Ψυχαγωγία

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Ένα χρόνο μετά τη γέννηση του γιου της, η Δούκισσα Νομικού είναι έγκυος στο δεύτερο παιδί της.

Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της, Δημήτρης Θεοδωρίδης, περιμένουν το δεύτερο παιδί τους το οποίο θα έρθει σε 5 με 6 μήνες από σήμερα.  Η ίδια το ανακοινώνει και επίσημα σε εξώφυλλο και συνέντευξή της στο Hello Ελλάδος.

Δείτε την σχετική ανακοίνωση 

Επόμενο άρθρο

Η on air πρόταση της Χριστιάνας σε παρουσιάστρια για να την αντικαταστήσει!

Έμεινε άφωνη και "άνοιξε" ο δρόμος για το "Με αγάπη Χριστιάνα"
26/03/2019 - 21:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εγκυμονούσα μετά από τροχαίο στον αυτοκινητόδρομο

Σύμφωνα με την Αστυνομία, η οδηγός απώλεσε τον έλεγχο του οχήματός της
11/12/2019 - 13:36

Το μυστικό...αποκαλύφθηκε! Γέννησε η Anne Hathaway - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με το σύζυγό της και η "νίκη" της απέναντι στους δημοσιογράφους
11/12/2019 - 09:48

Και η Δούκισσα με...καρέ μαλλί! Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση και υιοθέτηση νέου look για τα νέα ξεκινήματα
08/12/2019 - 22:15

Ένα υγιέστατο κοριτσάκι έφερε στον κόσμο η 34χρονη που ενεπλάκη σε ατύχημα ΦΩΤΟ

Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας ο 58χρονος οδηγός του δεύτερου οχήματος
05/12/2019 - 14:50

Έγκυος οδηγός τραυματίστηκε σε τροχαίο ατύχημα στην Πάφο

Υποβάλλεται σε σειρά εξετάσεων προκειμένου να διαφανεί η κατάσταση του εμβρύου
26/11/2019 - 14:13

Έσωσε την πεθερά της και μετά ξεψύχησε η άτυχη Μαρία και το 7 μηνών έμβρυο(ΦΩΤΟ)

Συγκλονίζουν οι λεπτομέρειες του φοβερού θανατηφόρου ατυχήματος στο δρόμο Ζυγιού-Μαζωτού
18/11/2019 - 07:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ