία σίγουρα τον μπαμπά μου τον “χτύπησε” λίγο. Δεν του ανακοίνωσα εγώ τη σχέση, του το ανακοίνωσε η αδερφή μου και η μαμά. Δεν είμαι τρελή, καταλαβαίνω ότι είναι πολλά τα χρόνια. Ο μπαμπάς μου είναι 52-53 και ο Μπουράκ είναι 47.

΄ΛΜ,

Όταν φτάσαμε στο χωριό του Μπουράκ άκουσα στη διαπασών να παίζει Πάολα. Είχε βάλει ο μπαμπάς του Πάολα, είχε μόνο αυτό το cd από Ελλάδα και ήθελε να ακούει μόνο ελληνική μουσική.

Η μαμά του έλεγε στον Μπουράκ “Είναι ένας άγγελος, μην την χάσεις. Μένουμε στην Κωνσταντινούπολη, αλλά επειδή πέθανε ο μπαμπάς του κι έχει χωράφια, έπρεπε να μείνουμε κάποιο καιρό στο χωριό του”

“Ο γάμος όταν και αν γίνει, θα γίνει στην Ελλάδα”, ξεκαθαρίζει στο τέλος η Χαρά Παππά.

΄ΛΚΛ,Μ

΄ΛΜ

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Μερκής - Άντρεα Κυριάκου: Eρωτευμένοι στο Παρίσι...(ΦΩΤΟ)

Το φιλί μπροστά από τον Πύργο του Άιφελ και η βόλτα χεράκι-χεράκι
03/01/2020 - 12:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χαρά Παππά: Ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Η φυσική εκδοχή που "μαγνήτισε" τα βλέμματα - Η λαμπερή επιδερμίδα και το...νυφικό
15/01/2020 - 09:30

Ελληνίδες Παρουσιάστριες: Ξέρατε την πραγματική ηλικία τους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα νούμερα που προσπαθούν να κρύψουν..."βγήκαν" στη φόρα
11/01/2020 - 17:15

"Τρομάζει" το σώμα και η φυσική κατάσταση του Κριστιάνο Ρονάλντο(ΦΩΤΟ)

Πόσο χρονών είναι ο γνωστός ποδοσφαιριστής και η καθιερωμένη γυμναστική του
09/01/2020 - 12:57

Burak Hakki: Έβαψε τα μαλλιά του λευκά και έτσι αντέδρασε η...Χαρά Παππά (ΦΩΤΟ)

Η τεράστια αλλαγή στην εξωτερική του εμφάνιση και η στιγμή που τον βλέπει το νεαρό μοντέλο
08/01/2020 - 13:16

Ν. Μακρυγιάννη: Πόσο χρονών είναι η πρωταγωνίστρια του “Γυναίκα χωρίς όνομα;"

Αποκαλύπτει την ηλικία της και συγκρίνει φωτογραφίες απ΄το παρελθόν
27/12/2019 - 16:09

Η Ramona Filip αποκάλυψε την πραγματική της...ηλικία(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με μαμά και κόρη και εντυπωσιάζει για μια ακόμη φορά
04/12/2019 - 12:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιατρικός εξοπλισμός και αναλώσιμα από την Κίνα στην Κύπρο

Νέα ποσότητα ιατρικού εξοπλισμού αναμένεται να φτάσει από την Κίνα την ερχόμενη Πέμπτη

Έρημο το ψαροχώρι της Κύπρου λόγω κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανήσυχοι από την κατάσταση δηλώνουν οι ψαράδες και οι ιδιοκτήτες εστιατορίων

"Κανένας επιβάτης δεν ήταν συγγενής με Αξιωματούχους του Κράτους"

Απάντηση Χριστοδουλίδη και Καρούσου στην επιστολή του Βουλευτή κ. Μιχάλη Γιωργάλλα
Ελλάδα

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας

Στους 67 ο αριθμός των νεκρών από τον Covid-19 στην Ελλάδα

Ποιες περιοχές δεν έχουν καταγράψει επισήμως κρούσμα κορωνοϊού
Διεθνή

Δρ. Κυπριανού: "Ο κορωνοϊός δεν κάνει διακρίσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγαλύτερος κίνδυνος επιπλοκών παρά οφέλους από τη χορήγηση φαρμάκων

Νίκησε τον κορωνοϊό και τώρα βοηθά να βρεθεί θεραπεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη μάχη της απολύμανσης των νοσοκομείων μπαίνουν και τα ρομπότ

Στο έλεος του κορωνοϊού η Ευρώπη (BINTEO)

Ηνωμένες Πολιτείες, Ισπανία, Ιταλία, Γερμανία και Γαλλία ξεπέρασαν την Κίνα σε κρούσματα

tv news

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

«8 Λέξεις» Η Τζουλιάνα κερδίζει όλο και περισσότερο την εμπιστοσύνη του Σωτήρη..

Δείτε στα νέα διπλά συγκλονιστικά επεισόδια της δραματικής σειράς, αυτό το Σαββατοκύριακο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 05/04/2020 - 00:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ