Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους και ο Λούης....μαζί ξανά επί σκηνής - Όλες οι λεπτομέρειες

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Λούης Πατσαλίδης θα βρεθούν ξανά μαζί σε μια ανατρεπτική εμφάνιση, που όλοι περιμένουμε να δούμε.

Η γνωστή παρουσιάστρια και ο γνωστός stand up comedian, θα συναντηθούν στη σκηνή του σατιρικού για τα γυρίσματα του "Λούης Night Show", σε μια συνέντευξη που θα συζητηθεί και θα είναι με πολύ δόση χιούμορ, τρολ και σάτιρας.

Το επεισόδιο με την συνάντηση των δυο αγαπημένων παρουσιαστών του Alpha Κύπρου θα προβληθεί την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου στις 21:15 και θα είναι γεμάτο εκπλήξεις.

Για δωρεάν εισιτήρια μπορείτε να επισκεφτείτε την εξής ιστοσελίδα lns140.eventbrite.com

΄.μ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξεκαρδιστικό troll του Πατσαλίδη στη Γιαννάκη και τις...προσφορές της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καινούργιες εκπτώσεις των νοσηλευτηρίων, η μισή τιμή και το...πακέτο με αναπνευστήρα
15/02/2020 - 15:09

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεκαρδιστικό τηλεοπτικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις...
14/02/2020 - 12:17

"Σαρώνει" ο Λούης Πατσαλίδης στην...Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να γεμίσει θέατρα και οι...παραστάσεις να είναι sold out
07/02/2020 - 18:30

Η γυναίκα που κατάφερε να διακόψει το...γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη (BINTEO)

Σταμάτησε τη σάτιρα και αυτός είναι ο...ιδιαίτερος λόγος
06/02/2020 - 17:18

Ο Λούης στην καρέκλα της...ψυχολόγου - Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Μια συνάντηση κορυφής και ένα...ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις
04/02/2020 - 13:41

Λούης Πατσαλίδης: Δημοσίευσε την πρώτη σέλφι με την Αστέρω πριν 16 χρόνια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία, η ερωτική εξομολόγηση στη συζυγό του και τα...νιάτα
03/02/2020 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοιτητικές χορηγίες: Μέχρι πότε μπορείτε να υποβάλετε αίτηση

Ανακοίνωση του ΥΠΠΑΝ για τους ενδιαφερόμενους

"Δεν συμβάλλουν στην επανέναρξη των συνομιλιών οι ενέργειες στην Αμμόχωστο"

Να σεβαστούν τα ψηφίσματα του ΟΗΕ αναφέρει εκπρόσωπος της πρεσβείας των ΗΠΑ

Τα 19 δευτερόλεπτα του τρόμου της τετραπλής απόπειρας φόνου (VID)

Αποκλειστικές εικόνες από τη στιγμή που ο δράστης ανοίγει πυρ κατά των θαμώνων
Ελλάδα

Τουρκική ακταιωρός συνόδευσε μετανάστες σε νησίδα του Καστελόριζου

Οι πρόσφυγες και μετανάστες μεταφέρθηκαν από τις Ελληνικές αρχές στο Καστελόριζο

Εξαιτίας του Brexit θα επιστραφούν τα γλυπτά του Παρθενώνα;

Τι αναφέρει το προσχέδιο διαπραγματεύσεων Βρυξελλών-Λονδίνου

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης
Διεθνή

Σχεδόν 700 συλλήψεις οπαδών του Γκιουλέν από τις τουρκικές αρχές

Μεταξύ των οποίων στρατιωτικοί, αστυνομικοί και υπάλληλοι του υπουργείου Δικαιοσύνης

Ισχυρός σεισμό 5 Ρίχτερ στην Τουρκία

109 χιλιόμετρα ανατολικά της Μυτιλήνης και 97 χιλιόμετρα βορειοανατολικά της Σμύρνης

La Repubblica: "Τώρα ο κίνδυνος είναι μία σύγκρουση Ευρώπης - Τουρκίας"

"Τα όπλα στη Λιβύη δεν τα παραδίδουν διακινητές, αλλά κράτη"

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ