Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα έδειξε για ακόμα μια φορά την ευαίσθητη πλευρά της πραγματοποιόντας την ευχή της 12χρονης Κατερίνας.  Η δημοφιλής τραγουδίστρια συνεχίζει να προσφέρει στο Make a Wish όπου μετά την πραγματοποίηση της ευχής του 17χρονου Χρήστου που ήταν να ζήσει την εμπειρία της Eurovision τώρα βοήθησε στην πραγμαοτποίηση της μικρής Κατερίνας που ήταν να τραγουδήσει και να χορέψει με την Ελένη Φουρέιρα. Συγκεκριμένα η 12χρόνη είχε ευχηθεί:

Εύχομαι να τραγουδήσω και να χορέψω με την Ελένη Φουρέιρα το «Τι κοιτάς;

Η ευχή της έγινε πραγματικότητα και μέσα από τον λογαριασμό του Make a Wish ευχαρίστησαν την τραγουδίστρια αλλά και την δισκογραφική της εταιρεία. 

Η Κατερίνα και η Ελένη αγκαλιάστηκαν και μιλούσαν σαν δύο φίλες που συναντήθηκαν μετά από καιρό. Φώτα, Κάμερα, Μουσική και… ΠΑΜΕ! Μια ευχή πραγματοποιείται και ένα αστέρι γεννιέται! Για όσους βρέθηκαν εκεί ήταν αναμφισβήτητα το σημαντικότερο video clip της Ελένης και η έναρξη πολλών νέων προοπτικών για τη μελλοντική καριέρα της Κατερίνας! Eυχαριστούμε από καρδιάς την @panik_entertainment_group και την @foureira για την αγάπη που έδωσαν απλόχερα στην ευχή της Κατερίνας.
 

Επόμενο άρθρο

Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Μανούλα για πρώτη φορά έγινε η τραγουδίστρια - Όλες οι λεπτομέρειες
16/01/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Ελένη Φουρέιρα απαντά πρώτη φορά αν είναι straight...gay ή bi;

"Στην εποχή μας οι άνθρωποι πρέπει να είναι ελεύθεροι..."
07/02/2020 - 18:23

Eλένη Φουρέιρα: Φόρεσε μπικίνι και μας παρουσίασε την...πίσω όψη της (ΦΩΤΟ)

Με ρόζ μαλλιά και κόκκινο μαγιό ηλιάζεται κάτω από τους φοίνικες του μακρινού L.A.
03/02/2020 - 09:43

Eπιτυχία για την Ελένη Φουρέιρα: Θα συνεργαστεί με τον Justin Timberlake;

"Ανοίγει φτερά" για διεθνή καριέρα η τραγουδίστρια - Στο Λος Άντζελες για συζητήσεις
29/01/2020 - 11:26

Αυτός είναι ο Κύπριος καλλιτέχνης που θα τραγουδήσει στη συναυλία του...Maluma

Με όλο το team της Φουρέιρα σε ένα special guest που θα συζητηθεί
21/01/2020 - 19:45

Ελένη Φουρέιρα: Για τα μάτια ποιου καλλιτέχνη χώρισε τον Αλμπέρτο Μποτία;

Αποκαλύφθηκε το τρίτο πρόσωπο που έφερε "σύννεφα" στη σχέση του ζευγαριού
20/01/2020 - 14:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετακόμιση Κυπριακού Μουσείου: Τα...ίδια και πριν 50 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε αρχιτέκτονας Δημοσίων Έργων στον ALPHA για την κατασκευή του έργου

Δηλητηρίαση υπέστη 13χρονη στη Λεμεσό μετά από κατανάλωση αλκοόλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρχονται «τσουχτερά» πρόστιμα για όσους πωλούν αλκοόλ σε ανηλίκους
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

Έτσι είναι να ζεις σε ένα από τα πιο εμβληματικά κτήρια του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει Ισπανίδα συγγραφέας που μένει στην «Casa Mila»

Άσαντ: «Αυτό είναι ένα πρελούδιο για την τελική ήττα τους»

Δεσμεύτηκε για τη συνέχιση της επίθεσης του συριακού στρατού στη βορειοδυτική χώρα

Θύελλα αντιδράσεων προκάλεσαν δηλώσεις του Σαλβίνι για τις αμβλώσεις

«Δεν μπορείς να βρίσκεις το τμήμα επειγόντων ως λύση για έναν απολίτιστο τρόπο ζωής»

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 06:00DIVIDED