Ψυχαγωγία

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Αντιμέτωπη με σειρά κατηγοριών βρέθηκε η γνωστή τραγουδίστρια Αριάνα Γκράντε.

Η 25χρονη τραγουδίστρια κατηγορείται από τη ράπερ Princess Nokia πως έχει κλέψει το νέο της τραγούδι από δικό της με τίτλο "Mine". Αν και η Γκράντε δεν απάντησε στις κατηγορίες περί κλοπής, λίγο μετά ήρθε το νέο "χτύπημα" από τους θαυμαστές της. Σε ένα στίχο από το νέο της τραγούδι η τραγουδίστρια μιλά για τα μαλλιά της αλλά και μια δημοσίευση της στο Instagram προσέβαλλε πολλές γυναίκες, με το σχόλιο που έλεγε πως  το να μιλάνε οι λευκές γυναίκες για τα πρόσθετα μαλλιά τους, μπορεί να είναι ένας τρόπος να λυθεί το πρόβλημα του ρατσισμού.

Μπορεί μετά τον σάλο που ξέσπασε να διέγραψε το σχόλιο αλλά εκείνο είχε γίνει ήδη viral, αναγκάζοντας την 25χρονη τραγουδίστρια να απολογηθεί τονίζοντας:

Δεν είχα πρόθεση να αναπαράγω αρνητικά στερεότυπα και λυπάμαι αν ο τρόπος μου έγινε δεκτός με τον λάθος τρόπο. Σας ευχαριστώ που ανοίξατε την κουβέντα αυτή αλλά δεν ήταν ποτέ πρόθεσή μου να προσβάλω κανένα.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη-Λευτέρης Σουλτάτος: Το άθλημα που ξεκίνησαν μαζί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το άθλημα που επέλεξαν και βίντεο από την πρώτη τους προπόνηση...
23/01/2019 - 12:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Το νέο ρεκόρ της νεαρής τραγουδίστρας και η μεγάλη επιτυχία
25/03/2019 - 09:10

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Επικό fail για την Αριάνα Γκράντε: Έκανε τατουάζ αλλά με... ορθογραφικό λάθος!

Δείτε τι "χτύπησε" τελικά πάνω στο χέρι της η γνωστή τραγουδίστρια
01/02/2019 - 12:23

Mac Miller: Πέθανε ο ράπερ και πρώην σύντροφος της Αριάνα Γκράντε! (ΦΩΤΟ)

Η αιτία θανάτου και όλες οι λεπτομέρειες...
08/09/2018 - 14:10

Ιερέας "χούφτωσε" την Αριάνα Γκράντε και τώρα ζητά να τον συγχωρέσουμε(ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ -καρέ το χάδι στην τραγουδίστρια και η απολογία του
04/09/2018 - 11:09

Κανονικά η συναυλία "One Love Manchester", αφιερωμένη στα θύματα του Μάντσεστερ

Υπό δρακόντεια μέτρα ασφαλείας πραγματοποιείται η φιλανθρωπική συναυλία
04/06/2017 - 13:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ