Ψυχαγωγία

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Αντιμέτωπη με σειρά κατηγοριών βρέθηκε η γνωστή τραγουδίστρια Αριάνα Γκράντε.

Η 25χρονη τραγουδίστρια κατηγορείται από τη ράπερ Princess Nokia πως έχει κλέψει το νέο της τραγούδι από δικό της με τίτλο "Mine". Αν και η Γκράντε δεν απάντησε στις κατηγορίες περί κλοπής, λίγο μετά ήρθε το νέο "χτύπημα" από τους θαυμαστές της. Σε ένα στίχο από το νέο της τραγούδι η τραγουδίστρια μιλά για τα μαλλιά της αλλά και μια δημοσίευση της στο Instagram προσέβαλλε πολλές γυναίκες, με το σχόλιο που έλεγε πως  το να μιλάνε οι λευκές γυναίκες για τα πρόσθετα μαλλιά τους, μπορεί να είναι ένας τρόπος να λυθεί το πρόβλημα του ρατσισμού.

Μπορεί μετά τον σάλο που ξέσπασε να διέγραψε το σχόλιο αλλά εκείνο είχε γίνει ήδη viral, αναγκάζοντας την 25χρονη τραγουδίστρια να απολογηθεί τονίζοντας:

Δεν είχα πρόθεση να αναπαράγω αρνητικά στερεότυπα και λυπάμαι αν ο τρόπος μου έγινε δεκτός με τον λάθος τρόπο. Σας ευχαριστώ που ανοίξατε την κουβέντα αυτή αλλά δεν ήταν ποτέ πρόθεσή μου να προσβάλω κανένα.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη-Λευτέρης Σουλτάτος: Το άθλημα που ξεκίνησαν μαζί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το άθλημα που επέλεξαν και βίντεο από την πρώτη τους προπόνηση...
23/01/2019 - 12:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο λόγος που η Αριάνα Γκράντε έβαλε τα κλάματα on stage

Το τραγούδι που έγινε αφορμή να βάλει τα κλάματα μπροστά σε χιλιάδες θεατές
15/06/2019 - 08:31

Το κέρινο ομοίωμα της Αριάνα Γκράντε ήταν η μεγαλύτερη αποτυχία! (ΦΩΤΟ)

Το παραμορφωμένο πρόσωπο και τα σχόλια στα κοινωνικά δίκτυα
30/05/2019 - 13:42

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Το νέο ρεκόρ της νεαρής τραγουδίστρας και η μεγάλη επιτυχία
25/03/2019 - 09:10

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Επικό fail για την Αριάνα Γκράντε: Έκανε τατουάζ αλλά με... ορθογραφικό λάθος!

Δείτε τι "χτύπησε" τελικά πάνω στο χέρι της η γνωστή τραγουδίστρια
01/02/2019 - 12:23

Mac Miller: Πέθανε ο ράπερ και πρώην σύντροφος της Αριάνα Γκράντε! (ΦΩΤΟ)

Η αιτία θανάτου και όλες οι λεπτομέρειες...
08/09/2018 - 14:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL