Ψυχαγωγία

Η Έλενα Παπαρίζου στο... "Λούης Night Show" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτή την Παρασκευή, ο Λούης Πατσαλίδης υποδέχεται για πρώτη φορά την Έλενα Παπαρίζου αλλά και τον Γιάννη Σαββιδάκη στην εκπομπή του. 

Σε ένα άκρως μουσικό επεισόδιο θα δούμε τον Λούη να μιλά σουηδικά μαζί με την Έλενα Παπαρίζου, τον Γιάννη Σαββιδάκη να ερμηνέυει τραγούδι του Τεύκρου αλλά και τον γνωστό stand up comedian να σχολιάζει με το δικό του ξεχωριστό χιούμορ όσα... παράξενα έγιναν στην τηλεόραση την εβδομάδα που μας πέρασε. 

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου που θα προβληθεί αυτή την Παρασκευή 10 Μαΐου , στις 21.15 στον Alpha Κύπρου: 

Επόμενο άρθρο

Μπραντ Πιτ: Απαντά στις φήμες επανασύνδεσης με την Τζένιφερ Άνιστον! (ΒΙΝΤΕΟ)

14 χρόνια μετά το διαζύγιο τους οι φήμες φούντωσαν ότι είναι ξανά μαζί
08/05/2019 - 16:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

Κλάψαμε! Ο Λούης τρολάρει τη γυναίκα που θέλει...σύντροφο-χορηγό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι tragic - Πώς τόλμησε να με πάρει τηλέφωνο χωρίς να έχει κότερο..."
22/06/2019 - 11:48

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

Ο Ρέμος περιγράφει στο "Λούης Night Show" το αστείο περιστατικό με την κόρη του

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή μπέρδεψε τον μπαμπά της η μικρή Ελένη;