Ψυχαγωγία

Η ερωτική εξομολόγηση του Μπουρδούμη στην...Δροσάκη για τα γενέθλια της (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της γιόρταζε χθες, Τετάρτη 6 Μαίου η Λένα Δροσάκη, η ταλαντούχα ηθοποιός που σε λίγους μήνες αναμένεται να φέρει στον κόσμο τον μωρό της, καρπό του έρωτά της με τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη. 

Ανήμερα των γενεθλίων της, ο ηθοποιός που ανυπομονεί να γίνει μπαμπάς, ανάρτησε μία φωτογραφία με τη γυναίκα της ζωής της, γράφοντας τα εξής τρυφερά λόγια: 

"Χρόνια πολλά αγάπη μου!Να είσαι πάντα χαρούμενη,φωτεινή,λαμπερή με οτι ποθείς στη ζωή σου καρδιά μου!Θα είμαι εκεί,πάντα δίπλα σου να σε αγαπάω,να σε προφυλάσσω,να σε καμαρώνω!Σε λατρεύω αηδόνα μου!❤️❤️❤️"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

H Γκαγκάκη βρήκε σημείωμα που της είχε αφήσει ο πατέρας της πριν πεθάνει (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" η ανάρτηση με τις συμβουλές που της έδωσε
07/05/2020 - 08:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους "έσβησε" την τούρτα στην αγκαλιά των παιδιών της και του Εφραίμ

Η τρυφερή φωτογραφία που ανάρτησε με την οικογένεια και τα λόγια αγάπης
25/09/2020 - 11:31

Γενέθλια για την Αριστοτέλους! "Έσβησε" την τούρτα ζωντανά στην εκπομπή (VID)

Μπαλόνια, τούρτα, εορταστικά τραγούδια από τον Σταύρο Κωνσταντίνου και μπόλικο κέφι
24/09/2020 - 16:35

Ν. Σκουρουμούνης: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της Άντρης Καραντώνη (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή φωτογραφία και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
24/09/2020 - 15:08

Ν. Παπαδόπουλος: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη σύζυγo για την επέτειο τους

Τα λόγια αγάπης που εξέφρασε δημόσια ο Πρόεδρος του ΔΗΚΟ στην “αγάπη” του
20/09/2020 - 12:38

Βασίλισσα Ελισάβετ: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια του Πρίγκιπα Χάρι

Τα 36ά του γενέθλια γιόρταζε χθες ο Δούκας του Σάσεξ
16/09/2020 - 09:31

Ινώ Αναστασιάδη: Οι τρυφερές ευχές στη μητέρα της και η...αδημοσίευτη φωτογραφία

“Σε ευχαριστώ για την ανιδιοτελή σου αγάπη, σε ευχαριστώ που είσαι στο πλευρό μας…”
11/09/2020 - 11:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ