Ψυχαγωγία

"Η Φαμίλια"...επιστρέφει: Δείτε το πρώτο ξεκαρδιστικό τρέιλερ της σειράς(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά φαινόμενο της περσινής τηλεοπτικής χρονιάς, η οποία έφτασε στους φιναλίστ των International Format Awards στο φεστιβάλ των Καννών επιστρέφει μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου.

Η πιο ξεκαρδιστική οικογένεια, η οποία ισορροπεί ανάμεσα στον σουρεαλισμό και το  ρεαλισμό της κυπριακής καθημερινότητας, επιστρέφει από τις "καλοκαιρινές διακοπές" της με έναν αναπάντεχο γάμο αλλά και μια νέα είσοδος, η οποία θα φέρει ανατροπές και θα χαρίσει στιγμές γέλιου.

Δείτε το πρώτο τρέιλερ της σειράς και ετοιμαστείτε να μπείτε και φέτος σε ρυθμούς... "Φαμίλια"

 

Επόμενο άρθρο

Λεονάρντο Ντι Κάπριο: Δωρεά εκατομμυρίων για την διάσωση του Αμαζόνιου (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσα εκατομμύρια δώρισε μέσω του ιδρύματος του ο γνωστός ηθοποιός
26/08/2019 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα γενέθλια του Υπουργού Υγείας μέσω Skype και πόσα τεστ κορωνοϊου έκανε (VID)

Μια εκ βαθέων εξομολόγηση στον Alpha Kύπρου για τη δύσκολη διαχείριση της πανδημίας
28/05/2020 - 21:04

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

«Μένουμε στο σπίτι» με την Άννα Βίσση να τραγουδά… στον ALPHA Κύπρου!

«Όσο έχω φωνή θα σου τραγουδάω»… και στις όμορφες και στις δύσκολες στιγμές!
29/04/2020 - 17:56

Οι μάσκες πέφτουν απόψε στο "Κάρμα" και κάποιος θα βάψει τα χέρια του με...αίμα

Η διπλή ζωή, η κατακραυγή της κοινωνίας, ο έρωτας και η προδοσία στοιχειώνουν ένα έγκλημα
26/01/2020 - 11:31

"Κάρμα": Άγριο φονικό τερματίζει μία διπλή ζωή... (ΦΩΤΟ)

Ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
21/01/2020 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρούσος: Όλα έτοιμα για την επαναλειτουργία των αεροδρομίων

Ενδιαφέρον από αρκετές εταιρείες και ενημερώνουν ότι θα προγραμματίσουν πτήσεις

Υπ. Υγείας: Έπεσε το "Σινικό Τείχος" μεταξύ δημόσιου και ιδιωτικού τομέα υγείας

"Το μεγάλο πλεονέκτημα του ΓεΣΥ είναι ότι υπάρχει ελεύθερη επιλογή"

Αλλαγές στις κηδείες αγνοουμένων και στην ενημέρωση συγγενών λόγω κορωνοϊού

Ετοιμάζεται πρωτόκολλο από το Υπουργείο Υγείας με σειρά μέτρων και διαδικασιών
Ελλάδα

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 17:40DEAL