Ψυχαγωγία

Η... "Daily Quarantine Routine" του Πιέρου ενώ είναι αποκλεισμένος σε ξενοδοχείο

Στην Αστάνα του Καζακστάν βρίσκεται ο γνωστός ποδοσφαιριστής, Πιέρος Σωτηρίου, ο οποίος μετακόμισε πριν λίγες εβδομάδες για επαγγελματικούς λόγους.

Μακριά από φίλους, οικογένεια, αλλά και την γυναίκα του Μαρία Κορτζιά, ο Πιέρος έχει αποκελιστεί σε ξεονοδεχείο της πόλης, αφού δεν πρόλαβε να βρει σπίτι. Ο ίδιος μας δείχνει με αρκετό χιούμορ και ρελαιστικότητα την καθημερινότητα του εν μέσω..."καραντίνας.

Ο ποδοσφαιριστής έγραψε στα social media

My daily Quarantine Routine!

Άκομη μια μέρα στην Αστάνα!
Η ζωή όμως είναι ωραία ... και πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά! Κάπως έτσι εξακολουθούμε να “Μένουμε Σπίτι” ώστε να τελειώσει όσο πιο σύντομα όλο αυτό που συμβαίνει σε παγκόσμιο επίπεδο με τον κορονοϊο.

Εγώ βρήκα τρόπο να καταγράψω την αστεία πλευρά της “νέας” μου καθημερινότητας στο ξενοδοχείο , χωρίς γήπεδα - πρωταθλήματα-αγώνες.

Δείτε το σχετικό βίντεο

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

Ο Πιέρος κατάφερε να "τσουγκρίσει" αυγό με την...Κορτζιά εξ αποστάσεως (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το ξενοδοχείο - καραντίνα στην Αστάνα και το μήνυμα
20/04/2020 - 09:03

"Είμαι αποκλεισμένος στο Καζακαστάν, σε ένα δωμάτιο και είναι ψυχοφθόρο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πιέρος Σωτηρίου μιλάει για την καραντίνα, τη μεταγραφή του και για την... Μαρία Κορτζιά
14/04/2020 - 16:25

Λιώσαμε! Η ερωτική αφιέρωση του Πιέρου στην Μαρία και τα τρυφερά λόγια (ΒΙΝΤΕΟ)

Νιόπαντροι σε διαφορετικές χώρες λόγω... πανδημίας
14/04/2020 - 13:23

Οι αριθμοί των ξενιτεμένων πριν τη διακοπή

Τι έκαναν οι Κύπριοι του εξωτερικού προτού ο πλανήτης μπει σε «καραντίνα»
13/04/2020 - 13:45

Πιέρος: «Περίεργη η πρόταση της Αστάνας, είχα λίγα 24ώρα μπροστά μου»

Όλα όσα είπε ο Κύπριος επιθετικός σε ραδιοφωνικές του δηλώσεις
07/04/2020 - 15:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανοίγουν την 1η Ιουνίου τα νηπιαγωγεία στα κατεχόμενα

Ο Κουντρέτ Οζερσάι είχε δηλώσει προ ημερών ότι η σχολική χρονιά τέλειωσε

H απάντηση της Πυροσβεστικής σε παράπονο για ολιγωρία στην πυρκαγιά της Άχνας

Τι κατέδειξε έρευνα για το περιστατικό μετά από οδηγίες του Αναπληρωτή Διευθυντή

Ολονύχτιες εφόδοι σε μπαράκια και καφέ για τους χορούς των θαμώνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντείνονται οι έλεγχοι των Αρχών στα νυχτερινά κέντρα μετά τον συνωστισμό πολιτών
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

Σοκαρισμένος ο Τριντό για την κατάσταση που επικρατεί στους οίκους ευγηρίας

"Κατάφωρη περιφρόνηση" προς τα μέτρα πρόληψης καταγράφει έκθεση

Τουρκικά ΜΜΕ: Πρόσω ολοταχώς για ανασχηματισμό η τουρκική κυβέρνηση

Ποιό χαρτοφυλάκιο αναμένεται να παραδώσει ο Ερντογάν στον γαμπρό του

Αυτός είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός της πανδημίας σύμφωνα με το Worldmeter

Τα θύματα, οι ασθενείς και όλοι όσοι αποθεραπεύτηκαν από τον κορωνοϊο σε όλο τον κόσμο

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/05/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ