Ψυχαγωγία

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Μαρίας Ιωάννου «Έλα να δεις» στο Omega και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε μεταξύ άλλων για τους γονείς της, τους ανθρώπους στο χώρο που δεν εκτιμά αλλά και για το ενδεχόμενο τρίτου παιδιού. Η ίδια δήλωσε:

Στους δυο ανθρώπους που θα ήθελα να πω ευχαριστώ είναι οι γονείς μου. Γιατί ενώ έχουμε μια υπέροχης σχέση δεν ήταν ποτέ υπερπροστατευτικοί στο σημείο να μην φάω τους πάτσους μου. Τους χρωστώ ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Μέσα σε αυτή την δουλειά μαθαίνεις και να εκτιμάς και να μην εκτιμάς κάποιους άλλους ανθρώπους. Οι άνθρωποι που δεν εκτιμώ σε αυτή την δουλειά είναι άνθρωποι που δεν έχουν συμπεριφερθεί ανθρώπινα.  Για μένα αυτό είναι πάνω από τηλεθέασης, πάνω από εκπομπές, πάνω από κανάλια. Το να υπερβαίνουν κάποια πράγματα τις γραμμές αυτό είναι κάτι που απορρίπτω.

 Η οικογένεια είναι πάνω από όλα. Δεν θα έβαζα τίποτα και κανένα πάνω από τα παιδιά μου. Καμία καριέρα αλλά αν χρειαζόταν να επιλέξω θα ήταν μονόδρομος. Θα ήθελα κι άλλα παιδιά αλλά ο σύζυγος μου, το έκοψε. Μου είπε να το ξεχάσω. Στις αρχές δεν με βοηθούσε ο Γιώργος, το τελευταίο διάστημα όμως δεν με αφήνει ούτε την κόρη μας να την παίρνω στο σχολείο.

Πάντα αυτό ήθελα να κάνω. Έτυχε να έχω πρόταση για ένα πρότζεκτ στην Ελλάδα και είπα όχι πριν μπω στις διαδικασίες να συζητήσω μαζί τους γιατί είχα ήδη γεννήσει τη Μελίνα και δεν μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου για δική μου ματαιοδοξία να αφήσω το μωρό. Μου αρκεί αυτό που κάνω… Είμαι πολύ ικανοποιημένη με τις επιλογές μου.

Επόμενο άρθρο

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του show
19/09/2019 - 17:41

Soundtrack of Love: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σκηνικό του show(ΦΩΤΟ)

O Alpha Κύπρου αποκαλύπτει τον "άσο στο μανίκι" του και θέτει υψηλά τον πήχη
17/09/2019 - 17:19

Οι πρόβες της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Όλα έτοιμα για το πρώτο γύρισμα του νέου show του Alpha Κύπρου
17/09/2019 - 10:29

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

H Aριστοτέλους στο γήπεδο με την...μικρή Μελίνα για να δουν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και...αποκοιμήθηκε στις κερκίδες
06/09/2019 - 20:05

Γιώτα Κουφαλίδου:Η συγκίνηση on air για τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια που άκουσε και την "ανάγκασαν" να το δημοσιοποιήσει και η αντίδραση του γιου της
03/09/2019 - 17:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε σκουπιδότοπο έχουν μετατρέψει ασυνείδητοι τον υδατοφράκτη Λυμπιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Αδιαφορία και έλλειψη συντονισμού καταγγέλουν Κοινοτάρχης και Κίνημα Οικολόγων

Έρχονται κυβερνητικά κίνητρα για την απόσυρση παλαιών οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Χορηγία για την αγορά "πράσινου αυτοκινήτου" συζητούν Υπουργοί Μεταφορών και Οικονομικών

Tρεις νεκροί μέσα σε μια ημερά στις θάλασσες της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Έσβησαν" στα νερά του κατεχόμενου Τρικώμου, του Πρωταρά και της Αγίας Νάπας
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/09/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ