Ψυχαγωγία

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Ένα χρόνο μετά τη γέννηση του γιου της, η Δούκισσα Νομικού είναι έγκυος στο δεύτερο παιδί της.

Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της, Δημήτρης Θεοδωρίδης, περιμένουν το δεύτερο παιδί τους το οποίο θα έρθει σε 5 με 6 μήνες από σήμερα.  Η ίδια το ανακοινώνει και επίσημα σε εξώφυλλο και συνέντευξή της στο Hello Ελλάδος.

Δείτε την σχετική ανακοίνωση 

Επόμενο άρθρο

Η on air πρόταση της Χριστιάνας σε παρουσιάστρια για να την αντικαταστήσει!

Έμεινε άφωνη και "άνοιξε" ο δρόμος για το "Με αγάπη Χριστιάνα"
26/03/2019 - 21:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Ο λόγος που αποφάσισε να απέχει από την τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την απόφαση της, τον γιο της και την γνωριμία με τον σύζυγο της
19/06/2019 - 08:50

Ο Λευτέρης Πετρούνιας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της συντρόφου του και όσα δήλωσε
16/06/2019 - 19:17

Δούκισσα Νομικού: Όσα αποκάλυψε για την δεύτερη εγκυμοσύνη της!

Διανύει την πιο όμορφη περίοδο της ζωής της και έχει κάθε λόγο να είναι ευτυχισμένη...
28/04/2019 - 12:38

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Αγοράκι ή κοριτσάκι το δεύτερο παιδί της Δούκισσας Νομικού;Έγινε η αποκάλυψη...

Ο μικρός Σάββας περιμένει το αδερφάκι του, φύλου...
23/04/2019 - 09:49

Δούκισσα Νομικού: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την δεύτερη εγκυμοσύνη!

Πόσο μηνών είναι η παρουσίαστρια και η αναφορά στο φύλο του μωρού
13/04/2019 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο 45χρονος Άγγελος ελλείπει από το χώρο διαμονής του στη Λευκωσία

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό του ζητά η Αστυνομία

Ώρες αγωνίας για τον 20χρονο Λάμπη (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Παράταση ζωής για τα περίφημα "Παλάτια" της Αγίας Νάπας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κίνδυνος κατάρρευσης για το πολυφωτογραφημένο αξιοθέατο του τουριστικού θερέτρου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Εκτός της κούρσας διαδοχής της Τερέζα Μέι ο Σατζίντ Τζαβίντ

Ο Μπόρις Τζόνσον συνεχίζει να είναι το φαβορί για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

Το νησί της Νορβηγίας που θέλει να καταργήσει το χρόνο

Εκεί που η ώρα δεν έχει καμία σημασία, ακόμα και τα ξημερώματα

Οι ΗΠΑ επιβεβαιώνουν την κατάρριψη αμερικανικού drone από ιρανικό βλήμα

Μετά τον Κόλπο του Ομάν, νέο περιστατικό στο Στενό του Ορμούζ

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 17:40DEAL