Ψυχαγωγία

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Μαρίας Ιωάννου «Έλα να δεις» στο Omega και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε μεταξύ άλλων για τους γονείς της, τους ανθρώπους στο χώρο που δεν εκτιμά αλλά και για το ενδεχόμενο τρίτου παιδιού. Η ίδια δήλωσε:

Στους δυο ανθρώπους που θα ήθελα να πω ευχαριστώ είναι οι γονείς μου. Γιατί ενώ έχουμε μια υπέροχης σχέση δεν ήταν ποτέ υπερπροστατευτικοί στο σημείο να μην φάω τους πάτσους μου. Τους χρωστώ ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Μέσα σε αυτή την δουλειά μαθαίνεις και να εκτιμάς και να μην εκτιμάς κάποιους άλλους ανθρώπους. Οι άνθρωποι που δεν εκτιμώ σε αυτή την δουλειά είναι άνθρωποι που δεν έχουν συμπεριφερθεί ανθρώπινα.  Για μένα αυτό είναι πάνω από τηλεθέασης, πάνω από εκπομπές, πάνω από κανάλια. Το να υπερβαίνουν κάποια πράγματα τις γραμμές αυτό είναι κάτι που απορρίπτω.

 Η οικογένεια είναι πάνω από όλα. Δεν θα έβαζα τίποτα και κανένα πάνω από τα παιδιά μου. Καμία καριέρα αλλά αν χρειαζόταν να επιλέξω θα ήταν μονόδρομος. Θα ήθελα κι άλλα παιδιά αλλά ο σύζυγος μου, το έκοψε. Μου είπε να το ξεχάσω. Στις αρχές δεν με βοηθούσε ο Γιώργος, το τελευταίο διάστημα όμως δεν με αφήνει ούτε την κόρη μας να την παίρνω στο σχολείο.

Πάντα αυτό ήθελα να κάνω. Έτυχε να έχω πρόταση για ένα πρότζεκτ στην Ελλάδα και είπα όχι πριν μπω στις διαδικασίες να συζητήσω μαζί τους γιατί είχα ήδη γεννήσει τη Μελίνα και δεν μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου για δική μου ματαιοδοξία να αφήσω το μωρό. Μου αρκεί αυτό που κάνω… Είμαι πολύ ικανοποιημένη με τις επιλογές μου.

Επόμενο άρθρο

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά «Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
13/11/2019 - 14:08

"Όταν τα βάζεις με τη διαφθορά είναι φυσικό να δεχτείς απειλές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Διευθύντρια των Κεντρικών Φυλακών δηλώνει αποφασισμένη να συνεχίσει το έργο της
11/11/2019 - 17:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Ήταν «νεκρός» και η μουσική τον ανέστησε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
10/11/2019 - 16:29

Backstage και οι... αφανείς ήρωες του "Soundtrack of love" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα έγιναν πίσω από τις κάμερες στο γύρισμα του αποψινού επεισοδίου
10/11/2019 - 13:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κύπριος επιχειρηματίας με εμπειρία ο νέος Πρόεδρος του ΟΚΥπΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο ενώπιον του Υπουργικού το όνομα του αντικαταστάτη του Αλέκου Σταμάτη

Οδοιπορικό του Alpha στην καμένη γη του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή, θυμός, αγανάκτηση και αναπάντητα ερωτήματα από τους κατοίκους της περιοχής

"Με σημάδευε με το όπλο και είπε ότι θα σκοτώσει και εμένα και το σύζυγο μου"

Η γυναίκα που ειδοποίησε τις αρχές για τον ένοπλο στην Ακρόπολη μιλά στην κάμερα του Alpha
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Προειδοποίηση για τσουνάμι μετά από ισχυρό σεισμό στην Ινδονησία

Σεισμική δόνηση μεγέθους 7,1 "χτύπησε" στη θάλασσα της Μολούκας

Πυροβολισμοί σε σχολείο στην Καλιφόρνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένοπλος άνοιξε πυρ και τραυμάτισε πρόσωπα

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ