Ψυχαγωγία

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Αντιμέτωπη με σειρά κατηγοριών βρέθηκε η γνωστή τραγουδίστρια Αριάνα Γκράντε.

Η 25χρονη τραγουδίστρια κατηγορείται από τη ράπερ Princess Nokia πως έχει κλέψει το νέο της τραγούδι από δικό της με τίτλο "Mine". Αν και η Γκράντε δεν απάντησε στις κατηγορίες περί κλοπής, λίγο μετά ήρθε το νέο "χτύπημα" από τους θαυμαστές της. Σε ένα στίχο από το νέο της τραγούδι η τραγουδίστρια μιλά για τα μαλλιά της αλλά και μια δημοσίευση της στο Instagram προσέβαλλε πολλές γυναίκες, με το σχόλιο που έλεγε πως  το να μιλάνε οι λευκές γυναίκες για τα πρόσθετα μαλλιά τους, μπορεί να είναι ένας τρόπος να λυθεί το πρόβλημα του ρατσισμού.

Μπορεί μετά τον σάλο που ξέσπασε να διέγραψε το σχόλιο αλλά εκείνο είχε γίνει ήδη viral, αναγκάζοντας την 25χρονη τραγουδίστρια να απολογηθεί τονίζοντας:

Δεν είχα πρόθεση να αναπαράγω αρνητικά στερεότυπα και λυπάμαι αν ο τρόπος μου έγινε δεκτός με τον λάθος τρόπο. Σας ευχαριστώ που ανοίξατε την κουβέντα αυτή αλλά δεν ήταν ποτέ πρόθεσή μου να προσβάλω κανένα.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη-Λευτέρης Σουλτάτος: Το άθλημα που ξεκίνησαν μαζί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το άθλημα που επέλεξαν και βίντεο από την πρώτη τους προπόνηση...
23/01/2019 - 12:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Επικό fail για την Αριάνα Γκράντε: Έκανε τατουάζ αλλά με... ορθογραφικό λάθος!

Δείτε τι "χτύπησε" τελικά πάνω στο χέρι της η γνωστή τραγουδίστρια
01/02/2019 - 12:23

Mac Miller: Πέθανε ο ράπερ και πρώην σύντροφος της Αριάνα Γκράντε! (ΦΩΤΟ)

Η αιτία θανάτου και όλες οι λεπτομέρειες...
08/09/2018 - 14:10

Ιερέας "χούφτωσε" την Αριάνα Γκράντε και τώρα ζητά να τον συγχωρέσουμε(ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ -καρέ το χάδι στην τραγουδίστρια και η απολογία του
04/09/2018 - 11:09

Κανονικά η συναυλία "One Love Manchester", αφιερωμένη στα θύματα του Μάντσεστερ

Υπό δρακόντεια μέτρα ασφαλείας πραγματοποιείται η φιλανθρωπική συναυλία
04/06/2017 - 13:18

Σάφι Ρόουζ Ρούσσος, κυπριόπουλο της Βρετανίας ανάμεσα στα θύματα του Μάντσεστερ

Έσβησε το χαμόγελο της οκτάχρονης - "Αξιαγάπητη από όλες τις πλευρές"
23/05/2017 - 21:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL