Ψυχαγωγία

Η ανάρτηση της Καζαριάν μετά την έντονη κριτική που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Η Ειρήνη Καζαριάν μέσα από μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram απάντησε εμμέσως στα επικριτικά σχόλια που δέχτηκε μετά τις τελευταίες δηλώσεις της αλλά και τη συμπεριφορά της. 

Το νεαρό μοντέλο σε δηλώσεις της για το ντεπούτο της στο θέατρο και τη συμμετοχή της στην παράσταση "Κούκλες", πιάστηκε αδιάβαστη για τον ρόλο της και τότε άρχισε να τρολάρει τους δημοσιογράφους. Μετά από αυτή τη συμπεριφορά δέχτηκε διάφορα αρνητικά σχόλια ανάμεσα τους και αυτά του Γιώργου Λιάγκα ο οποίος την χαρακτήρισε "αμόρφωτη". 

 

Η ίδια απάντησε μέσω των instastories με μία φράση του Anthony Hopkins, η οποία λέει:

«Δεν είναι δουλειά μου να με νοιάζει τι λέει και τι σκέφτεται ο κόσμος για μένα. Είμαι ό,τι είμαι και κάνω ό,τι κάνω. Δεν περιμένω τίποτα και δέχομαι τα πάντα».

1

 

Επόμενο άρθρο

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

"Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ, βόλτα"
19/09/2019 - 12:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέα "κόντρα" Σαμαρά - Βανδή: H απίστευτη λεκτική αντιπαράθεση μπροστά σε...κόσμο

Ο λόγος που ενοχλήθηκε η ερμηνεύτρια, ο θιγμένος hairstylist και όλο το παρασκήνιο
01/05/2020 - 09:43

Όφερμαρς: «Η UEFA και ο ολλανδική ομοσπονδία λειτουργούν όπως ο Τραμπ»

Κριτική σε οξύτατους τόνους άσκησε ο πρώην διεθνής Ολλανδός ποδοσφαιριστής
02/04/2020 - 11:02

Μαίρη Συνατσάκη: Φωτογραφήθηκε με όλους τους...haters που την προσέβαλαν (ΦΩΤΟ)

Η συγκλονιστική ανάρτηση για τον διαδικτυακό "πόλεμο" και τα σχόλια μίσους που δέχεται
17/02/2020 - 09:42

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

Λούης Πατσαλίδης:"Θα γινόμουν βουλευτής με έναν όρο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο απωθημένο, η κριτική της Αστέρως και γιατί τον εκνευρίζουν τα Χριστούγεννα
12/12/2019 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Η σκέψη στα παιδιά που βίωσαν τραυματικά τον εγκλεισμό"

Το μήνυμα της Επιτρόπου με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα του Παιδιού

Ώρες αγωνίας για την 87χρονη Έλλη από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Χάθηκαν τα ίχνη της από το πρωί - Η έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό της
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Αθώος ο Πρωθυπουργός της Μάλτας για το θάνατο μεταναστών στη θάλασσα

Δεν υπήρξε καμία απόδειξη ή μαρτυρία που να στηρίζουν τις κατηγορίες εναντίον του

Τελετή .. εξορκισμού πίσω από το θάνατο 10χρονης στην Αλγερία

Χειροπέδες σε 28χρονο για την πρωτοφανή υπόθεση - Έρευνα διέταξε εισαγγελέας

Brexit: Προειδοποίηση Μπαρνιέ στον Τζόνσον για «no deal»

Ο επικεφαλής διαπραγματευτής της Ε.Ε. κατηγορεί τη βρετανική Κυβέρνηση

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 17:10ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ