Ψυχαγωγία

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Μαρίας Ιωάννου «Έλα να δεις» στο Omega και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε μεταξύ άλλων για τους γονείς της, τους ανθρώπους στο χώρο που δεν εκτιμά αλλά και για το ενδεχόμενο τρίτου παιδιού. Η ίδια δήλωσε:

Στους δυο ανθρώπους που θα ήθελα να πω ευχαριστώ είναι οι γονείς μου. Γιατί ενώ έχουμε μια υπέροχης σχέση δεν ήταν ποτέ υπερπροστατευτικοί στο σημείο να μην φάω τους πάτσους μου. Τους χρωστώ ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Μέσα σε αυτή την δουλειά μαθαίνεις και να εκτιμάς και να μην εκτιμάς κάποιους άλλους ανθρώπους. Οι άνθρωποι που δεν εκτιμώ σε αυτή την δουλειά είναι άνθρωποι που δεν έχουν συμπεριφερθεί ανθρώπινα.  Για μένα αυτό είναι πάνω από τηλεθέασης, πάνω από εκπομπές, πάνω από κανάλια. Το να υπερβαίνουν κάποια πράγματα τις γραμμές αυτό είναι κάτι που απορρίπτω.

 Η οικογένεια είναι πάνω από όλα. Δεν θα έβαζα τίποτα και κανένα πάνω από τα παιδιά μου. Καμία καριέρα αλλά αν χρειαζόταν να επιλέξω θα ήταν μονόδρομος. Θα ήθελα κι άλλα παιδιά αλλά ο σύζυγος μου, το έκοψε. Μου είπε να το ξεχάσω. Στις αρχές δεν με βοηθούσε ο Γιώργος, το τελευταίο διάστημα όμως δεν με αφήνει ούτε την κόρη μας να την παίρνω στο σχολείο.

Πάντα αυτό ήθελα να κάνω. Έτυχε να έχω πρόταση για ένα πρότζεκτ στην Ελλάδα και είπα όχι πριν μπω στις διαδικασίες να συζητήσω μαζί τους γιατί είχα ήδη γεννήσει τη Μελίνα και δεν μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου για δική μου ματαιοδοξία να αφήσω το μωρό. Μου αρκεί αυτό που κάνω… Είμαι πολύ ικανοποιημένη με τις επιλογές μου.

Επόμενο άρθρο

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η οικογενειακή απόδραση στη θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες βουτιές για φέτος με τα παιδιά της
06/06/2020 - 16:15

H Αριστοτέλους ξέσπασε σε κλάματα και αποχώρησε από το...στούντιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θέμα που επηρέασε ψυχολογικά την παρουσιάστρια και το στιγμιότυπο
04/06/2020 - 16:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δείτε τα αποτελέσματα των εξετάσεων για τις Στρατιωτικές Σχολές 2020-21

Το Υπουργείο Άμυνας ανακοινώνει τους επιτυχόντες στις προκαταρτικές εξετάσεις

Τι αναφέρει ο Σύνδεσμος Υπεραγορών για τη χρήση γαντιών

Ανακοίνωση του Συνδέσμου μετά από επικαιροποίηση των πρωτοκόλλων και οδηγιών
Ελλάδα

Ελλάδα: Μόνο με αρνητικό τεστ η είσοδος τουριστών από τον Προμαχώνα

Κινητές μονάδες για τεστ και συμπλήρωση φόρμας 24 ώρες πριν

Έκτακτη σύσκεψη στο Μέγαρο Μαξίμου για τη ραγδαία αύξηση κρουσμάτων

Προβληματισμός επικρατεί στις ελληνικές υγειονομικές Αρχές

Εκκενώθηκαν τα χωριά SOS λόγω μεγάλης πυρκαγιάς στη Βάρη (ΦΩΤΟ)

Στην περιοχή έσπευσαν 10 οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας
Διεθνή

Εκτός ελέγχου ο κορωνοϊός λέει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

Τα κρούσματα έχουν διπλασιαστεί τις τελευταίες έξι εβδομάδες

Τουρκία: Πράσινο φως για μετατροπή της Αγιάς Σοφιάς σε τζαμί

Πανηγυρίζουν οι φανατικοί Μουσουλμάνοι στην Κωνσταντινούπολη

LIVE ΕΙΚΟΝΑ: Εν αναμονή της απόφασης για την Αγία Σοφία

Θα μετατραπεί σε τζαμί ή όχι; - Έκκληση από UNESCO να αρχίσουν διάλογο πριν ληφθεί απόφαση

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 17:40DEAL