Ψυχαγωγία

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Ένα χρόνο μετά τη γέννηση του γιου της, η Δούκισσα Νομικού είναι έγκυος στο δεύτερο παιδί της.

Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της, Δημήτρης Θεοδωρίδης, περιμένουν το δεύτερο παιδί τους το οποίο θα έρθει σε 5 με 6 μήνες από σήμερα.  Η ίδια το ανακοινώνει και επίσημα σε εξώφυλλο και συνέντευξή της στο Hello Ελλάδος.

Δείτε την σχετική ανακοίνωση 

Επόμενο άρθρο

Η on air πρόταση της Χριστιάνας σε παρουσιάστρια για να την αντικαταστήσει!

Έμεινε άφωνη και "άνοιξε" ο δρόμος για το "Με αγάπη Χριστιάνα"
26/03/2019 - 21:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Αγοράκι ή κοριτσάκι το δεύτερο παιδί της Δούκισσας Νομικού;Έγινε η αποκάλυψη...

Ο μικρός Σάββας περιμένει το αδερφάκι του, φύλου...
23/04/2019 - 09:49

Δούκισσα Νομικού: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την δεύτερη εγκυμοσύνη!

Πόσο μηνών είναι η παρουσίαστρια και η αναφορά στο φύλο του μωρού
13/04/2019 - 14:12

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Ετοιμάζει βαλίτσα για το... μαιευτήριο! (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες της αγαπημένης παρουσιάστριας ξεκίνησαν
31/03/2019 - 09:17

Δούκισσα Νομικού:Η φωτογραφία με τον μικρό Σάββα και το δημόσιο ευχαριστώ!(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη ανάρτηση της παρουσιάστριας μετά την είδηση της δεύτερης εγκυμοσύνης της
29/03/2019 - 12:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τιμήθηκε η μνήμη των θυμάτων της αρμενικής γενοκτονίας στην Λευκωσία

Η Επιτροπή Μνήμης Αρμενικής Γενοκτονίας Κύπρου διοργάνωσε Εκδήλωση Μνήμης με Πεζοπορία

ΓεΣΥ: Πέραν των 30 χιλιάδων δικαιούχων ενεγράφησαν κατά την πρώτη μέρα εγγραφής

"Τα προβλήματα που προέκυψαν αντιμετωπίστηκαν αμέσως"

Με ήλιο και υψηλές θερμοκρασίες θα σουβλίσουμε το Πάσχα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται και περαιτέρω αύξηση της θερμοκρασίας τις επόμενες ημέρες
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Γαλλία: Υπέρ της "παθητικής ευθανασίας" αποφάσισε Δικαστήριο για άντρα σε κώμα

Σε διεθνή δικαστήρια οι γονείς του 42χρονου που βρίσκεται 10 χρόνια σε αυτή τη κατάσταση

Σρι Λάνκα: Τα παιδιά μιας εύπορης οικογένειας πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

Την ευθύνη για τις επιθέσεις σε τρεις εκκλησίες και τέσσερα ξενοδοχεία ανέλαβε το ΙΚ

Χρονοδιάγραμμα αποχώρησης θα ζητήσουν από τη Μέι οι βουλευτές της

Κατέληξαν στην ξεκάθαρη αποφασιστικότητα ότι οι κανόνες δε θα έπρεπε να αλλάξουν"

tv news

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 25/04/2019 - 00:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ