Ψυχαγωγία

Η Ειρήνη Καζαριάν απαντά στους επικριτές της (ΦΩΤΟ)

Στην σκληρή κριτική, την απαξίωση και τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες απάντησε η Ειρήνη Καζαριάν. 

Το νεαρό μοντέλο δέχτηκε έντονη κριτική μετά από την πρόταση που αποδέχτηκε να συμμετέχει στην θεατρική παράσταση "Κούκλες" ενώ σε δηλώσεις της για το ντεπούτο της στο θέατρο και τη συμμετοχή της στην παράσταση πιάστηκε αδιάβαστη για τον ρόλο της και τότε άρχισε να τρολάρει τους δημοσιογράφους. Μετά από αυτή τη συμπεριφορά δέχτηκε διάφορα αρνητικά σχόλια ανάμεσα τους και αυτά του Γιώργου Λιάγκα ο οποίος την χαρακτήρισε "αμόρφωτη". 

Μετά από όλα την σκληρή κριτική που δέχτηκε ανέβασε το παρακάτω κείμενο στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram. 

ζ

 

χ

 

χ

 

ζ

 

χ

 

Επόμενο άρθρο

Δήμητρα Παπαδήμα: "Έχω δεχτεί απόπειρα βιασμού.."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της γνωστής ηθοποιού για το περιστατικό που βίωσε πριν χρόνια
24/09/2019 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Full in love! Η Ειρήνη Καζαριάν είναι ερωτευμένη...με Κύπριο αθλητή (ΦΩΤΟ)

Μετά τον χωρισμό της από τον Ίαν Στρατή - Το πρώτο κοινό στιγμιότυπο του ζευγαριού
03/09/2020 - 11:40

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

"Αυτό το κακομοίρικο από το μόντελινγκ πήγε στο θέατρο, φταίει αυτός που..."

Μάθετε ποιος έκανε αυτή την δήλωση για την Ειρήνη Καζαριάν
11/11/2019 - 16:06

Ειρήνη Καζαριάν:" Με υποτίμησαν, ένιωσα θυμό...Τους κακοφάνηκε που έκανα στροφή"

Η απόφαση να ασχοληθεί με την υποκριτική, η κριτική που δέχτηκε και όλα όσα δήλωσε
12/10/2019 - 13:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τη Δευτέρα η διανομή δυο ρούχινων μασκών σε μαθητές Γυμνασίων

Μέχρι τα τέλη της βδομάδας θα δοθούν σε μαθητές Λυκείων, τεχνικών και εκπαιδευτικούς

Εμπρησμό "βλέπουν" οι Αρχές πίσω από τη φωτιά σε δυο οχήματα στη Λεμεσό

Υπέστησαν εκτεταμένες ζημιές λόγω της πυρκαγιάς

"Έπεσαν" οι πρώτες καταγγελίες για τους πανηγυρισμούς από οπαδούς της Ομόνοιας

Ταυτοποιήθηκαν πέντε πρόσωπα από κλειστά κυκλώματα
Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.
Διεθνή

30.697.825 κρούσματα, ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας

Στις ΗΠΑ εξακολουθούν να καταγράφονται τα περισσότερα περιστατικά της νόσου Covid-19

Πάνω από 2% αυξήθηκαν φέτος οι γυναικοκτονίες στο Μεξικό

Το φαινόμενο έχει πυροδοτήσει κλιμάκωση των διαδηλώσεων εναντίον της Κυβέρνησης

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 13:00ALPHA NEWS